Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justynka17

POMOCY...potrzebna mi PORADA !!!!

Polecane posty

wiesz kochaniutka tylko kup tez taka wielka i zasłoż sobie na główke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no teraz to juz jestem pewna ze to prowokacja hahahaha a jesli nie to justyna napisz do mnie na gg 2384493

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
zajefajna a ty tez tak miałaś bo widze ze ty tez mnie rozumiesz a nie tak jak pozostali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jackxl
Doczytałem tu jeszcze jakiegoś idiotę który twierdzi że za pierwszym razem nie można zajść w ciąże. To jakiś koszmarny burak który powinien trochę poczytać fachowej literatury a dopiero po tym niech się wypowiada. Nie daj zrobić z Siebie szmaty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny mężczyzna
wszyscy jej odradzają a ona swoje, jakie te dziewczyny są naiwne........... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
Mary to nie prowokacja, ale nie będę pisała na gg bo chcę byc anonimowa, a na gg mam swoje dane i nie chce zeby się mama dowiedziała o czym pisze i co chce zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, prezerwatywy możesz kupić niezależnie od twojego wieku bez dowodu osobistego. Jakkolwiek moim zdaniem idąc z tych chłopakiem do łóżka, popełniasz błąd. Ale to twoja decyzja i ryzyko. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
No powiedzcie mi czy moge tak bez dowodu kupic prezerwatywy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, prezerwatywy możesz kupić niezależnie od twojego wieku bez dowodu osobistego. Jakkolwiek moim zdaniem idąc z tych chłopakiem do łóżka, popełniasz błąd. Ale to twoja decyzja i ryzyko. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
No powiedzcie mi czy moge tak bez dowodu kupic prezerwatywy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko, seks w prezerwatywie to jak lizanie cukierka przez papierek :o Idź na całość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
Escobar, ale się boję :( bo w szkole mówili nam ze trzeba ubrac prezerwatywę, ale jak on nie będziech ciał jej ubrac to co mam zrobic ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
wiesz anonimowa - ty to jestes prawdziwa jędza bo się smiejsz zemnie ja nie jestem jakaś tam dziwka zebym wszystko wiedziała tak jak TY !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
a czym mam napluc, słuszałam o cytrynie czy occie tylko nie wiem czy to prawda, nie chciałabym się zbłaznic przed nim, bo jeszcze by się na osiedlu smiali jak by im opowiedział moj chłopak ze plułam po nim cytryną :( Powiedzcie mi prawdę proszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko, on na bank nie będzie chciał w prezerwatywie, żaden facet nie chce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARE ALE DOBRE:D środa, grudzień 27, 2006 Znajdź nieletnie w ciąży, a dostaniesz wczasy nad morzem !!! List otwarty do Ministra Giertycha Szanowny Panie Ministrze. W prasie po raz pierwszy zapoznałem się z Pana projektem zgłaszania przez szkoły nieletnich dziewcząt w ciąży. Osobiście popieram wszelkie inicjatywy mające na celu wyeliminowanie seksu pozamałżeńskiego i kontaktów seksualnych nie zatwierdzonych sakramentem i prawem kościelnym. Postuluje Pan wyłapanie wszystkich nieletnich matek i odpowiednie potraktowanie. Do tej pory w wolnych chwilach ganiałem bezpańskie psy. Brałem kilka kamieni i szukałem okazji. Wczoraj wyszedłem jak zwykle na wieczorny spacer w nadziei, że dopadnę jakiegoś zwierzaka i będę mógł go nauczyć polskich zwyczajów. Opatrzność boska i niebywałe szczęście dały mi jednakże znacznie większe pole do popisu... Gdy pięćdziesiąt metrów przede mną wypatrzyłem nieletnią z brzuchem usłyszałem anielski śpiew i przypomniałem sobie o Pana apelu. Jako dobry obywatel począłem gonić tę biedną, zagubioną dziewczynę. Rzucając kamieniami zagoniłem ją do kościoła. Nieszczęsna miała nadzieję znaleźć tam schronienie, a spotkała księdza. Ten zaś znał procedury postępowania z takimi nieletnimi wywłokami. Dzięki Bogu jest jeszcze sprawiedliwość na świecie i każdy będzie mógł poznać dane osobowe tej zagubionej istoty, aby dobrym przykładem przestrzegać młode dziewczyny przed niezatwierdzonymi przez księdza kontaktami seksualnymi. Panie Ministrze, jak mawiają amerykanie keep moving - get hot (don't waste a precious minute). Jestem z Panem całym sercem, Necro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahha
to prowokacja hehheheh etak mi sie wydaje .A tekst o prezerwatywie az monitor oplułam :)) hehehe Wiec dobra rada dziewczynko dla Ciebie zrób mu najpierw loda potem daj mu normalnie a na koniec w du... hehehe :)i koniecznie kup mu prezerwatywy tylko heh uważaj bo jak Cię o dowód zapytają to jeszcze Cie aresztują wiec może lepiej sie nie zabezpieczajcie hehehe pewnie po pierwszym razie to na-pewno nie będziesz miała dzieci:) a nawet jak to co kochacie sie to nie widze problemu :)) A babcia mi zawsze mówiła ze ludziom troszkę miej pełnosprawnych intelektualnie to sie na wiosnę pogarsza ..hehto prowokacja hehheheh etak mi sie wydaje .A tekst o prezerwatywie az monitor oplulam :)) hehhehe Wiec dobra rada dziewczynko dla Ciebie zrób mu najpierw loda potem daj mu normalnie a na koniec w du... heheh :)i koniecznie kup mu prezerwatywy tylko heh uwazaj bo jak Cię o dowód zapytają to jeszcze Cie aresztują wiec moze lepiej sie nie zabespieczajcie heheh pewnie po pierwszym razie to napewno nie bedziesz miała dzieci:) a nawet jak to co kochacie sie to nie widze problemu :)) A babcia mi zawsze mówiła ze ludziom troszke miej pełnosprawnych intelektualnie to sie na wiosne pogarsza ..heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
ciekawska ty to masz mnie chyba za jakąs głupią by myslsze ze ja nie wiem ze sól piecze !!! pytam powaznie, czy z ta cytryna i octem to tak na serio nie zachodzi się w cionże ?? bo bym chcala sie zabezpieczysc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
a jak bym tak se taki gróbszy plaster cytryny tam wsadziła do środka jak by on nie widział to by pomoglo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
chyba sie obraże na was bo się nabijacie i nie wierzycie mi a ja przyszłam by mi ktos poradził co i jak mam robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahha
no co wy nie octem i cytryną tylko musztardą do smaku hehehe heh przepraszam ale to takie głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
wcale ze nie głupie !!! kolezanki tak mówiom ze tak robiom i zadna jeszcze nie zaszła w cionze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaJefFFaJna
justynko niech on sie przejmuje prezerwatywa jak chce sobie zaruchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×