Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pain au chocolat

ktora jest jeszcze wkurwiona na swojego???

Polecane posty

Ale to jest wypominanie, jak on chodzi na te swoje kawy to ja nic nie mówie, a mi zarzuca że jestem za bardzo imprezowa?! Noż ku**wa ja mam dopiero 20 lat wiec kiedy mam sie bawic:P Ile to ja razy go wyciagałam do pubu na dyskoteke i nic nigdy nie chciał a pozniej takie awanuty robi ze az dom sie trzesie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie zanizaj wlasnej samooceny musisz uwierzyc ze umiesz zyc bez niego ze bezz problemu umiesz zyc bez chlopa najwyzej od czasu do czasu na seksik se jakiegos znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrysbbbbbcc
ja jestem też wkurwiona na swojego wczoraj bylismy na weseleu i ani razu ze mna nie za tanczył dzisiaj foch od rana i kłótnia az wysżłam i poszłam do domu pieszo..chyba sie roztaniemy na dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ja też chyba przestane strzelać fochy z byle powodu bo to ja tylko się denerwuje...w ogóle oni jacys inni są niestety. nic nie poradzimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile razy ja juz sobie mówiłam dość tego oleje go znajde lepszego, ale zawsze tesknie za nim, my sie kłócimy poziej godzimy pozniej znow klocimy, ale przynajmniej nie jest nudno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skategirl widze ze rowiesniczka:P ja tez sie lubie bawic ale chodzi o to ze zalezy z kim zreszta tyle razy go prosilam pojedzmy nad wode zrobmy grila to nie bo tamto bo sramto i dzisiaj do mnie kuzwa dzwoni ze jego tatus mnie zaprasza i on mysli ze ja rzuce wszystko i polece? on nie rozumie tego ze ja moge zle sie czuc w towarzystwie jego rodzinki ktora oznalam ofiicjalnie juz 2 tyg odkad zaczelismy byc razem a on moich rodzicow zna tylko na dzien dobry :o cos tu nie halooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Switezianka a ile Ty masz lat? Eee ja juz nie ogladam meczy kurde wczoraj miala wygrac Holandia i co dupa ruskie wygrały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najlepiej to nie strzelac fochow i udawac ze nas to gowno obchodzi efekt murowany ja tez mialam taki etap ze sie tylko klocilismyi przyznam szczerze ze sie troche zawiodłam i uraz mi zostal jak narazie jest dobrze bo wsumie malzenstwem nie jestemy i nie planuje tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice-as
tak, ale jeśli ktoś ci depcze po ambicji i mówi że wszyccy są przeciwko tobie, że masz si ewynosić z tego domu i zabrać to co złapiesz bo nie zobaczysz ani złotówki to nie wim czy tak by to po tobie spłynęło, po mnie nie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice-as
facet ma prawei 30 lat i zero odpowiedzialności za dziecko dom i siebie, aby dziś a juto się zobaczy, no i kolesie ----> priorytet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jego mame poznałam pierwszy raz na świetach, taka zestresowana byłam ze ledwo te jajko zjadłam, bo to była wielkanoc;) za to ojciec to spoko zim taki rowny gość:D Druga żonka jego ojca to wielka pani doktor nawet nie pogadasz normalnie, więc ja z jego rodzinką staram się nie utrzymywać kontaktów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice-as
wyniosłam się z dzieckiem 3 tygodnie temu, jestm u mamy i od tamtej pory jest cisza z jego stony a co ja mam dziecki mówić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z mojego rodzina tez sie nie przyjaznie nie wiadomo jak:P cala rodzinka ma nasrane w glowach:O jego matka byla niezadowolona jak sie zareczylismy ale chyba jej przeszlo bo teraz mi wlazi do doopy bez wazeliny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to młode jesteście :) alice-as----> mnie i moje 2 siostry mama sama wychowała, wiec bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice-as
tylko najgorsze że on się chce widywać z dzieckiem pytam kiedy i jak? jak będzie czas.... mślę że lepiej jak się usunie z naszego życia na dobre, bo jako kto w nim będzie??? "dobry wujek" raz w roku jak znajdze czas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa a okaze sie ze przyjdzie, tak jak piszesz, raz na rok. a ile masz wiosenek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice-as
tyle ile lat ;-) 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no :D ja na razie na swego nie jestem zdenerwowana ale zobaczymy jak przyjedzie po misięcznej przerwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice-as
nie mam już siły na dobre myśli i kolejny zawód czas chyba szukać tego domu dla siebie i dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alice-as nie przejmiuj sie. lepiej chyba życ w spokoju niz w strachu itd, przynajmniej ja tak myslę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alice dobrze ze masz kase na ten dom, ze nie musisz go błagac zeby pozwolil Ci z nim mieszkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice-as
byłam kiedyś z facetam dużo starszym od siebie, teraz byłam z rówieśnikiem, nie ma już normalnych facetów!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×