Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pain au chocolat

ktora jest jeszcze wkurwiona na swojego???

Polecane posty

switezianka bo wy juz zareczeni, a my nie:P On nie chce ślubu nigdy, ja tez nie wiem po co mi to potrzebne, więc i zaręczyn nie było:) Jest dobrze tak jak jest:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my mielismy sie zareczac dopiero za pare latek a on mi taki numer odwinal:D:D on bardzo chce slubu ale oczywiscie nie teraz i baaaardzo chce dziecka:P ale tez na razie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice-as
masz rację, czas leczy rany, muszę się pozbierać i tyle... jutro wstaje nowy dzień!!!! muszę poukładać swoje sprawy i poszukać domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alice i to mi sie podoba! :) To jest prawidłowe podejście:) Co on sobie mysli ze Ty bedziesz za nim plakac i rozpaczac, a on bedzie miał to w dupie? Jego niedoczekanie! Bierz to wszystko na miekko a on jeszcze bedzie błagał na kolanach i przepraszał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie czekam:classic_cool: moj se oglada bajke a ja zaraz spadam na druga polowe meczu:D licze na chyba hiszpanow bo maja ladniejszy kolor koszulek(czerwone):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kto tu kogo namawiał to ja juz nie powiem :D Ehehehe a bło tyle chlać:P Znając życie to i ja wcześniej niż północ nie zasne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojutrez mowisz:P no trzymam za slowo:P no wlasnie tam pisze ze 10 cm ale mi to na 10 cm nie wyglada bo mam w szafie buty z 10 cm obcasem i sa wyzsze:P mam sabosc do takich dlatego juz sie hakluksa naabawiłam:o:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chocolate ładne są, ale ja wolę jakies kolorowe, wogóle mam zajoba na punkcie butów, a jak widze czerwone to musze je mieć:D To chyba prawda, że butów nigdy dość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy sie nie ze przez 3 godz bede kupowac:D:D ale do sklepu musze dojsc i bede dopiero pewnie kolo 18 potem jakis obiad(kolacja??) kapiel i chlanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 jak najbardziej mi pasuje ja juz będę czysta i pachnąca:P Zaopatrze sie w drodze do domu:P Chocolate a Ty z nami pijesz wyjscia nie masz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×