Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suka która kocha

ile macie dziur w uszach?

Polecane posty

Gość suka która kocha

i ile macie lat? czy w Waszej pracy obowiazuje dress code czy mozecie nosic piercingi bez problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 lat i 3 kolczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cztery, robię piątą w tym tygodniu i na tym skończę:) chciałam też w wardze, ale się jeszcze zastanawiam. 19lat. no raczej stała praca mnie nie dotyczy...ale jeżeli już gdzies pracuje, to nie zwracam nawet uwagi na takie rzeczy. to bez sensu jak ktos ocenia kogoś po tym ile ma kolczyków, jaka ma długość włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w prawym 3, w lewym 2. razem 5. lat posiadam prawie 21 i w mojej pracy dorywczej mam sie ubierac w miare elegancko i kolczyki nikomu nie przeszkadzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadnej nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już kiedyś był podobny temat. Mam w lewej chrząstce malutkie kółeczko i prócz tego 2 w płatku lewym i jedną w prawym. Nie mam z tym problemów w prazy ale w korporacjach jesli masz przekłuty np nos lub brodę mogą być problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani jednej
25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 1 dziure w jednym i 1 w drugim. no chyba ze pytasz o ilosc kolczykow to mam 2 w prawym i 1 w lewym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie 4 - 2 na dole normalnei i industrial. pracowalam w przedskzolu io jak mowilam do dzieci to nagle jedna dziewczynka krzyknela na cala sale "o raaaany pani ma kolczyk w jezyku!!!" i wszystkie dzieci sie zlecialy ogladac z bliska moj jezyk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. laska sie pyta o dziury w uszach - normalnie rozwiniety czlowiek ma wyksztalcone dwa otwory słuchowe ;p no ale widze że niektorzy maja wiecej ;p musza zuzywac duzo wiecej patyczkow do uszow ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha :D rozbawiłaś mnie do łez wobec tego ja też mam 2 dziury. I 4 kolczyki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha mam 4 dziury - 2 na dole, przebite i 2 na gorze w jednym uchu ktore laczy jeden kolczyk naturalnych nie liczylam :) ale dziurawa jestem heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna i romantyczna...
ja nosze w uszach 4 kolczyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziur? czy kolczykow w uszach?? ja mam w prawym 4 dziurki na ,,poduszce\'\' ale kolczykow nie nosze w chrzastce 1 tez nie nosze, ano i mam na koncu jezyka... na ,,tt\'\' bodajze chyba?? w tym dzyndzelku przy uchu... qwa przypomnijcie mi jak to sie nazywa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziur? czy kolczykow w uszach?? ja mam w prawym 4 dziurki na ,,poduszce'' ale kolczykow nie nosze w chrzastce 1 tez nie nosze, ano i mam na koncu jezyka... na ,,tt'' bodajze chyba?? w tym dzyndzelku przy uchu... qwa przypomnijcie mi jak to sie nazywa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaa
ja mam na lechtaczce. wcale nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 kolczyków
lat 29. do pracy chodzę w glanach i z pieszczochą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam ze to zaden symbol
lewe: 3 na dole i jeden w chrzastce prawe: jedna na dole w niczym mi nie przeszkadzaja nosze tam male srebrne kulki i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja sie pochwale
prawe: 4 lewe: 4 i industrial plus jeden w nosie,brodzie,pepku i brwi mam tez tatuaz, lwa na szyi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jednym uchu 3 w drugim 2- mam 30 lat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×