Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygita29

Poroniłam, ale znów się staram!

Polecane posty

Lattina-dzięki za te słowa wiesz czasmi mam lepsze dni a czasami mega beznadziejne jak o tym wszystkim myśle .Ale z drugiej strony wiem ze jestem twarda i ze sie nie poddaje tak łatwo tylko wkurza mnie to że nie potrafie znaleśc przyczyny..;/ Co do fsh lh e2 to robiłam ale nie mam tam podanego wieku jajników.Z badań tarczycowych robiłam tylko tsh,t3i t4 oraz usg tarczycy.Tych anty TPO i Tg nie robiłam,kariotypu i przeciwcial antyplemnikowych,antykardiolipidowych tez nie robiłam.Pewnie je zrobie w niedługim czasie co mam do stracenia.Wszystkie sie robie z krwi? Jestem z okolic Katowic a Ty ?:)pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie potrafie odczytac tego wyniku . ale chyba jednak nie jestem w ciąży oto mój wynik pomóżcie HGC beta 0,100 miu\\ml N:0,0 - 5,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binia, nie jest to ciąża, nie tym razem... Kait, ja z Wawy jestem, w Wawie mogą polecić klinikę Novum. Z tym wiekiem jajników to trochę przenośnia, chodzi o to, że jak te badania są w normie i mają prawidłowy stosunek, to znaczy, że jest rezerwa jajnikowa i wszystko w porządku. Anty-tpo i antytg to przeciwciała antytarczycowe, zwłaszcza anty-tpo podniesione może być powodem poronienia, może waarto to sprawdzić. Wierzę, że się nie poddasz. Ja też postanowiłam być twarda. Bo nei mam wyjścia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to skąd ta blada kreska na tescie , no nic czekam na okres i wtedy się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binia, o ciąży można myśleć od 5. A co do testów, ostatnio miałam identycznie bardzo blada kereseczka (na strumieniowym bobo-teście), a beta jak u Ciebie, oczywiście (niestety) ciąży nie było. Podobno im czulszy test, tym bardziej obarczony błędem, czasem to zaburzenia hormonalne, czasem coś od wątroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lattina, kogo polecasz z novum? ja tam własnie chodze, do dr. taszyckiej. dzis przez telefon odebrała mi nadzieje ze utrzymam moje dzieciątko... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lattina-no to nie zajarzyłam z tymi jajnikami hehe;)Ale e2 to ten estriadol i mam go zamało w sumie robiłam go 2 razy najpierw w 6 dc wyszedł zaniski ponizej normy a pozniej powtórzyłam w 13 dc i wyszedł troche wyższy juz sie miescił w normie ale tez niski.. Widze ze Ty tez juz raz poroniłaś :(a masz jakies juz dzieciaczki?i jak mozna spytac to ile masz wiosenek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie też robiłam bobo strumieniowy , od początku nie nastawiałam się na to że to ciąża bo takie rzeczy cię czuje. poszłam na te badania tylko ze względu na to że miałam te plamienia niewiadomo skąd dodatkowo ta blada kreska na teście. trzeba próbowac dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimonia, witaj! powodzenia!!!! ja leczę się u dr Zygler. Nie znam tych wszystkich lekarzy, ale mam zaufanie do placówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binia, ale numer, że ten sam test robilłyśmy... ja chyba następnym razem przerzucę się na płytkowy bobo-test, jest mniej czuły od strumieniowego, ale może nie budzi niepotrzebnych nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez robiłam bobo test, i też miałam bladzioche jak nie wiem co. mąż jej nie widział. moze to był fałszywy wynik? tzn ciaza jest, ale wtedy jeszcze test nie miał prawa jej pokazac, a dopiero teraz beta zacznie rosnąc? dzis robiłam inny test- kreska blada ale dobrze widoczna, więc tu juz nie moz być mowy o pomyłce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis robiłam test Acon ultraczuły- płytkowy, ale ma taka samą czułosc co bobo strumieniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kait, mam tyle lat, co Ty :-) dlatego tak Cię zrugałam za gadanie o tym wieku... zresztą różni lekarze mi to potwierdzili, to nie jest zły wiek. Dzieci niestety nie mam, ale będę miała!!!! postawwione, tylko jeszcze nie znam terminów. Słuchaj, mnie estradiol kazali robić w 2-3 dniu cyklu (razem z lh, fsh, testosteronem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż nawet coś widział , a co gorsze dzisiaj też zrobiłam ten test i jak na moje oko kreska jest bardziej widoczna. dobra dziewczyny koniec złudzeń nie jestem w ciąży ale obiecuje że też was zaskocze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lattina-a no rozumiem teraz za to naskoczenie na mnie ze względu na wiek;)a tak jeszcze myśle bo ja na duza prolaktyne biore norprolac teraz a czytam tez o czyms takim jak castagnus.?Wydaje sie byc ok tylko nie wiem czy moge to brac razem z tym norprolakiem czy nie i czy 1 czy 2 tabletki bo waze wiecej niz 60 kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kait, nie lecz się na własną rękę. Ja też mam trochę za dużą prolaktynę i biorę pół tabletki tygodniowo Dostinexu, wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny więc jade dzisiaj do lekarza z tym plamieniem zobaczymy co powie i się wieczorkiem odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binia, trzymam kciuki za wizytę i spełnienie marzeń, jak nie tym, to następnym razem. Mnie lekarz powiedział (po pozytywnym bobo, ujemnej beta i plamieniu), że pewnie to był cykl bezowulacyjny i że to się zdarza "każdej porządnej kobiecie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw jej powiedziałam jaki mam progesteron- mi sie wydawał ok, ( w poprzedniej ciazy miałam niższy, i było ok) ale ona powiedziala ze za niski stanowczo . mam 57,75 nmol/l . norma jest od 50. i babka powiedziała ze wysle mnie na zastrzyki z kaprogestu, 3 sztuki mam wziąc. a pozniej jej powiedziałam jaka mam bete, to stwierdzila ze stanowczo za mało w takim razie wypisze mi jeden zastrzyk, bo 2 kolejnych pewnie juz nie zdąze wykorzystac w ciązy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jutro zrób kolejną betę i zobaczymy czy rośnie najpierw to powinna cię zbadać a nie przez telefon tak mówić binia wiesz najlepiej z zaskoczenia informować o ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie te bety i robie i konca nie widac. wczoraj robiłam w medicover. tam mają te porąbane jednostki. dzis pojechałam do novum po recepte, i mąż się uparł zeby tam zrobic bete, bo oni mają w tych jednostkach co my znamy i lubimy. jutro rano wyniki. ale rano też jade znów do medicover, zeby zrobic bete, po 48 godz od poprzedniego pobrania. no i wypadałoby w piątek zrobić znów, 48 godz od pobrania w novum. no i powiedzcie czy znacie drugą taką wariatke? :( ale kurde, naprawde mam nadzieje ze lekarze się pomylili, ze ciąża jest młodsza, bo inaczej to chyba bym się nie czuła tak ciążowo i nie miałabym pozostałych objawów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimonia, ja betę robiłam zawsze w Szpitalu Bielańskim, tanio i można poprosić na cito - wynik po ok. 40 min. Trzymaj się, a ja trzymam kciuki, żeby przyrastała. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jeśli cię nie badał to skąd lekarz może wiedzieć który to tydzień na pewno jest to młodsza ciąża i jutro będzie wyższa beta i nie martw się na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem po wizycie. po badaniu lekarz swierdził że nastąpiła u mnie podwója owulacja że pekły dwa pęcherzyki graffa na raz. dostałam duphaston na kilka dni i ma minąc. mam czekac na okres .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ale co to ma do cholery znaczyć że nie zdążysz wziąć? Co ona jakaś za przeproszeniem pierdolona wróżka?! Mojej przyjaciółce lekarz powiedział też na początku że nie ma szans na donoszenie tej ciąży a córka ma dzis dwa lata ,a Gośka tylko niepotrzbnie miesiąc z nerwów przepłakała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×