Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justynka17

POMOCY...potrzebna mi PORADA !!!!

Polecane posty

Gość Justynka17
tylko Eskobar rozumie mnie a wy dziewczyny to chyba jakies zazdorne o tych chłopaków jesteście ze mi tak odradzacie !!! Ale wszystkich i taj nie będziecie miały ! Mój chłopka chodzi dumnie zemną za ręke po osiedlu, wiec napewno mnie kocha bo inaczej bałby się ze go koledzy wsmieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka dokładnie :) Szacun na dzielni musi byc, wiec i z brzydką laską chłopak się na osiedlu nie moze pokazywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
No własnie, a ja wcale taka znów najbrzydsza nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaJefFFaJna
ja bym na twoim miejscu mu dała bo cie zostwi bo na loda to sobie moze do koleznaki pujść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obrażajcie jej zazdrosne blerwy, dziewczyna musi podjąć rozważaną i dorosłą decyzję, a wy jej w tym nie pomagacie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaJefFFaJna
noo same chamy na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Respect na rewierze i szacun u ludzi ulicy to sprawa podstawowa w dzisiejszym świecie, wy tego nie zrozumiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaJefFFaJna
ja pidoleee przeciez jej nie chodzi o jakis szacun tylko ona go kocha i nie chce byc sama!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dowód miłości, to możesz dać laurkę temu ćwokowi. :D Jeśli nie żartujesz, to w najbliższą niedzielę pójdę do kościoła i będę się modlił żeby nigdy nie mieć córki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
ja chciałam byscie mi cos doradziły jak mam postapic a wy sie nabijacie zemne :( tylko eskobar mnie rozumie, potem wszyskie będa zemnie się nabijały ze taka głupia byłam ze się bałam i takiego chlopaka straciłam a one tylko na to czekają już mi mówiły ze one by chętnie z nim poszły :( Ja tez, ale boje się roche, a czy moge zajśc w cionże za pierwszym razem, bo koleżanki mówiom mi ze nie :) czy to jest prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahha
powiem Ci że młoda jestes heheh i mało wiesz a jakby Cię panienko tak kochał to by nie naciskąl tylko starał sie poczekac skoro jak pisałas to juz zblizenia oralne mieliście ,A jesli chodzi o zazdrosć to takich cwaniaczków jak Twój to duzo jest wiec nie ma czego zazdroscic :) a ze chodzi za ręke po osiedlu heh to jego dowód miłości tak heh fajnie :)bu ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
No nie, chciałam tylko taki normalny bo tamto o czym piszesz to chyba nie, bo pomysli ze ja jakas taka łatwa jestem, a zależy mi na nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROWOKACJA:D o Jezu :O Nie dawaj Tak można zajść za pierwszym razem Ten topik juz przestał mnie bawić Stał się żałosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaJefFFaJna
nie słuchaj za 1 też możesz zajść!!! a nie mozesz mu narazie tylko loda robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwólcie że wyrażę moje skromne zdanie. Otóż, Justyno, skoro twój chłopak już po dwóch tygodniach tak bardzo naciska na to żebyś poszła z nim do łóżka to moim zdaniem jemu zależy tylko na ty. Jeżeli się zgodzisz, to on później i tak odejdzie. Jeżeli się nie zgodzisz, to prawdopodobnie też odejdzie ale ty zachowasz swoją godność. To wszystko co Florek ma do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna a jaka masz pewnosc ze jak sie z nim przespisz to on cie nie rzuci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
nie miałam jeszcze zadnego zblizenia oralnego ani oanalnego...tylko mnie macal do tej pory a ja jego :( ale on mówi ze to zamało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słuchaj, twoje koleżanki mają racje. Mają pierwszy raz za sobą i ile z nich jest w ciąży? Żadna? No własnie.... W ciąże mozna zajsc dopiero od drugiego razu, więc baw się spokojnie i dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitalne texty
Szacun na dzielni, dobre. Jak ma się to do tych, które dają po piwnicach? Escobar a powiedz, masz "bejce na neonie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jACKxl
NO TO FAJNIE. Ciekawe po jakim czasie Zrobiłaś mu loda, jeżeli znacie się dwa tygodnie? Wcale mu się nie dziwię, traktuje Cię jak dziwkę. Teraz jeszcze tylko daj mu co chce i już. Potem może jeszcze wyśle Cię na zarobek albo odda kolegom do zabawy a wszystko to w dowód miłości do niego. Życzę wakacji pełnych wrażeń!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahha
heh dlaczego to dziewczyny zwasze są naiwne a faceci cwani :((( oo zgrozo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
decyzja nalezy do ciebie ,ale pamietaj o tym że jak nie chcesz stosunku tzn.jesteś do tego nie gotowa z jego strony będzie tak że on ciebie zgwałci i on to powinnien zrozumieć pomimo że sie zgodzisz to wewnętrznie będzie wbrew twojej potrzebie.jeżeli on ciebie kocha to musi to uszanować a jeżeli zależy mu tylko na włożeniu i zobaczeniu jak reagujesz na stosunek to napewno się zawiedzie bo wyczuje że jesteś kawałkiem kłody Czy on to chce sparwdzic jeżeli tak to kopnij go w dupę bo jest niewarty twoich uczuć.przecież uprawiacie inne sposoby rozładowania napiecia seksulnego ,i to swiadczy o twojej miłości do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shdejxmnu
Nie rób tego!!!!!!!! Dowodem miłości powinno być samo to że jesteś, jeżeli nie to kopa i niech wypier***a!! Bo potem będziesz żałowała na całe życie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaJefFFaJna
nie słuchaj go za 1 razem mozesz zaciążyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
Nie rzuci mnie bo powiedział ze mnie kocha ! I ja go kocham więc dlaczego miałby mnie rzucić ja tez go nie rzuce tym bardziej jezeli bym się zgodziła na to. Ale jak mówicie ze mozna zajśc w cione za pierwszym razem to może kupie mu prezerwatywe ? A czy można kupic prezerwatywę mając 17 lat czy to tylko na dwowód jak paierosy czy piwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×