Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość El Mariachi

Refleksja na temat kobiet i ich mądrości i inteligencji

Polecane posty

Gość Ju............................
El Mariachi sobie całkiem dobrze radzi zbijając Wasze argumenty.:P Mężczyźni mają lepej. Odcięli mi wodę na nie wiem, ile, a muszę wyjść zaraz. Facet nie miałby problemu, aby wyjść budny, w końcu nie pierwszy raz, a kobieta niebardzo. Właśnie dopadłam współlokatora - kazałam mu iść sprawdzić, do której wody nie będzie, bo muszę się wykąpać, a on na to: "a tam, się prtzejmujesz głupotami. Chcesz się wykąpać, to idź kup sobie karnet jednorazowy na siłownię, trochę poćwiczysz albo i nie i pójdziesz pod prysznic". :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
Hehehe znowu na jakiegoś nieudacznika trafiłaś? :D Czy ty przyciągasz przegrańców życiowych? Czy po prostu jesteś brzydka i inni się toba nie interesują? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Baba ma takiego faceta, na jakiego zasługuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tamm
głupek z ciebie el mariachi, szkoda moich argumentów na twoje wywody, wracam lepiej do mojej fizyki kwantowej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Cześć, p. Justynaaaa. Miło mi Cię spotkać. Stanowczo, jesteś młodą, myślącą kobietą! Ja, Psełdonim, powtarzam Ci to kolejny raz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
Juuu i widzisz, Ty kombinujesz co zrobić, a chłopak z miejsca radzi sobie z sytuacją, życiowe podejście, nie żali się, tylko szuka wyjścia z sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>> szkoda moich argumentów na twoje wywody ... gdybyś jeszcze jakieś miała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Cześć, Samica. Może się ze mną spotkasz? Radzę Ci dobrze, daj sobie szansę zmiany Twojej niekorzystnej opinii o mężczyznach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
A nie, on nic a nic nie przesadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Cześć, Psełdonim. A skąd u Ciebie drugi "+"? Bo pierwszy to wiem skąd.:P Ja nie myślę, ja chcę się wykąpać!!! Wytuacji można by szybko znaleźć (tel. do kolegi i prysznic u niego, zakupienie 3 5-litrówek wody itp.), ale - jak pisałam - kobiety sa wygodne, więc poczekam na wodę, pewnie do południa puszczą. Oby:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>> Hmmm podobno jestem atrakcyjna I słyszałaś to pewnie od twoich przyjaciółek :D :D Standard :classic_cool: Popros o opinię kogoś obiektywnego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
Bbuhehhehehehehe rodzice mówią, ze jest atrakcyjna :D :D :D A słyszałaś, żeby najwiekszemu pasztetowi rodzice mówili co innego? :o Fotki nie chce, nie moja brocha jak wyglądasz, ale widać coś z tobą jednak jest nie teges, skoro przyciągasz samych przegrańcow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
Ciekawe czy Josef Fritzl też mówił o swojej córce, ze jest atrakcyjna :classic_cool: Chyba nie, nie miał komu się nią pochawlić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Proponuję prysznic u kolegi, p. Justynaaaa. :-) Zawsze będzie komu plecy Ci umyć. :-) I nie tylko. Bo wiemy dobrze, że mężczyźni bywają również przydatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cała ta męska wynalazczość to wyłącznie taniec godowy. Mężczyźni są kreatywni bo takich właśnie preferują kobiety. Selekcja puli genowej, ot co. Gdyby nie my żarlibyście banany na palmie, bo taką macie leniwą naturę. To my was motywujemy żeby ruszyć tyłki i coś wymyślić, bo inaczej nie zwrócimy na was uwagi. No i właśnie El Mariachi wymyśla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Wiesz co, Samica? Nie chce mi się wykazywać, że nie masz racji. Choć może kiedyś zadam sobie nieco trudu. Nie zdziw się więc, proszę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Masz rację, Kolizja, mężczyzna lubi się popisywać przed kobietą. Pytanie, dlaczego na tym zależy kobiecie? Czyż nie lepiej motywować siebie samej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
:-) To może, Samico, wyrażasz życzenia poznania mnie dalej? Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>> Cała ta męska wynalazczość to wyłącznie taniec godowy. Inaczej mówiąc, twoim zdaniem cały świat kręci się tylko i wyłącznie wokół kobiecej dupy :o Ciekawa teoria, nie powiem :) >> Gdyby nie my żarlibyście banany na palmie, bo taką macie leniwą naturę. Tak tak, bo to pewnie kobiety chodziły na polowania i karmiły swoje rodziny :D >> To my was motywujemy żeby ruszyć tyłki i coś wymyślić, bo inaczej nie zwrócimy na was uwagi. Jest to po części prawda, ale to raczej jest zarzut - zamiast kierować swoją energię na sprawy ważne, istotne i priorytetowe, My musimy starać się o was, dogadzać, sponsorować, zabawiać - a wszystko po to, żebyście raczyły nam dać podupczyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>>El Mariachi---chyba masz racje ze przyciągam popaprańców, Wiem :classic_cool: >> bo Ty tez sie mną zainteresowałeś Hehehehhehe :D :D :D Dobre, ten dowcip Ci się rzeczywiście udał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dotknełaś właściwego punktu. Takich badań nie zrobi nikt, z powodów takich samych, jak nikt nie podejmuje sie badań nad stwierdzeniem faktu, ze czarnoskórzy są mniej rozwinięci intelektualnie od białych; że Boga nie ma i kilka tym podobnych teorii. Wynika to z prostego faktu, ze istnieje cicha zmowa milczenia i każdy naukowiec podejmujący się tego tematu badań naraża się na ostracyzm innych naukowców.\" Tak to sobie tłumacz. A nikt nie podejmuje badań nad istnieniem Boga, bo tego nie można udowodnić cioto :P Co do Dody to zazdrośisz jej że ma więcej siana od ciebie, ze ma lepsze auto, że jestem mniej zaradny i w ogóle, że jesteś mniej męski od niej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Będzie Ci się chciało, Samico, naprawdę? Zbijać moje racje? No proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×