Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lonely_flower

Jak poderwać dużo starszego faceta???

Polecane posty

Gość grzes5
Mianowicie chodzi mi o to ,ze dziewczyny chca miec kogos , spelnic swoje marzenia,ale w praktyce tego nie stosuja, marzy o starszym chlopaku żali się że nie może sobie takiego znaleść, ale gdy się taki trafi, to nie odpowiadaja.i póżniej dalej piszą w ogloszeniu, czekają na okazję i znów ją psują, o to mi chodziło.to że lubię młodsze , to nic w tym złego, widocznie mam dobre geny skoro wyglądam młodo i tak też się czuję.Niektórzy porównali mnie do swoich równieśników, to nie chceli uwierzyć że mam tyle lat co oni. dają mi z regóły 24 28 lat.owszem, mam taki przypadek jedna dziewczyna ma 21 lat i się we mnie zakochała, ale co z tego jak ona się rozwodzi z mężem i ma 2-je dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddana_marzeniom
Nie wiem czego nie rozumiesz. Jeśli dziewczyna jest zakochana (nawet nieszczęśliwie) w jakimś mężczyźnie, nie jest w stanie ot tak sobie odpuścić, zapomnieć i znaleźć innego faceta. Może dziewczyny, z którymi dotąd się spotykałeś nie widziały w Tobie tego czegoś, co byłoby dla nich atrakcyjne. Wygląd nie jest najważniejszy. Zauważyłam, że ciągle i ciągle odnosisz się do tego, jak bardzo młodo wyglądasz, jakby była to Twoja jedyna naprawdę doskonała pozytywna cecha. Mężczyzna, w którym ja jestem zakochana, nie jest atrakcyjny, dla większości ludzi jest po prostu brzydki. A jednak dla mnie jest ideałem, bo ma w sobie to coś, czego próżno szukać gdziekolwiek indziej. Piękno charakteru, wszechstronne wykształcenie, niezwykła inteligencja i błyskotliwość - to jest tak bardzo ważne, nie wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Oddana marzeniom , coś ci powiem, właśnie nie tylko wygląd co mi ta dziewczyna powiedziała, ze mam dobre serce i podoba jej się mój charakter ponad to jej były mąż był starszy tylko o 4 lata, był taki nie dobry dla niej i ją bił, gdybym miał wpływ na ludzki los niedałbym takiemu dziewczyny a tym bardziej żony.natomiast jak wcześniej wspomniałem iż ona powiedziała ,serce ,charakter więc nie mów mi że aparycja to jedyna moja cecha , moja droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddana_marzeniom
Piszesz w taki psosób, że tylko to z Twoich postów można wywnioskować. Niestety, ale to prawda. I jeśli jest tak jak piszesz, to jesteś też małostkowy, skoro odrzucasz miłość dziewczyny tylko dlatego, że się rozwodzi i ma dwójkę dzieci z innym mężczyzną. I szukasz sobie kobiety, kochanki w wirtualnym świecie... Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Ponad to , dziewczyny ktore spotykałem jak wyżej wspomniałaś, to poprostu żle trafiałem czy miała 17 lat czy 30 parę, wyczuwały że potrafię sie dzielić również pomocą materialną , mnie wykorzystywały, byly ze mną (niby kochały) w praktyce co się okazało gdy tylko wyleciałem do Wielkiej Brytanii, już po miesiącu mnie zdradzały, i to jest sprawiedliwe? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Również
Grześ5 czy ja dobrze odniosłam wrażenie, że jesteś zaskoczony, że żadna dziewczyna z forum nie odpowiedziała na twoje ogłoszenie? A z tym dobrym sercem to ja osobiście uważam, że jak dziewczyna do faceta tak mówi to oznacza, że jest on ciepłą kluchą bez własnego zdania, którą można manipulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Nie jestem małostkowy skoro jeżdzę latam po świecie i mam kontakty krajowe oraz miedzynarodowe, wiedzę i inteligencję również posiadam, a nie ma różnicy w jaki sposób się kogoś pozna , mogę dodać że i w realnym oraz wirtualnym świecie,próbóję sobie kogoś znaleść , w ten sposób zwiększam sobie szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddana_marzeniom
grześ5 odpuść sobie to forum, nikt nie jest zainteresowany Twoją ofertą, Twoimi zaletami. Nie jesteś towarem, który wystawia się na półce w supermarkecie, a my nie jesteśmy klientkami w sklepie, które szukają kogoś takiego jak Ty. Większość z nas ma już pozajmowane serca i nie potrzebuje kogoś takiego jak Ty. Czy wyraziłam się wystarczająco klarownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Dlaczego nie odpowiedziala to proste skoro wszyscy lub prawie wszyscy psuja mi opinię nie znająć mnie to nic dziwnego, ciepłą klucha nie jestem przeszedłem wiele w życiu. nie chcę ci opisywac historii zajęłoby to pół .dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddana_marzeniom
To nie opisuj, nie chce mi się tego czytać. Twoje wypociny tutaj to strata Twojego czasu, bo wszyscy mają głęboko gdzieś Twoje problemy miłosne. Każdy ma jakiś problem i prawdziwą słabością jest takie bezużyteczne uzewnętrznianie się. Owszem, można skonfrontować poglądy, porozmawiać między sobą, jeśli to do czegoś prowadzi - dlatego istnieje ten temat. Ty jednak niczego nowego tu nie wnosisz poza gorzkimi żalami, które bynajmniej o dojrzałości nie świadczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Oddana marzeniom właśnie to nie jest miejsce dla ciebie skoro masz zajęte serce takie fora są dla ludzi którzy próbóją zwiększyć sobie szanse na lepsze życie poza tym własne cechy to też można by było powiedzieć że to komercja i nie zamierzam być krytykowany . inny za to by cię dawno przeklął, ja notomiast posiadam kulturę osobistą w związku z tym tego nie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Również
Jak cię laski na kasę wykorzystują to znaczy, że jesteś ciepłą kluchą. Zbyt zdesperowany jesteś i to pewnie widać, dlatego nie masz szczęścia do dziewczyn, bo te normalne uciekają a te, które nie są wartościowe liczą na profity z tytułu krótkiego romansu. Ja chętnie bym się z tobą umówiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddana_marzeniom
Grześ5 Owszem, powinieneś stąd spadać, ponieważ miejsce na Twoje erotyczne/towarzyskie/seksualne ogłoszenia (a w końcu podałeś numer gg i telefonu) nie jest na w miarę kulturalnym forum, a na portalach ogłoszeniowych, randkowych, erotycznych, tudzież tajnych stronach pedofilskich, gdyż jak zauważył użytkownik wyżej, interesują Cię nawet piętnastolatki - a to już jest pewna forma zboczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam starszego od siebie mężczyznę ( o 15 lat ) zafascynowały go moje zgrabne nogi które były odziane w pończochy ( zakupione na giełdzie używanej bielizny). Pracowałam jako kelnerka on miał swoje firmy, więc nawet nie liczyłam na nic. Spodobał mi się od razu .. nie mogłam doczekać się następnego dnia gdy go zobaczę bo na obiad przychodził codziennie. Wyszło wszystko tak po prostu dał mi wizytówkę a ja robiąc mu kawał że potrzebuję coś zwabiłam go na późną kawę. Jesteśmy razem 5 lat gdzie 3 lata po ślubie. Jednak można być szczęśliwym w każdym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ 5, a wiesz, czym się różni naprawdę wyjątkowy facet od takiego, któremu tylko się wydaje, że jest wyjątkowy? Otóż naprawdę wyjątkowy facet nie musi o tym mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Również , skoro twierdzisz że jestem ciepłą kluchą to dlaczego chciałabyś się ze mną umówć ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Poza tym nie jestem żadnym desperatem ,jak już moja droga,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ciepłe kluchy łatwo daje się naciągać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes 5
Gość już nie dam się naciągnąć , nie będę stale wywalał mojego serca na wierzch, za to rozczarowania. jeżeli ktos zechce ze mną być też będę się ograniczał nie jak przedtem tel lekcje mnie za dużo kosztowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes 5
Dorotella nie filozofuj, nie ma ludzi bezbłędnych , chcę dodać że tacy ludzie co próbóją ciągle kogoś korektować, zaczynają mnie wkurzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po co z takimi ludźmi (czytaj: z nami) przebywasz? I nie korektować, a korygować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Również
Ponieważ jestem zaintrygowana faktem, że tak młodo wyglądający, kasiasty facet o gołębim sercu nie może znaleźć sobie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedz jest prosta , kobiety nie wiedzą czego chcą w życiu, nie lubią normalnych facetów tylko zbójców co przeklinaja na każdym kroku i się cwniakują, to je pociąga , wiążą się z takim co im się podoba na chwilę,a potem żałują co jest często za póżno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
a zapomniałem dodać nicka gość popwyżej ta ja grzes5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddana_marzeniom
grzes5 Człowieku, jak Ty pieprzysz bez sensu :D Tak mi Ciebie żal, sam chcesz być traktowany jako ktoś wyjątkowy, doskonały i jedyny w swoim rodzaju, a wszystkie kobiety wrzucasz do jednego worka :D Mężczyzna przede wszystkim musi być męski, powinien umieć postawić na swoim, mężczyzną nie jest ktoś tak rozlazły, rozlany, niezdecydowany i pogubiony tak jak Ty, który szukasz pomocy na forum - chociaż sam nie dasz sobie pomóc,tylko w kółko powtarzasz swoje pierdoły. Zresztą nie da się pomóc człowiekowi poprzez Internet - można mu coś doradzić. Mam wrażenie, że jesteś takim internetowym trollem, który usiłuje namącić - to Ci się jednak nie udaje, ponieważ Twoje wpisy są zbyt prostackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes 5
szerze mówiąc to już mi przestaje zależeć na kobietach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes 5
Skora tak uważacie że jestemn rozlazły, co sie mylicie i to ze jestem prostacki to żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes 5
A jeszcze na koniec, co chciałbym dodać jakie mam przypadki , poznaję dziewczyne rozmawiam z nią bardzo sie jej podobam, mówi jesteś z***bisty gość, a po kilku dniach mówi że dla mnie nie ma czasu, tak za każdym razem, to jak tu nie mozna stracić cierpliwości. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×