Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justynka17

POMOCY...potrzebna mi PORADA !!!!

Polecane posty

Gość Justynka17

Cześć Mam chłopaka, zmay się już od dwóch tygodni, i on chce bym przekonała go jak bardzo mocno go kocham i czy mi zalezy na nim/ Gdy przekonuje go słowami i sms-ami to wciąz mówi że to zamało jak na dowód mojej miłości, nawet moje oralne pieszczoty mu nie wystarczają :( Czy powinnam mu się oddać, zaznaczam że jestem jeszcze dziewicą i nie chciałabym to zrobic tak byle jak :( Ale boję się ze go stracę i znów będę sama na wakacje :( Proszę się nie smiac, dla mnie to jest teraz bardzo ważna sprawa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To proste, daj mu analnie. Zachowasz dziewictwo, a on dostanie dowód miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyno nie rób tego jak nie czujesz takiej potrzeby i szanuj swoje ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
a czy to boli ? bo analnie tez jeszcze nie robiłam :( myslisz, ze mu to wystarczy i mnie nie zostawi ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny mężczyzna
jezeli po 2tygodniach znajomosci chce doopy to mozesz byc pewna, że Cie zostawi jak mu sie oddasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
tunka, a myslisz że to miło byc tak na wakacje samej jak wszystkie koleznaki z osiedla mja juz swoich chłopaków i nawet po piwnicach z nimi chodzą :( Ja tak nie chce i nie wiem co mam robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
inteligentny, ale przeciez on mi mówi ze mnie kocha, tylko nie wierzy czy ja go kocham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko, to nie boli :) Musisz tylko poprosić chłopaka, zeby użył nieco poślizgu jakiegoś, np wazeliny :) I ty musisz sie rozluźnić przy tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgrywasz się czy naprawdę jesteś taka głupiutka Kopnij go w dupe…facet i tak chce cię tylko pyknąć skoro wali takie prymitywne teksty PROWOKACJA nie wieże ,ze można być Az tak naiwnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
Nie przyprowadze kolezanek bo nie chce by mu się inna spodobała :( wolę juz zgodzic się na to chociaz troche się boję :( A jak powinnam się zabezpieczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że powinnaś mu powiedzieć, że udowodnisz mu swoją miłość (oddasz mu się), ale że on też powinien udowodnić Ci, jak bardzo Cię kocha - zaproponuj mu dwutygodniowy wyjazd na Wyspy Kanaryjskie - idealne miejsca na stracenie dziewictwa, nie sądzisz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wakacje sama :D:D o kuźwa cóż za dramat lepiej dać pupy jakiemuś dupkowi :D litości, bo się posikam ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba przed stosunkiem jego chooja na 5 min wsadzić do szabaśnika :D Wtedy nie zajdziesz na 100% Tylko musi być szabaśnik nie mylić z piekarnikiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
ciekwska dlaczego tak mówisz !!!!!! czy ty nie byłas nigdy sama ??????????????Nie rozumesz jakie to jest smutne gdy wszystkie kumpele nabijaja się z ciebie i poakzują palcem na osiedlu !!!!! To jest mój pierwszy chłopak z którym jestem juz 2 tygodnie, wiec myslę ze może warto ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkakaka
"nawet po piwnicach z nimi chodzą " co to ma niby znaczyc? piwnica to taka atrakcja? chyba was pogieło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno stuknij sie w głowe tyle Ci powiem, sex jest przyjemnoscia ale tylko gdy oboje tego pragna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1111
po 2 tygodniach znajomości no pewnie!!!I masz 100 % pewności ze cie zostawi i zrobi z ciebie zdzire na mieśćie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny mężczyzna
to jakis lovelas, chce zaliczyc kolejną laske, żeby się chwalić przed kumplami, NIE ROB TEGO! Jak Cie kocha to wytrzyma bez seksu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska kobitka
Justynka, daj se z nim spokój. To ty jestes taka łatwa, ze każdemu byc dała/ żal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko, nie słuchaj tych żałosnych podstarzałych lampucer. One ci po prostu zazdroszczą :) Jesteś młoda, możesz robić co chcesz. I doskonale cie rozumiem, musisz podporządkowac się woli otoczenia, bo cie wykluczą :) A wiec pomyśl o tym analu, to dobry spośób na zachowanie dziewictwa i danie dowodu miłosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana po Twoich odpowiedziach wynika że powinnaś jeszcze skakać nha skakance z koleżnkami i bawic sie lalkami barbie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka17
Wcale nie każdemu bym dała, nie myslecie ze ja taka łatewa jestem jak inne moje kumpele !!!! Przeciez mówię ze chce dac dowód miłości MOJEMU chłopakowi !!! A może inny dowód mu dac, ale co by to jeszcze moglo być ? A to że kumple chodza po piwnicach to jest prawda, ale ja taka nie jestem i tam nie chodzę więc nie mówcie że ja jakas taka dajka jestem bo NIE Bo jestem jeszcze cnotliwa !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokahontas
masz dwa wyjscia 1 - dac mu ten dowod milosci 2 - nie dac dowodu milosci ...w obu wypadkach skutek i tak bedzie taki sam ! dostanie czego chce i cie zostawi ...a jak nie dostanie to tez cie zostawi ....zastanow sie bo zostaniesz z niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Przeciez mówię ze chce dac dowód miłości MOJEMU chłopakowi !!! A może inny dowód mu dac, ale co by to jeszcze moglo być ? A o seksie oralnym (koniecznie z połknięciem) myślałaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa czy to możliwe,ze dzieciaki teraz są tak głupie??? :D Utnij pęk włosów i daj mu w dowodzie miłości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pozosnan taka dopuki nie poczujesz tego dereszczyku tego pragnienia sama:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×