Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pain au chocolat

ktora jest jeszcze wkurwiona na swojego???

Polecane posty

Gość alice-as
normalnie, mamy dziecko, dom firmę.... a on nagle stwierdza że musi odnaleźć siebie bo przy mnie nie może być sobą, nie mieszkamy razem już 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
switezianka bo moj jeszcze robi pyszna domowa szyneczke:D i w ogole miesko:D jak doprawi to mmmmmmmm alice to daj mu czasubron boze nie histeryzuj pokaz facetowi ze nie umrzesz bez niego wroci na kolanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fujj jak ja nie lubie zmywac, zawsze sie wykręcam:D Ile to ja razy specjalnie paznokcie malowałam, żeby tylko sam pozmywał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alice zobaczysz Twoj tak samo jak i mój przyjdzie z podkulonym ogonem, jak tylko poczuje, ze to Cie nie rusza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie zmywac prasowac sprzatac nie lubie gotowac za to i nie umiem zreszta w przyprawach do spaghetti sa podobno afrodyzjaki wiec obawiam sie ze switezianka moze nas opuscic na dluzej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice-as
ile czasu? ?????? dzidzia jest malutka i potrzebuje ojca!!! a ja faceta!!! co mam dziecku powiedzieć??? że tatuś nas zostawił????? bo na horyzoncie pojawiła się "była"?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pewnie nam odpłynie :D O ja tez nie lubie gotowac, powiem więcej ja nie umiem gotować, więc do kuchni staram się nie wchodzić:P juz wole sprzątać, a i odkurzać nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice-as
jak nie chce być ze mną / z nami to niech sięzrzeknie praw do dziecka a ja sobie poradzę. ale chcę wiedzieć na czym stoję!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak potrzebujesz faceta to znajdz sobie takiego ktorego nie rusza była i ktorego jaja nie swedza taka prawda ja wiemze to ciezko ale przykuta do niego nie jestes jezeli z kims byc to byc szczesliwym nie wiem ile to bedzie trwało ale najlepiej uzbroic sie w cierpliwosc najwazniejsza jestes ty i dziecko dziecko tez nie bedzie szczesliwe w rodzinie w kroej nie bedzie milosci ja umiem robic kanapki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie zobaczysz za kilka dni wróci na kolanach nie dramatyzuj, oni czasem mają takie odchyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice-as
przecież prosił mnie o rękę!!!! co się zmieniło???????????? czy każdy facet tak ma???? już raz uwolniłam się z toksycznego związku, ale tamten żałował wszystkiego po fakcie nie chcę przerabiać tego po raz drugi!!!!! po nim to wszystko spływa jak po kaczce!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alice obraczka czy pierscionek zareczynowy to nie jest gwarancja na niez miennosc uczuc nigdy nie mamy gwarancji ze ta osoba to ta do konca zycia musismy sie z tym liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za ciastka to sie nawet nie biorę, chociaż raz z moim robilismy ciasto:D Był problem bo on nawet nie ma miksera w domu ale jakos poradzilismy:P W sumie to nie było takie prawdziwe ciasto, bo kupilismy w torebce biszkopt, to upieklismy go i przelozylismy kremem do karpatki tez z torebki:P Ale jacy my z siebie dumni byliśmy jedlismy az sie nam uszy trzesły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×