Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo zła matka

Nienawidze mojej córki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

A co wiesz o Koziorożcu:) jakie imię do niego pasuje. Ja się na tym nie znam - może Ty wiesz co wynika z połączenia znaku i imienia:D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro wrzucę wam tą stronkę z imionami, to sobie popatrzycie przy mojej córce na końcu pisze: rodzice, strzeżcie się! kurde, jak ją rodziłam to nie było internetu, szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama jest koziorożec wypisz wymaluj jak tu napisane ;) KOZIOROŻEC Od urodzenia mały dorosły Koziorożce to podobno najwięksi realiści spośród dzieci wszystkich znaków niebieskiego zwierzyńca. W tym też tkwi ich siła. Niezależnie od konfiguracji gwiazd i planet czy chwili urodzin, każdy Koziorożec, związany z ziemią jako elementem, jest najbardziej wytrwały, niestrudzony w dążeniu do celu. To mały samotnik, często poważny nad wiek. Małomówny, czasami ma kłopoty w nawiązywaniu kontaktów z rówieśnikami. Już we wczesnym dzieciństwie bywa nadzwyczaj uparty i ambitny, a także oszczędny. Nie ma nic gorszego, jak okazać się słabeuszem szczególnie w oczach najbliższych: ojca, dziadka, brata. Małe Koziorożce szybko uczą się odpowiedzialności i obowiązkowości. I tutaj pojawia się pułapka. Zamiast hasającego malca mamy “małego starego”, którego rodzice oraz dorosłe otoczenie zbyt szybko traktuje jako wyjątkowo mądre dziecko i obarcza poważnymi problemami. W dodatku pociecha, która wszystko wykonuje na medal, szybko przestaje być chwalona, a małemu Koziorożcowi często brakuje, mimo wielu talentów, wiary we własne siły. Mały Koziorożec jest poważny, zrównoważony, cierpliwy, szybko przyzwyczaja się do otaczającej rzeczywistości. Nigdy nie zrzuca na innych odpowiedzialności za to, co powinno być jego udziałem. Sprawia czasem wrażenie, że o trudach życia wie więcej niż dorośli. Bardzo by chciał doprowadzić do zwycięskiego końca swe ambicje, zrealizować je dla swego zadowolenia. Porażka dla małego Koziorożca jest prawdziwym nieszczęściem, bardzo trudnym do przeżycia. Rodzice powinni zwracać uwagę na to, by na swoje barki nie brał zbyt wielkiego ciężaru. Przede wszystkim należy wskazywać, że przy całej powadze, jaką w sobie nosi, powinien cieszyć się drobiazgami i umieć śmiać się z rówieśnikami. W szkole dzieci spod tego znaku są pozornie obojętne, lubią jednak aby je zauważano, a nawet wyróżniano. Cenią nauczyciela, który mógłby docenić ich wysiłki i pochwalić w odpowiednim momencie. Ich sprzymierzeńcami w szkole powinny być: cisza, czas i całkowita koncentracja. Dopiero wtedy mogą osiągnąć pozytywne wyniki w nauce. W szkole lubi wszystko to co łączy się z przeszłością, jest miłośnikiem historii. Czuje się bezpiecznie na lekcjach matematyki i wszystkich ścisłych zajęciach. Muzyka topi jego serce a języki są bazą dla jego sukcesów w przyszłości. Rodzice zawsze powinni nagradzać go i chwalić za wysiłek w wykonywaniu codziennych zadań. Koziorożec bardzo lubi sporty od najmłodszych lat, szczególnie te, które wymagają siły. To dobry kandydat na przyszłego sportowca. Posiada też talenty do nauk ścisłych i techniki. Koziorożce bardzo lubią rywalizować i uczestniczyć w konkursach, ale czasami brakuje im odwagi, dlatego też warto je w tym kierunku trochę popychać. Pilny, grzeczny, powściągliwy, już w młodym wieku bierze na siebie odpowiedzialne zadania, które dodają mu pewności siebie, sprawiają, że czuje się wartościowy, kochany i potrzebny, lubi majsterkować ojcem lub pomagać mamie. Bardzo rzadko żąda zaspokojenia swoich potrzeb i pragnień. Może być bardzo uparty, samowolny i zatwardziały, zwłaszcza, gdy czuje się zapędzony w kozi róg. Mniej dziecinny niż rówieśnicy. Ma skłonności nerwicowe, często jest wyobcowane i osamotnione. Przylepa, dlatego ma problemy z oderwaniem się od rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, może się czzasem trochę nie zgadzać zależy w czym ma ascedent to znaczy gdzie znajduje się księżyc w chwili narodzin mój mąż jest spod strzelca a charakter ma skorpiona, bo w skorpionie ascedent miałam kiedyś takie specjalne tabele ale huk wie gdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia,mam lepsze stronki, tu niewiele piszę ale wszystko w pracy bez kitu czasem lepiej sprawdzić :D moje się zgadza idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafinka sporo się zgadza, sama jestem baranem. Tylko nikt mnie nie przekona, że jest znak gorszy od lwa. W domu były u nas dwa barany i dwa lwy. Totalna porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie :O dziecko mojej kuzynki jest spod lwa masakraa i jak tu nie wierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z baranem to prawda - ja jestem spod tego znaku. Ale kochana zapomniałaś o Rybach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany dziewczyny
co za głupoty z tymi znakami, to największe bzdety mam dwoje dzieci niby z tego samego znaku a różnią się jak dzień i noc, nie mówiąc o mnie, nie wierzę w te znaki, obejrzyjcie ten odcinek z Cejrowskim, zaprosił panią astrolog, która przekonywała go o tym jakimi poważnymi sprawami się zajmuje i na koniec zapytał się z jakiego jest znaku, źle trafiła, ale powiedziała, że na pewno nie jest rakiem a on właśnie jest !!!! to ja wobec tego jakim powinnam być znakiem: spokojna, zgodliwa, umiarkowanie pracowita, dość cierpliwa, przeciętne poczucie humoru, raczej nieśmiała, z dystansem do ludzi.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet jest Lew:O Ja waga, a dziecko Koziorożec. Mieszanka wybuchowa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany dziewczyny
nie :) może się zdziwicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany dziewczyny
lew :) tzn ze mnie taka lwica, że szkoda gadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany dziewczyny
śmieszne, że topik o poważnej tematyce zszedł na psy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafinka- to padł mit horoskopów w związku ze znakiem RYB!!! Szał wielki jeden i jak pewnie niejedna tu podejrzewałam najgorszą odmianę ADHD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany dziewczyny
może zła mama będzie jeszcze bardziej zła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany dziewczyny
co zrobiłyście z jej topikiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pewnie jesteście bliźniaki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem byk ;) spokojny, stateczny czzłowiek tylko ma jedną wadę cholernie lubi jeść :D julli - a czemu padł mit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany dziewczyny
mam ośmiomiesięczną skorpionicę, jeśli się nie mylę 29. 10 i póki co nie ujawnia się......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×