Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygita29

Poroniłam, ale znów się staram!

Polecane posty

Hej Kobietki:) Ja wreszcie dwa dni wolnego- zajmuję się sobą:) - czyli nadrabiam zaległości domowe;/.Poza tym już odliczam dni wo wakacji i wreszcie odpoczniemy:) Synuś już jest spakowany...ostatnio powiedział mi -Mamusiu a może na wakacjach uda nam sie kupić jakiegoś dzidziusia;/...a Mamusia już nie ma odpowiedzi na te wszystkie pytanka;/.. Pozdrawiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny już wróciłam z urlopu .Widzę że dużo tu się działo . musicie mi dac trochę czasu na nadrobiem zaległości. Starania rozpoczęte na wynik muszę poczekac jeszcze z 10 dni, choc mam przeczucie że nic z tego bo za bardzo tego chcę. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny..poronilam 2 razy jak pamietacie..teraz minol 3 mc ale nie mialam zabiegu...raz sie z moim zapomnialam i jakos psyhika mi gada ze jestem w ciazy..piersi mnie bola i mam ciagle zgage no i duuuzo siusiam..czy ja sie myle??juz sama nie wiem??tak sie boje ale trzreba probowac nie??nie wiem?vo o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonaola to koniecznie przetestuj sprawe i będzie wiadomo:) Trzymię kciuki na dwie kreseczki:) U mnie 21dc i samopoczucie normalne nie mam przeczuć nic...zobaczymy co Bóg da....odliczam już dni do urlopu i staram sie nie myśleć na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia dzieki..takie slowa podtrzymuja na duchu..ja juz sama nie wiem??hihi..ale dzis sie atalnie czuje..strasznie mnie glowa boli i jest mi nie dobrze..11 zrobie test i dam znac..hihi..pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***aaaa***
mam do Was pytanie po jakim czasie po poronieniu pojawiła się miesiączka i czy była jak ta z przed ciąży? poroniłam dokłanie 4 tygodnie temu i wczoraj pojawiła mi się plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jutro mija 4 tydzień od zabiegu.Brzuch pobolewa, okresu brak.Naczytałam sie, że różny ten okres może byc, niektóre pisały nawet o sporym krwawienu.Troche się boje, bo akurat mój gin na urlop idzie i jakby co to nie wiem do kogo sie zgłosze.Mam nadzieje, że bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja dostałam @ po 4 tygodniach po poronieniu - bez zabiegu więc jakoś tak naturalnie i póki co to jeden @ ...przy pierwszym poronieniu kiedy miałam zabieg nie umiałam dojść do siebie z @ więc musiałam mieć uregulowany @ lekami...najlepiej jest jak organizm sam dojdzie do siebie- jednak jak było w moim przypadku nie dało si e..Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Eh a mnie jakies lenistwo dopada :( na nic nie ma siły, ani ochoty :( a jeszcze brat mnie wkurwia! nie zna się, a się wymadrza! oj jak ja nie lubię takich ludzi, którzy nie wiele znają się na sprawie, a mają najwięcej do powiedzenia 😡 w dodatku zaczęłam si ę rozglądać za pracą w Polsce! muszę udoskonalić swoje CV i skrobnąć jakiś list motywacyjny i zacząć odpowiadać na ogłoszenia! ja po pierwszym zabiegu @ dostałam po 4 tygodniach. po drugi po 6 tygodniach. zaczęłam pic ziółka na płodnośc :D i mam znów wielką nadzieję, że w tym cyklu uda mi się zaciążyć i będzie dobrze! sonaola a czemu tak późno będziesz robiła test ?? basiuniu to ciiiiiiiiiiiiiiiiii aby nie zapeszyć, ale mam nadzieje, że Ci sie udało! Siunia78 ano właśnie różny może być ten @! mnie nastraszyli, że mogę bardzo krwawić, a właściwie był normalny! a po drugim zabiegu, to tylko jakieś plamienie! ale teraz ma @ normalny, regularny co 30 dni :D ani zbyt obfity, ani skapy. martwił mnie tylko kolor krwi, bo jest czerwona (przed zabiegiem była taka bardziej brązoa - sorki wogóle za te szczegóły), ale lekarz twierdzi, że jest oki! zresztą badania hormonów mam dobre, więc chyba po prostu tak mi się zrobiło i tyle :D ciekawe jak się bawi minimonia :D Pozdrawiam wszystkie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita27
Trzymam kciuki za Was wszystkie :) i za siebie też, chociaż jak na razie objawów brak i nadzieja też coraz mniejsza :( Ja mam cały czas taką samą @, 3 dni normalnie, potem plamienia raz mocniejsze, raz słabsze do 7 dni, z luteiną okres co 30 dni. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ wpadlam tylko sie przywitac u mnie 20 dc i zadnych objawow :( ale mam nadzieje ze w tym miesiacu ktoras z nas pochwali sie 2 krechami :) sciskam Was mocno i przesylam buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ oj minimonia nie będzie zadowolona jak wróci! strasznie tu pusto :( gdzie są wszyscy ?? u mnie nic nowego! rozpoczęliśmy staranka, ale narazie mam 5 dc, więc do owulki daleko! z tym, że obiecałam sobie w tym cyklu żadnych testów owu! po prostu czysty spontan! ciekawe czy wytrzymam w tym postanowieniu?? chciałabym nie liczyć dni cyklu, ale niestety muszę, bo do 14 dc mam łykać olej z wiesiołka, a od 18 dc przez 10 dni duphaston! więc siłą rzeczy dc liczyć muszę! zwłaszcza nie moge przegapić brania dupka, bo jeżeli udałoby się zaciążyć, to bez niego może być ciężko ciąży sie utrzymać, gdyż w badaniach wyszedł mi ciut przy niski progesteron :( Pozdrawiam wszystkie! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita27
U mnie 24dc i też zero objawów, jak w tamtym cyklu. Też chciałabym nie liczyć, ale taki czysty sponton nie jest możliwy jak się ma brać jakieś leki. Do tego lekarz mi zasugerował endometriozę, ale bez laparoskopii nie da się tego potwierdzić w 100%. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł no ja tez myslalam zeby urzadzic spontan....ale jak sie dluzej zastanawiam to dochodze do wniosku, ze szkoda mi...\"stracic\" cykl.... niezły paradoks....:P generalnie wiem ze taki sposob moze pomoc, ale jakos....wizjE LICZENIA dni do owu mnie pochłania:P chyba sie przyzwyczaiłam do tego nieszczesnego wyliczania :( :( oj, ciezko sobie samemu dogodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie mi się wydaje, że ja nawet jakbym tych leków nie brała, to i tak bym liczyła :( taka moja durna natura! wiem, że jak się w tym cyklu nie uda, to następny będzie stracony, bo akurat w płodniaki mąż będzie załatwiał resztę spraw w Angolowie, a ja już będę w Polsce! więc znów jeden miesiąc będzie stracony! nie będę robić testów owu, bo od paru miesięcy ma regularne cykle (co 30 dni), więc łatwo mi wyliczyć ;) eh kurczę to takie trudne! teraz chcę zajść w ciążę, póxniej będę panikować, żeby ją utrzymać! ciężkie chwile przed nami, ale uważam, że warto przez to wszystko przejść!!! wiecie, że ja od pierwszej ciąży (zaszłam w styczniu 2006) mam upatrzony wózek ?? czasem mam wrażenie, że jakaś nienormalna jestem :( coś ze mną nie halo! Pozdrawiam kobitki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny załamka. robiłam cytologie jakieś 2 miesiące temu jak wcześniej pisałam wyszła mi II grupa i rzęsistek. wybrałam leki poszłam znowu na cytologie do innego lekarza i właśnie wczoraj odebrałam wynik . Wyszła grupa III i dostałam od razu skierowanie do szpitala na wycinek. a za 4 dni miałam robic test czy udało nam się czy nie. poprostu jestem załamana. jeszcze dzisiaj jade powtórzyc badanie i łudze się że to była jakaś pomyłka. Pozdrawaim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita27
Binia koniecznie powtórz wyniki. To może być stan zapalny po rzęsistku. Trzymam kciuki za wyniki. Trzeba być dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że nie będę musial opuszczac grona starających się i przenosic się na inne forum np. cytologia III grupa i gorzej itp. jak na razie mam nadzieję że to pomyłka w poniedziałek będę miała wyniki i wtedy wszystko się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binia może to faktycznie pomyłka, albo tylko stan zapalny po rzęsistku ?? nie martw się na zapas!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane!!! ja juz po urlopie. spływ był suuuper!! pogoda co prawda do kitu, ale i tak bawiłam sie swietnie. 1 dzien- musielismy przerwac wiosłowanie bo złapała nas mega burza. przy okazji dziekuje firmie Quechua za samorozkładające się namioty :) przydatna rzecz, zwłaszcza gdy ma sie własnie jakieś 5 sekund na schowanie się przed ulewą :) 2 dzien- płynęlismy podczas ulewy i pod wiatr. 3 dzien-nadal nie mozemy wysuszyc ubran po poprzednich 2 dniach 4 dzien- zmagamy się z upałem i dzielnie płyniemy dalej. spiekłam sobie twarz na raka :) 5 dzien- ciepło, ale baardzo wietrznie. akutat mieliśmy do pokonania jezioro długie na ok 8 km, 54 m głębokości :O fale jak na morzu, kajak tanczył po nich jak spławik i momentami przechylał sie tak ze się nalewało do niego wody. adrenalina skakała jak cholera, ale to własnie było najlepsze :) uwielbiam takie ekstremalne akcje. 6 dzien- najpiekniejszy odcinek, nawet ciepło ale troche padało. wróciłam zmeczona, ale do tej pory mi zielono w oczach, naogladałam się przepięknych widoków i załuję ze juz się skonczyło.a jutro musze iść do pracy :( i jestem wsciekła na meza, bo wg kalendarza i objawów to dzis lub jutro bede miała owulacje, a on nie chce nic robic, bo czeka na wizyte u lekarza ( mamy we wtorek).powiedział ze zaczniemy się starac jak gin da zielone światło, ale co mi po jego pozwoleniu jak bede juz dzien lub dwa po owulacji? i cały cykl stracony :( binia, trzymam mocno kciuki i czekam razem z innymi na dobre wiadomości od ciebie :) koniecznie daj znac jutro jak wyniki, miejmy nadzieje ze to pomyłka. nie pamietam juz dokładnie, ale czy ty ostatnio robiłas jakies badania ( przed tymi ostatnimi) i były dobre wyniki? sonaola- a nie korci cie zeby zatestowac wczeniej? np test z krwi. albo bardzo czuły tescik,ja robiłam zawsze bobo test strumieniowy, i wychodził mi juz 23-24 dc. gawit, jak mi sie nie uda w tym cyklu ( a wszystko na to wskazuje, bo mój maż ma jakies głupie zasady) to nastepny tez odpuszczam. nie chce rodzic pod koniec maja,siostra się akurat wydaje za mąż. julita 🌻 amel 🌻 siunia 🌻 basiunia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam..okazalo sie ze nie jestem w ciazy..ale zaczniemy staranie po @...mam nadzieje ze odrazu sie uda..sle pozdrowienia do wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonaola, szkoda... ale- nowy cykl, nowe mozliwości :) gdzie reszta dziewczyn? czemu nikt sie dzis nie odzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) sonola , nastepnym razem sie uda 🌻 binia jak wyniki? monia super ze wypoczynek sie udał :) sluchajcie, mam zonka...zrobilam dzisiaj rano test owu, a jestem ok. 3-4 dni przed @ i pokazaly sie 2 krechy...?? dziwne, bo chyba jestem juz po plodniakach :P wiecie moze czemu taki dziwny wynik?? przeciez on nie czyta hcg, tylko LH.... gawit, julita, basiunia, sisiunia, olawd, ivoon buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny odebrałam wyniki !!! UWAGA mam I grupe cytologiczną lekarz pogratulował mi wyników. strasznie się cieszę ale nie wiem z drugiej strony nie wiem co o tym myślec . od jednej do drugiej cytologii upłynął miesiąc a tak różne wyniki. słuchajcie a jak myślicie czy jest różnica między badaniem robionym w szpitalu a prywatnie. bo to gdzie wyszłam mi III robiłam w szpitalu a I prywatnie. A tak wogóle dzięki za wsparcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binia to super !!!! mnie w szpitalu wynalezli mega nadzerke...ktorej nigdy w zyciu nie mialam, jak wyszlam ze szpitala poszlam do 3 ginow, w tym 1-den, ktory wlasnie zajmuje sie tylko takimi badaniami i nadzerki zaden z tych 3 lekarzy nie widzial.... a w szpitalu wymyslili mi nadzerke, zeby zwalic na cos kwawienie przed poronieniem 😭 bp krwiaka oczywiscie nie widzieli...ale nadzerke i owszem ..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binia, szanse oczywiscie sa 50/50 ale sklanialabym sie ku temu, ze prywatnie bardziej przyloza sie do badania, bo to w koncu ich marka i o nich swiadczy..a pewnie chca miec klientow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amel dzięki . a na ten temat testu się nie wypowiadam bo kompletnie się nie znam i nigdy nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×