Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justynka17

POMOCY...potrzebna mi PORADA !!!!

Polecane posty

Gość Justynka17
zajefajna, ale on z biednej rodziny jest nie wiem czy będzie miał kase, wola sama się zabiezpieczyc, zeby nie było ze to moja wina :( a ty ciekawska to się nie wygłupiaj z tym arbuzem i sama se go wsadz jak takas mondra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, cytryna i ocet to nie są żadne środki antykoncepcyjne i nie mają działania do nich zbliżonego. Użycie ich jako środków antykoncepcyjnych jest totalnie pozbawione sensu. Jednak kup te prezerwatywy. Jeżeli twój chłopak nie będzie chciał założyć, to zrezygnuj z seksu z nim. A żartownisiami się nie przejmuj. Właściwie to oni stanowią główną warstwę struktury tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
ihsfdfc - ty głupi hooju nie wiesz ze sa tez osoby dyslektyczne, widocznie nie wiesz bo do szkoly nie chodziłes !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezerwatywy nie są drogie. Paczka z trzema sztukami, w zależności od tego jakie to konkretnie prezerwatywy, kosztuje 3-6 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaJefFFaJna
to mu powiedz że jak nie kupi to mu nie dasz nie dość ze mu dasz poruchać to jeszcze będziesz płacić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
to tyle co piwo :( mój chłopak bardzo lubi piwo, boje się ze będzie wolał kupic to [piwo niz dla mnie te prezerwatywy :( a urodziny mam dopiero w grudniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyno, jak by ci to delikatnie powiedzieć...właściwie to nie umiem tego powiedzieć w sposób delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
a co takiego Florek ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaJefFFaJna
justyna ja pidole ja swojemu nie daje pić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahha
hehheheheheheh no spoko to zamiast gumki to woreczek śniadaniowy mu załóż jak jest tak uświadomiony jak ty to nie będzie dla was różnicy :( hehehe i o cytrynce nie zapomnij Naprawdę jeśli to nie prowokacja to wstyd mi za kobiety :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaJefFFaJna
powiedz mu naj lepiej ze nie jestes gotowa i ze mu mozesz laske robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche sie dziwie
ze az tyle osob taki tani podszyw lyknelo...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
Ale jesteście , nie chcecie mnie zrozumiec i mi pomóc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaJefFFaJna
Wiesz daj mu bo jak nie ty to sobie wyrwie taką co mu bedzie dawać :( chłopacy tacy są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
No i dlatego chyba się zdecyduję , bo w wakacje to jakos tak smutno samej jak kolezani maja chłopaków, a tak by się na mnie obraził i poszedł do innej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
a panu ze spożywczego tez dać ?bo mówił,że nie zostawi więcej swieżego chlebka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
i temu spod budki z piwem ? wprawdzie menel ale sąsiad :D🖐️i to się liczy,w koncu to znajomy ,nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az 2 tygodnie go znasz??:D looo matko toz to milosc do grobowej deski:D i on chce po tych 2 tyg sie przespac z toba bo cie kocha??:O:D:D hahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nic dziwnego
fajne prowokacja, gratuluję Justynce pomysłu! A z tym dowodem miłości, to mi się przypomniało, że kiedy miałam 15 lat i chodziłam z chłopakiem za rączkę, zadnych pieszczot prócz całusów nie było, a tu mi chłopak z żądaniem dowodu miłości wyskoczył. Kazałam mu spadać do burdelu, na drugi dzień zadzwonił z przeprosinami i bylismy parą jeszcze pół roku. Więcej takich tekstów nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
jakie prowokacje ? A kto zrobil loda facetowi z tira za podwózkę ? znalam go tylko 15 minut ,2 tygodnie toz jak całe zycie,nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka 17
tu sa jakies poszywy o tych panach ze sklepu to nie ja pisałam !!!! ja mam tylko swojego chłopaka i mocno się w nim zakochałam, a to że on chce bym mu to udowodniła to co w tym dziwnego, przeciez wszyscy tak robią Wy tez, prawda ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka 17
przeciez się nie wymydli,więc chyba mogę dawac każdemu ? Co najwyzej musze dbac by to robic w prezerwatywie,zeby czegos nie złapać,bo ci menele spod budki z piwem niezbyt dbają o higiene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka 17
yuciekaj stat głupi podszywaczu..... TO WCZESNIEJ TO NIE JA PISAAŁAM...!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka 17
znaczy z tym nie wymydli to ja ale wczesniej to nie ja ,że mam 1 go chlopaka ,bo mam kilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka 17
NIE PRAWDA MAM TYLKO JEDNEGO I TO OD DWÓCH TYGODNI JUZ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka 17
od 2 tygodni tak,przedtem mialam kazdego ,ktory tylko kiwnął na mnie palcem albo ujem,teraz,nie wiem czemu,żaden ze wsi mnie nie chce...buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1/2
dziewczyno jesli na szali jest sex albo CIE zostawie to nic dodac nic ujac to ze wakacje samotnie... nie takie klopoty przed toba _ SZANUJMY SWOJE UCZUCIA I SIEBIE samych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×