Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

ja też jestem :P podglądam co się na kafe dzieje ;) i nie wiem sama co ze sobą zrobić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdziłaaaammm
sluchajcie sprawdzilam jak to jest, do eksperymentu uzylam mojego konta i brata, znam haslo hehe, wiec tak, jesli widzisz gosci w swoim profilu czyli inni tez cie widza i jak lazisz po profilach to mimo ze pozniej zaznaczysz zeby ich nie widziec a i ciebie oni to i tak zobacza, jesli maja to wlaczone ALE jesli buszujesz po profilach nie widzac innych i inni ciebie a potem chcesz wlaczyc po wszystkim zeby widziec innych to im nie wyswietli sie ze byles u nich, tylko zeby nie widzieli podczas ogladania trzeba miec to wylaczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, dziękuję, nie skorzystam :D własnie odpadło mi wiele rzeczy i teraz naprawdę dziwnie się czuję z tym, ze nic nade mną nie wisi już ;) ale pewnie spokój potrwa jakieś parę dni i się coś znajdzie ;) ooo, zaraz sobie jakieś piwko otworzę, chyba ostało się coś w lodówce jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak lazisz po profilach to mimo ze pozniej zaznaczysz zeby ich nie widziec a i ciebie oni to i tak zobacza, jesli maja to wlaczone ALE jesli buszujesz po profilach nie widzac innych i inni ciebie a potem chcesz wlaczyc po wszystkim zeby widziec innych to im nie wyswietli sie ze byles u nich, tylko zeby nie widzieli podczas ogladania trzeba miec to wylaczone" eureka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdziłaaaammm
moze dla Ciebie nie ale na pewni wszyscy nie wiedza, ja dopiero odkrylam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teoretycznie też nie powinnam, bo jakiś czas temu wątroba mi fikła ale jak enzymy wróciły do normy, to stwierdziłam, że raz się żyje ;) (w zasadzie to w ciągu miesiąca spadły do prawidłowych wartości) od czasu jak na wypisie ze szpitala miałam napisane "zakaz spożywania alkoholu" to wypiłam więcej piwa niz przez ostatnie pół roku :classic_cool: i żeby nie było - teraz poziom enzymów badam regularnie i na razie wszytsko gra, wtedy chyba leki mi spowodowały taki skok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, pewnie, że rozsadnie :D nie piję codziennie po kilka;) raczej jedno raz na parę dni. ale na pewno zdecydowanie wiecej niż zimą/wiosną, przy czym to chyba wynika z tego, ze mi piwo bardzoej smakuje jak jest ciepło i w ogóle, klimaty wakacyjne dookoła ;) a tak swoją drogą to Ci zazdroszczę mieszkania w takich wakacyjnych okolicach, echh, nawet gości bym chyba przecierpiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny:-) Potworku a ja Ci tam nie zazdroszcze.Nie chcialabym miec przez 3miesiace w roku najazdu na moj dom.Ja mam teraz przez dwa niechcianego goscia i mam dosc.No ale to dluzsza,rodzinna historia:-) Marusia- ja tez lubie piwko ale od tego rosnie brzyszysko wiec przerzucilam sie na martini\"wstrzasniete,nie mieszane\":-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foleta>>> brzuch od piwa rośnie tylko facetow :classic_cool: nasze pozostają bez zmian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska B ma trochę swojego specyficznego uroku. Ale kiedy tu przyjechałam, byłam przerażona. Ja,mieszczuch - i takie coś. Teraz jednak żadna siła do miasta by mnie nie sprowadziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie czas - właśnie sobie przeczytałam, jak sprawdzić działanie pompy wodnej w moim samochodzie. :) Jutro będę grzebać :) Dobrej i spokojnej nocy wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska B ?? mnie juz dlugo w zadnej Polsce nie ma wiec jestem zacofaniec :D:D Zar z nieba ,tez wlasnie chlapnelam sobie piwo bo niczym sie tak nie napije jak piwem. Pozdrawiam panie doslownie goraco:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×