Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdziwiona

a gdzie topik o wódce TESCO???

Polecane posty

Gość kierowca TIRa
ja jestem kierowca TIRa. Jezdze czesto na Wegry i robie zakupy w TESCO - zarowno na Wegrzech jak i na Slowacji. Dzieki produktom TESCO zaskakuje celnikow i zawsze mam dla nich na lapowke wódke TESCO. Nigdy nie odmawiaja i zawsze ulatwiaja mi kontrole, dzieki czemu mam wiecej czasu na TESCówki (to takie tanie panie), ktore stoja przy trasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TESCO boy
czesc. dawno mnie tu nie bylo. Powiem wam co sie dzisiaj wydarzylo w TESCO (pracuje tam jakby ktos nie wiedzial). Otoz w dziale rybnym zrobilismy obnizke na zgnile, zalatujace plesnia makrele (0,99 gr za kilo), zeszly sie wszystkie zule z pragi i towar poszedl jak cieple buleczki. widzicie, TESCO dba rowniez o RECYCLING! Niskimi cenami zwabiamy "robaki spoleczenstwa" ktorewpierdalaja nasze gowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzial Marketingu TESCO
zamiast zgnile i zalatujace plesnia powinno byc - najswiezsze makrele za 0,99 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TESCO boy
a z kumplami to dodajemy do tych ryb zawsze cos od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dlatego ryby smierdzą rybą
i dlatego ryby smierdzą rybą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo dziewczyny
tez dodaja cos od siebie. Duzo, tanio, TESCO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek Lis
moj kolega Jarek Ż. to lubi sobie pochlac wodke tesco, a potem wszedzie szcza. Zdemolowal grób Jokaiego i takie tam rozne psikusy robil. Ja z nim studiowalem, ale wrocilem do Radomia bo wtedy w warszawie jeszcze TESCO nie bylo. Pozdrawiam całą Litwinistykę!!! (...cos tam z Litwinami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szynszylowa
to fakt! Bylam z nim razem na stypendium w Bukareszcie, on i jego ziomale obszczali mi drzwi a potem je wywazyli (albo na odwrot). Jak jechalysmy na wycieczke do Belgradu to nas o 4 rano obudzili i potem nie moglysmy wstac, wszystko przez ta wodke TESCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko
mama zawsze mi mowi ze jestem dzieckiem i jeszcze mam TESCO pod nosem. Chcialbym kiedys dorosnac i byc taki duzy zeby moc samemu pchac wozek i samemu kupic zgrzewke papieru toaletowego + pielucha gratis marki TESCO. Jak bede duzy to bede pracowal tak jak moj tata - stoi pod TESCO i odwozi ludziom wozki - ma 2 zeta na jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana
Ostatnoi zamówiłam bielizna na www.czarbielizny.glt.pl świetny sklep mają tylko ekskluzywny towar, za niezbyt duże pieniądze. Przysłali mi kwiaty!!! Aż mi się miło zrobiło... Ach ci prawdziwi mężczyźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Łamagowski
bieliznę to się w Tesco kupuje, jest tania i dobrej jakości, leży zawsze w takim wielkim koszu, ja tylko tam kupuję bieliznę dla swojej dziewczyny, a zamówić to sobie można wtyczkę analną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna Michała
Chciałabym zamieścić małe sprostowanie. Tak naprawde to Michał Ł. nie ma dziewczyny - ja jestem mężczyzną. Michał jest zdeklarowanym homoseksualistą, tylko boi się mówić o tym otwarcie. Nie chciałbym podawać swojego imienia, ponieważ mieszkamy w małej miejscowości, gdzie wszyscy wszystkich znają i na pewno skojarzyliby fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anomalia
idę śnić o TESCO....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tescobieta
Dziś odkryłam olśniewający świat TESCO! Gdzie ja żyłam do tej pory? Jak mogłam zmarnować taki szmat życia bez wódki Tesco!! Kończę ,bo muszę zatescować się w pestkę ,zresztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prof. Tręć-Kamieniecki
Szanowni Państwo, właśnie wróciłem z naukowej eskapady do AUCHAN. Proszę państwa - nędza i przerażenie! Do sprawdzenia został mi jeszcze co prawda GEANT, ale już mogę powiedzieć, że ŻADEN HIPERMARKET NIE DORASTA TESCO DO PIĘT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanisław Z.
jestem dyrektorem jednej ze szkól w miejscowości Głogów. Przed naszą placówką zawisło widmo likwidacji. W związku z liczną falą protestów ze strony rodziców i uczniów wpadłem na pomysł, aby połączyć naszą szkołę z Tesco. Jest to jedyny sposób na ratunek. Hipermarket Tesco zasiliłby naszą szkolną kasę o potrzebne fundusze, przekazywałby nam 10% z każdej sprzedanej flaszki wódki Tesco. W zamian za to my udestępnilibyśmy kilka sal lekcyjnych, w których powstałyby stoiska : rybne, mięsne oraz z karmą dla psów. Szkoła oczywiście zmieniłaby nazwę na "im. Hipermarketów Tesco", a i oceny byłyby promocyjne - nie stawialibyśmy piątek, ale 4,99 ... Większość uczniów jest zachwycona takim pomysłem, tylko obawiam się, że przestaliby się uczyć, każdy chciałby przecież uzyskać najlepszą promocję, czyli 0,99 a to jest jedynka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna - gospodyni domowa
czytałam ostatnio o wykształceniu się kultury Tesco, jako nowym zjawisku społecznym. Myślę, że coś w tym jest. Moje dzieci nie chcą już chodzić do kina, czytać Harrego Pottera, czy oglądać pokemonów. Ciągle mnie pytają : "mamo, kiedy pójdziemy do Tesco?". Chcą się bawić jedynie w obcinanie cen, albo w wynajdowanie promocji. Sądzę, że kiedy jestem w pracy, same wypuszczają się po kryjomu do Tesco i spędzają tam całem dnie. No cóż, lepsze to niż siedzenie przed telewizorem, czy co gorsza błąkanie się po ulicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZYGMUNT - samotny ojciec
potwierdzam wypowiedź mojej poprzedniczki. Moje dzieci także każdą wolną chwilę chciałyby spędzać w Tesco. Kiedy zobaczą w telewizji reklamę Tesco z jakąś promocją, obojętnie czy jest to groszek, ogórki konserwowe, czy kilogram ziemniaków, muszą to mieć. Męczą mnie godzinami, tato kup !. Kocham moje dzieci, jestem dla nich ojcem i matką, więc spełniam ich zachcianki. Wiem, że może robię źle, że je rozpieszczam, ale z drugiej strony w Tesco jest tak tanio, ze niczego nie muszę im żałować. Nie muszę kupować drogich action manów, czy teletubisiów. A poza tym, kiedy moje dzieci bawią się najnowszym towarem z promocji, ja mam czas na małą flaszeczkę wodki Tesco !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesco king
jestem za przystąpieniem do Unii Tesco. Wszędzie będzie jedno wielkie Tesco, a do przekraczania granic potrzebny będzie jedynie paszport Polsatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław Żuk
Witam. Jestem studentem rumunistyki na UW, ostatnio bylem na stypendium w Bukareszcie i tam codziennie chlalem wodke TESCO i wodke CAUCESCU. Moja dziewczyna Agata mieszka w Ostrolece. Wstydze jej sie o tym powiedziec, poniewaz na stypendium w Bukareszcie mieszkalem z rumunem o ksywie gorylek, z ktorym mialem romans. Jestem gejem i mam z tym powazne problemy. Ten swiat jaki zapamietalem w Bukareszcie byl taki kolorowy, wodka TESCO, sex gejowski. Tu w Polsce wszystko sie nagle zmienilo i nie wiem co z soba robic. Poradzcie. PS. To nieprawda ze szczalem, ja poprostu odlewalem sie na piekarnik, do lodowki itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata Hromek
czesc. ja jestem dziewczyna JArka. Poprostu oniemialam! nie wiem co z tym zrobic. ide na wodke tesco, to zapomne o tym ze moj facet to pedal!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TESCO botanik
A Kułak ma już 7 kaktusów!! Kupione oczywiście w TESCO!! Pewnie zrobi z nich wódkę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szynszylowa
aaa. wydalo sie! jari to gej. wiem ze z nimi byl tez taki jeden.. jak on mial na ksywe.... benzynka chyba. TEN to byl rowny facet! Wszyscy mi szczali na drzwi tylko on nie. A co do TESCO to budowa tego hipermarketu na Nagyteteny to byl strzal w 9,99-ke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław Żuk
a tak poza tym to mam silne feromony (tzw tescomony). Z mojego lozka smierdzialo moczem i tescosteronem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ TESCO
Wszystkich państwa zapraszam na tescotekę w sobotę. Będzie prawdziwa orkiestra, która zagra każdy utwór za 1,49. A utwory starsze (co nie znaczy przeterminowane!!!) np: Ireny Santor i Jerzego Połomskiego nawet za 0,99 PLN. Obowiązują stroje służbowe i czapeczki TESCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz z Leska
Witam. Mieszkam w miejscowości Lesko. Niestety w naszej miejscowości brak jest perspektyw rozwojowych, mimo pozornie dogodnych warunków do rozwoju turystyki. Ponadto najbliższy market TESCO znajduje się w Rzeszowie, a to kawał drogi. Zaproponowałem więc Radzie Miasta aby zmienić mu nazwę z Lesko na TESCO. Wtedy TESCO na pewno wybudowałoby tu swój market i byłoby o wiele fajniej. I byłyby te wietnamskie makrele za 2,99/puszka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tescoteka
Jestem taka podTEKSCYTOowana. Może będzie białe TESCOtango. Poproszę dr Lubicza do tańca, a kiedy już będzie pod przemożnym wpływem wódki TESCO zaciągnę go do działu tekstylnego i będziemy się TESCOchać w satynowej pościeli marki TESCO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldemar34
Cześć! Dziś wieczorem byłem jak zwykle z moimi przyjaciółmi w „moim sklepie”.. To wspaniałe! Kolejny raz znaleźliśmy mnóstwo ofert „korzystny zakup”! Na przykład przecier pomidorowy 0,55pln za puszkę albo fasola „Jaś” za 2,22 za paczkę.. Kiedy tak przechadzałem się między półkami doszedłem do pewnego wniosku którym koniecznie chciał bym się z wami podzielić.. Mianowicie: Dzień bez TESCO jest dniem straconym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha
ha ha dobre> TESCO, rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TESCO Slovak
Ahoj! TESCO TESCO u nas w dom I Zilina, Ziar nad Hronom Nakupime TESCO vodki moc Budem pit az po noc Pozdravy z Tescova u Ziliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×