Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justynka17

POMOCY...potrzebna mi PORADA !!!!

Polecane posty

Gość Rafi24
ejj dziewczyno.. chcials napisac TYLKO 2 TYGODNIE!!... po tak krotkim czasie nie mowie zadnemu facetowi ze go Kocham bo milosc wychodzi po latach... dlaczego podchodzisz tak strasznie lekkomyslnie do tych spraw . POwinlas naparwde pomyslec nad tak wielkim krokiem w przod... seks nie pownien byc "koniecznoscia oczywista" . POza tym to nie ejst dowod milosci... mozna inaczej to okazywac... zastanow sie co robisz bo mozesz tego bardzo zalowac... takim tekstem po tak krotkim czasie facet udowodnil ze zalezy mu tylko na seksie.. prawda bolesna jednak zawsze to prawda... ZNAJDZ INNEGO!!:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokahontas
rany boskie dziewczyno ..dlugo tak mozesz ? najpierw to radze ci nadrobic zaleglosci w szkole a potem zajmij sie rozkladaniem nog ...a jeszcze wczesniej idz do ginekologa to ci madrze doradzi jak masz sie zapezpieczyc i powie ci napewno ,ze w ciaze moze zajsc kobieta ,ktora regularnie miesiaczkuje .A pozatym to chyba rzadko do szkoly chodzisz bo przeciez teraz o tych sprawach ucza w szkole !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka 177
juz postanowlilam dam mu odbyt ale boje sie ze na moim osiedlu od cweluszynek mnie wyzwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
no i już mu dałam i zadowolony jest a mnie duuup... boli jak nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaiha
No to szybko Ci poszło, no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×