Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość El Mariachi

Refleksja na temat kobiet i ich mądrości i inteligencji

Polecane posty

Gość El Mariachi
>> niech opluwa,ale z imienia i nazwiska Rafał Murawski, kłaniam się :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się pytam
El Mariachi może się naoglądał za dużo filmów muchas cazzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>> znam wielu wspaniałych mężczyzn ,ale twojego nika zakwalifikuję do działu frustrat roku Czytaj co napisałem w pierwszym poście o oskarżeniach o frustracje, wy jesteście przewidywalne jak wypowiedzi Kaczyńskiego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się pytam
cześć Rafał, wytłumacz mi o co biega temu El Mariachi? chyba znasz go dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>> w ogole marnowania czasu na tym topiku? (na ktorym siedza tylko bezrozumne kobiety) Nie uważam, zebyście były bezrozumne, tylko zwyczajnie mniej mądre od facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>> rzeczywiscie wygladaja na jakies bezrozumne kobitki bez honoru (zeby sie tak ponizac), To nie sa tylko przypadki moje, ale tez moich przyjaciół i znajomych. Jak się was rzuca, to najczęściej nie potraficie się z tym pogodzić :o Szukacie dziury w całym, drugiego dna, a najczęściej jest tak, ze wasz oblubieniec spotyka na swej drodze lepszą i wartościowszą, a czesto i ładniejszą kobietę niż wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się pytam
Nie uważam, zebyście były bezrozumne, tylko zwyczajnie mniej mądre od facetow. ---ok,przyjmuje do wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>> Ach i podstawić przed oczy ślicznego ciapatego z Iraku, Turcji....i mokro w majtach tak bardzo, że wyprowadzacie się do niego po tygodniu znajomości, buahahaha Sprawdzone & potwierdzone :o Dorzuciłbym jeszcze do tej listy czarnych. Na szczęście potem kozojeebcy i murzyny pokazują swoją prawdziwą twarz - zdupczą, zleją i wygonią jak się znudzi. A potem taka skrzywdzona sarenka przypełza na kafe i żali się jaki ten swiat jest okrutny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jesteś bardzo mądrym facetem skoro wypisujesz na kafe ze kobiety są głupie,a za pare dni bedziesz szukał dziury by swojego kota tam wsadzić. Spadam ide na randke,by pokazać pewnej pluskwie gdzie jego msc. El Mariachi--->kup sobie chusteczki higieniczne możesz dzis sobie popłakać, bo dziś jest w TV melodramat,bo jak sie domyslam bedziesz siedział w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>> tak samo ja chetnie rozkladam nogi jak ty chetnie pchasz swojego fiuta w wiadome miejsca i co? ja mam byc gorsza bo jestem plci zenskiej? Przypominam odwieczne przykazanie - facet, który przespał się z 10 kobietami, to normalny spoko koleś. Kobieta, która lizała 10 fiutów, a w dupie miała 5 kolejnych, to kurrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>> Facet jest jak papier toaletowy lepi sie do każdej d**y,wiec tak powinien być traktowany.Po użyciu do wyrzucenia. uuuuuuu a więc jednak zdradzona? :D Zasłuzyłaś sobie, czy jak to było? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>> cześć Rafał, wytłumacz mi o co biega temu El Mariachi? chyba znasz go dobrze? Cześć 🖐️ Rafał dobrze gada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa lub potocznie zwana dziwką--to kobieta KTóRA UPRAWIA SEKS za pieniądze, kobieta ktora robi to za darmo jest kobietą pewną siebie korzysta w pełni ze swojej seksualności----ZAPAMIETAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się pytam
ten pan jest tak merytorycznie przygotowany,że chyba wypada mu ustąpić a wiecie komu się ustępuje? może musi się wygadać i porowokować... maleństwo ,tak się zdenerwował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>> Tak jesteś bardzo mądrym facetem skoro wypisujesz na kafe ze kobiety są głupie,a za pare dni bedziesz szukał dziury by swojego kota tam wsadzić. Nie muszę szukać, mam kobiete, która chętnie mi się oddaje :classic_cool: >>Spadam ide na randke,by pokazać pewnej pluskwie gdzie jego msc. :D :D A potem bedziesz znowu wylewała frustracje? :D I co to za facet cipak, który w półfinał EURO woli iść na dupy, niż mecz obejrzec? :o >>El Mariachi--->kup sobie chusteczki higieniczne możesz dzis sobie popłakać, bo dziś jest w TV melodramat,bo jak sie domyslam bedziesz siedział w domu :D Nie oglądam zasadniczo telewizji, jednakowoż jak już napisałem, za godzinke z hakiem jest półfinał EURO, a ja udaję się do kumpla na ogladanie. W domu zostanie wiernie na mnie czekając moja kobieta, przyjde po paru piwkach, ona śmignie mi przed snem laseczke i usne spełniony :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>> w dupie mam opinie spoleczne dla mnie taki facet jest taka sama k**wa i tyle w tym temacie Nawet gdybym się z tobą zgodził, to społeczenstwa nie zmienisz :) Tak było,jest i pozostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się pytam
chyba przeszłam z fazy szoku do lekkiego uśmiechu....co tam będę sie podniecać Rafałem....jego kobieta odwala czarną robotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>> **wa lub potocznie zwana dziwką--to kobieta KTóRA UPRAWIA SEKS za pieniądze, Kurrwa to zawód - dawanie dupy za pieniądze; dziwka to charakter, dawanie dupy za darmo każdmu kto o to poprosi :o >> kobieta ktora robi to za darmo jest kobietą pewną siebie korzysta w pełni ze swojej seksualności---- :D Oglądałaś kiedyś program cejrowskiego z frytką? Tam frytka nazwała to "kobieta wyzwoloną". Pamiętasz jak wojtekinteligentnie zmiażdzył ją, wdeptał w ziemie jej własną głupotą? :D Chcesz linka? http://www.youtube.com/watch?v=aEzmV3KvxPk prosze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja janosz
El Mariachi co za stek bzdur ten twoj tekst [widzieliście kiedyś faceta który płacze bo kochanka mu obiecała że już napewno zostawi męża?] widzialam facetow placzacych za dziewczynami [bo faceci nas nie dopuszczali do bibliotek (a jak nazwac ludzi którzy nie walczą o swoje ...)]-> tak ciekawe, przez 5 tys lat kultura patriarchatu trzymala kobiety w domu i co? kilkaset sufrazystek sie zbuntowalo i wielkie Imperium Brytyjskie nad ktorym nie zachodzilo slonce podkulilo ogon i grzecznie sie wycofalo :D [wszytskie ważne osiągnięcia to zasługa facetów! Od kompa na którym to pisze przez samochód do którego zaraz wsiąde poprzez pączka którego zajdam czy piwo które chlapne wieczorem. A teraz kidy mają dostęp do nauki dalej nic nie wymyślają!]->pierdolisz jak pojebany menel, dawaj link do miarodajnych badan o wynalazkach z ostatnich 50 lat i udowodnij to swoje "NIC" :D nie bedzie takiego a dlaczego ? bo kazdy wynalazek kobiety uznasz za niewazny :D polon i rad pewnie tez sa niewazne:D podstawowka sie klania pajacyku:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>> ten pan jest tak merytorycznie przygotowany,że chyba wypada mu ustąpić Życie kochana, samo zycie mnie tego nauczyło :classic_cool: >>a wiecie komu się ustępuje? Na uczelni profesorowie mówili, ze ustępuje się temu co mają mocniejsze argumenty w dyskusji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fz
"K**wa lub potocznie zwana dziwką--to kobieta KTóRA UPRAWIA SEKS za pieniądze, kobieta ktora robi to za darmo jest kobietą pewną siebie korzysta w pełni ze swojej seksualności" Dla mnie to SZMATA, która wykorzystuje facetów, pieprzona egoistka. Głupia kobieta, która mówi o miłości, stabilności, a pieprzy się z byle kim, byle był ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się pytam
Na uczelni profesorowie mówili, ze ustępuje się temu co mają mocniejsze argumenty w dyskusji \ --no to pięknie wybrnąłeś z opresji pewnie twoi profesorkowie byliby dumni czytając ,to co dzisiaj spłodziłeś na kafe nauka nie poszła w las...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>> no to pięknie wybrnąłeś z opresji Wiem :classic_cool: >>pewnie twoi profesorkowie byliby dumni czytając ,to co dzisiaj spłodziłeś na kafe nauka nie poszła w las...hehehe Pewnie by byli, bo niektorzy z nich byli gorszymi szownistami niż ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się pytam
Rafale,w zasadzie nic nowego twój topick nie wprowadził na kafe...żadna nowość raz po raz pojawiają się takie meteoryty jak ty,ale to dobrze bo w realu wielu się tajniaczy powiedzieć prosto w twarz,a tu proszę jak pięknie wirtualny słowotok wylewa się bez żadnych hamólców miłego wieczoru,zapewne radośniej ci będzie oglądać mecz wiedząc,że podzieliłeś się ze światem swoimi przemyśleniami pa kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>> Dla mnie to SZMATA, która wykorzystuje facetów, pieprzona egoistka Po prostu szmata potrzebująca czuć coraz to nowe bolce w dupie. Pełno teraz takich, ciężko o normalną dziewczyne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się pytam
hamulców -żeby nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>>raz po raz pojawiają się takie meteoryty jak ty,ale to dobrze bo w realu wielu się tajniaczy powiedzieć prosto w twarz,a tu proszę jak pięknie wirtualny słowotok wylewa się bez żadnych hamólców Wierz mi, że ja w realu, podobnie jak tutaj, nie mam hamulców w mówieniu tego co myśle. Dlatego nie wszyscy mnie lubią, prawda boli 😴 >>miłego wieczoru,zapewne radośniej ci będzie oglądać mecz wiedząc,że podzieliłeś się ze światem swoimi przemyśleniami pa kochanie Pa 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się pytam
mnie nie boli bo nie biorę do siebie jestem odpowiedzialna za własne życie ale fajnie jest wpaść na forum i zobaczyć jak to jest u innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja janosz
no autorze udowadniaj to swoje NIC : [wszytskie ważne osiągnięcia to zasługa facetów! Od kompa na którym to pisze przez samochód do którego zaraz wsiąde poprzez pączka którego zajdam czy piwo które chlapne wieczorem. A teraz kidy mają dostęp do nauki dalej nic nie wymyślają!]->pie**olisz jak poj**any menel, dawaj link do miarodajnych badan o wynalazkach z ostatnich 50 lat i udowodnij to swoje "NIC" nie bedzie takiego a dlaczego ? bo kazdy wynalazek kobiety uznasz za niewazny polon i rad pewnie tez sa niewazne podstawowka sie klania pajacyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×