Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podejrzliwa...

Czy była żona ma prawo do dziedziczenia po śmierci byłego męża?

Polecane posty

Gość cde czy mozna sie z Toba jakos
skontaktować? Potzrebuje Twojej porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++++++++++++
prosze pisz jak bede wiedziala do odpowiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++++++++++++
poczytajcie topik samotne mamy jak sie razem tam nakrecaja jak od tatusia wydebic jak najwiecej a ile jest takich zostawionych w ciazy tak bardzo ci tatusiowie chcieli te dzieci ze zostawili ich mamusie w ciazy .porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeka nas apelacja
od wyroku. Sad przysolił duże alimenty. Eks kłamała...... jakimi argumentami najlepiej sie posłużyc żeby obnizyc alimenty? Mam podobna sytuacje jak Ty. Tylko wyłudzanie kasy pomiomo wysokich alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++++++++++++
zglos zawiadomienie do prokuratury o popelnieniu przestepstwa .jesli wiesz ze klamala i mozesz to udowodnic .macie adwokata ?to podstawa sukcesu juz on bedzie wiedzial jak pokierowac sprawa , jesli nie to radze poszukac lepiej wydac na niego kase niz do konca jej/jego nauki placic wysokie alimenty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++++++++++++
co klamala i ajkie alimenty wam dosolil sad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamamła ze dzieci są
alergikami , miała jakies zaswiadzcenie od lekarza rodzinnego, ze musz pic jakies specjalnie drogie mleko...a nigdy nie dała dzieciom tego mleka jak u nas nocowały i zadnych wytycznych ze potrzebuja specjalnej diety. Skłamamł tez , ze nikogo nie miała a miała. sąd przyznał po 1100 zł na 1 dziecko. A moj facet spłaca ogromy kredyt po musiał spłacic eks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++++++++++++
alergi nie leczy lekarz rodzinny tylko specjalista , niech pokaze rachunki na zakup mleka , czy kupowala je na recepte to recepty .mozna kazac pokazac wyniki testow alergicznych przeciez powinny miec je zrobione , niech ex idzie do przychodni i poprosi o odpis z karty ile razy byla u lakarza na co i co zapisal tym malym .macie adwokata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++++++++++++
a wiecie kogo ma , mozna wezwac go na swiadka i innych swiadkow jesli tacy sa .dlaczego nie mieliscie adwokata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++++++++++++
corka naszego znajomego na diecie bezglutenowej ma zasadzone 400 zl to co to za mleko 20 letnie wino dla mamusi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na to ze kogos miała
sa swiadkowie. Nie braliśmy adwokata, bo nie sadzilismy ze to sie tak skonczy. liczylismy na jkies 600 -700 zł na dziecko. A na ostatniek sprawie eks wyjechała z tą alergią. Czy orientujesz sie czy mozna odliczyc od alimentów tygoddniowy pobyt dzieci u taty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na to ze kogos miała
no i sęk w tym, ze moj facet nieżle zarabia ale po zapłaceniu kredytu i alimentów mało mu zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++++++++++++
no to teraz musicie zalatwic sobie adwokata .lepiej naprawde zainwestowac w adwokata niz placic takie alimenty .tygodniowy pobyt mozna odliczyc oczywiscie .nie zastanawiaj sie tylko lec po adwokata dla meza bo bedziecie placic i placic .i zglos zawiadomienie do prokuratury o popelnieniu przestepstwa jak klamala w sadzie .ja bym dala tej babie popalic .ex mojego meza nawet nie myslala o rozwodzie z orzekaniem o winie zgodzila sie na porozumienie stron tak bala sie pana sympatycznego jak nazywamy naszego adwokata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na to ze kogos miała
a ile taki adwokat bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na to ze kogos miała
i czy sad spojrzy łaskawiej teraz na mojego faceta jaK UDOWODNI JEJ KŁAMSTWO? Czy tez nie ma to znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na to ze kogos miała
i z jakiego przepisu to wynika,ze ma prawo sobie potracic z alimentów pobyt dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziweczyny pomóżcie
dziewczyny piszecie, że pobyt dziecka można sobie odliczyć z alimentów, czy aby na pewno??? do mnie syn przyjeżdża na 2 tyg i wysyłam go na 2 tyg na obóz, w każdym raize wypada to tak, że połowy lipca i sierpnia nie ma go u ex. myślałam, żeby jej o połowę mniej w te miesiące zapłacić, ale się obawiam, bo jeszcze poleci do sądu lub komornika. może znacie jakieś przepisy prawne na to??? z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie pomóżcie
przeciez eks poleci zaraz do komornika a komornik do pracy wysle pismi i wstyd bedzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie wstyd będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli dziecxko przebywa np tydzien czy dwa u rodzica, ktory ma zasadzone alimenty, to to jest tylko i wylacznie dobra wola rodzica, ze to dziecko u niego jest i nie mozna tego odliczyc od alimentow. Byl prawomocny wyrok, ktory zobowiazuje do placenia takiej a nie innej kwoty bez wzgledu na okolicznosci, czy wezmiesz dziecko do kina, czy na wycieczke. Czy jesli kupisz dziecku np rower to tez bedziesz to chcial odpisac od alimentow?????? Tak nie mozna i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja napiszę w zburzeniu że..
mój mąż ma prawomocny wyrok, ŻE KAŻDE ŚWIĘTA WIELKANOCNE MOŻE ZABIERAĆ SYNA DO SIEBIE I Z NIM SPĘDZAĆ TEN CUDOWNY CZAS. rozwód był 9 lat temu i mój mąż ANI RAZU NIE MÓGŁ ZABRAĆ DZIECKA NA ŚWIĘTA BO MAMUSIA SIĘ NIE ZGODZIŁA. nawet policja w egzekwowaniu wyroku nie pomogła!!!! WIĘC PROSZĘ NIE PISZCIE, ŻE WSZYSTKO MUSI BYĆ ZGODNIE Z WYROKIEM SĄDU!!! ALE SIĘ ZDENERWOWAŁAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOŻE ale NIE MUSI. A alimenty to co innego, to jest obowiazek, a w wyroku ustalajacym sposob widzenia jest mowa o tym, ze moze np. zabierac dziecko do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja napiszę w zburzeniu że..
ZAKICHANYM OBOWIĄZKIEM MATKI JEST ZAPEWNIENE DZIECKU DOBRYCH KONTAKTÓW Z OJCEM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy tak wam sie tylko
wydaje ze nie mozna odliczyc tego od alimentów....chciałybyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++++++++++++
oczywiscie ,ze mozna odliczyc .moj wujek jak zabiera dzieciaki to odlicza wszystko wszak ta kasa jest dla dzieci a jak dziecu u niego to co ma matce dawac.My nie odliczamy bo nie mamy kontaktow z corka mojego meza i tyle .za adwokata sprawa rozwodowa i alimenty zaplacilismy kolo 6 tys zl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++++++++++++
do czeka nas apelacja ale to zalezy od miejsca zamieszkania i adwokata .ale warto bylo nawet jak zaplacisz tyle a alimenty zamiast 1100 bedziesz miala 1000 na dwoje to zobacz ile zaoszczedzisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romana rre
szczerze mowiac to wolałabym nawet drzec 500zl niz dawac tej rozwydrzonej malej suce. warto sie bylo wykosztowac na adwokata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romana rre
to bylo oczywiscie do Ciebie +++++++++++++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++++++++++++
kiedy macie apelacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++++++++++++
wiesz ja tez wole dac na dom dziecka raz do roku robimy ogromne zakupy i jedziemy do domu dziecka a tam wszystkie dziec szczesliwe , mowie ci warto nie trzeba drzec mozna dobrze wydac ta kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×