Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pain au chocolat

ktora jest jeszcze wkurwiona na swojego???

Polecane posty

Gość alice-as
połowa domu i tak jest moja więc kasa mi się należy.... a kupić mogę drugi WRESZCZIE SWÓJ WŁASNY KĄT!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy faceci sa jak dzieci, moj ma 26 lat, a zachowuje sie jak 15stolatek:o Kiedys myslalam ze w takim wieku to juz ma poukladane we łbie ale gdzie tam fochy strzela jak jakis malolat, z tymi chlopami to same problemy jednak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice-as
ja też swoje dostałam od życia dużo znosiłam, byłe żony, kochanki, dzieci i wakacje z dzićmi.... myślałam że teraz będzie inaczej.... pierdolone życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alice wiec skoro masz mozliwosci to zrob wszystko zeby byc niezalezna od niego, jak zobaczy ze swietnie sobie radzisz bez jego pomocy to zobaczysz jak szybko przybiegnie, zeby tylko nie było zapozno... Sam sobie jest winien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo to mój ma 31 a sie zachowuje czasami że szok jak dziecko, ale lubię to w nim :) to co tam dziweuszki jeszcze napiszecie (żeby tak weselej było) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice-as
tak, tylko szkoda mi tego wszystkiego..... tyle w to włożyłam serca... i wszystko psu na budę.... bo "ja go nie rozumiem i go gaszę", nagle po 2 latach, wczoraj minęłyby 2 lata... minęłyby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Ci faceci z nim źle bez nich jeszzce gorzej i bądź tu mądry:P Mój cos cały dzień dziś sie nie odzywa, pewnie ze swoimi ziomami mecz ogląda albo czeka az ja sie pierwsza odezwe,a tu dupa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe też lubię futbol ale jakoś dziś nie mam chęci ogladać :/ szkoda mi Chorwatów... no my to chyba tak złożone jesteśmy- bardzo uczuciowe itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice-as
a ja nie mieszkam... już nie .... idę się powiesić albo rzucić pod pociąg... taki happy end dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alice nie przesadzaj to jeszcze nie koniec swiata, nie warto przez idiote takiego czegos robic. Przeciez masz dzidzie musisz sie trzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
switezianka to fajnie;) Ja u mego tez tak pomieszkuje, ale zeby na stałe sie przeprowadzic to nie mysle narazie o tym:P Dobrze jest tak jak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice-as
taaaaaaaaa tylko dzidzi ma popierdolonego tatusia, który nomen omen się jej wyparł.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no u nas to moi rodzice poprosili zebym nie byla sama bo oni sa za granica i wszyscy wyfruneli:P ale wszystko juz ma u mnie kompa idt i jak mama wroci to dalej bedzie tu u nas:) albo juz pojdziemy na swoje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alice w d**** go miej. też wychowałam sie bez ojca i sie cieszę, ze mama tak wybrała, bo przynajmniej miałyśmy spokój i normalne życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to u Was troszkę inna sytuacja:) U mnie rodzice w domu, ale nie robia problemów jak kilka dni u niego pomieszkam:P W sumie w jego mieszkaniu spedzam więcej czasu niz we własnym domu:P Ale tak jest wygodniej on sam mieszka swobodniej się czujemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice-as
chyba tak będzie dla nas najlepiej.... tylko serce mnie boli i ryczę jeszcze jak głupia bo mam cień nadziei że będzie jeszcze dobrze jak kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez sie teraz swobodnie czuje:D ale jak wroca to wiem ze nie bedzie problemu zeby zostal:P ale i tak chcemy wtedy cos sobie wynajac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alice lepiej żebyście zostały same, niż macie z jakimś skończonym idiotą sie męczyć, naprawdę nie Ty pierwsza nie Ty ostatnia, a poza tym jeszcze całe życie przed Toba, jeszcze poznasz faceta który będzie Ciebie wart!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×