Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julita 24

BELLA CONTOUR - ktoś był? Jakie efekty?

Polecane posty

Gość julita 24

Wybieram się na ten zabieg ale najpierw chciałabym poznac opinie czy warto? BYl ktos moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita 24
Kurcze to ja tu chyba bede krolikiem doswiadczalnym jesli chodzi o trimgel i bella contour :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita 24
Jakby kogoś to jednak zainteresowało to 3 zabiegi kosztuja 1200 zł i efekty podobno lepsze niz po ultrashape. Ja po 9 lipca mam zadzwonic i sie umowic. Napiszę jak bylo. (najwyzej sama sobie:) ) ale moze sie komus ta wiedza przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniecznie napisz
to może się skuszę. Napisz tez o tym trimgelu, ale najpierw poszukaj na forach, bo podobno w Niemczech nie było szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAJ SOBIE SOKÓJ
to jest beznadziejna podróba, właściwy zabieg nazywa sie LIpo Kontour.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita 24
Juz za pozno na czytanie opinii bo zaplacilam za niego i czekam na przesylke. A podobno Bella Contour to co innego jak Lipo Contour ale zobaczymy - zapytam o roznice jak pojade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha3000
Wiatam, Gdzie tyle płacisz za "Belkę" ja znalazłam parę ofert ale 6 paczek jest za jeden zabieg.. Daj info jak efekty też się wybieram. Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita 24
6 paczek czyli 600 zl? Sorki ale jeszcze sie z takim okresleniem nie spotkałam :) :) :) Ja widziałam w Wawie na stronach w La Perli ksztuje jeden zabieg 690 zł, w Poznaniu ja bede chodzic bo mam i tak najblizej i tam jeden zabieg kosztuje 500 zł ale w pakiecie tak jak pisałam 1200 zł za 3 zabiegi. Wiec jest to MEDEST przy ul. Marii Konopnickiej. Najpierw bede miała jednak endermologie i włącze potem bella contour tak mi pani dr zaproponowała dlatego, zeby usprawnic limfe i dopiero po kilku zabiegach endermologii wdrożymy dodatkowo bella i zobaczymy. Ale efekty widziałam i myslę, ze to jest warte zachodu. Napiszę oczywiscie jak juz bede po - zaczynam od poniedzialku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca na odpowiedz
Julita 24 Byłaś? Jakie efekty? Jestem bardzo ciekawa. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie Pani Doktor
w tym gabinecie o którym piszesz nie pracuje Pani dr, jej mąż jest lekarzem Ona nie, nie wydaje mi się by zabieg był skuteczny, ale pisz.. Z tym lekarzem miałam do czynienia, nie do końca mnie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita 24
Na razie jestem po 1 zabiegu endermologii dopiero bedziemy ustalac kiedy wdrozyć bellę. Po endermologii jestem cała obolała i mam siniaki zabieg jest bolesny ale mam nadzieje ze skuteczny - wykupilam 20 zabiegow a co z bellą to zobaczymy kiedy ale chyba po kilku endermo. Jesli chodzi o gabinet i pana dr i jego żonę to są super a mam porownanie bo bylam w niejednym gabinecie medycyny estetycznej. Wiem, ze ta pani nie jest lekarzem i tego nie ukrywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.bellacontour.blog.onet.pl
Witam Ja o poniedziałku zaczynam. Wszystkie swoje rezultaty będę opisywała na blogu. www.bellacontour.blog.onet.pl Mam nadzieje, że kuracja przyniesie efekty. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita 24
Ja jestem po 2 endermologii jest to bol nie do opisania ale czuje sie lepiej mam lepsze samopoczucie nie wiem czy to przez dietę czy wszystko na raz ale spodnie robią mi sie luzniejsze... W nastepnym tygodniu bede jezcze miala 3 endermologie czyli bedzie razem 5 i po tych 5 wdrażamy belkę ale na brzuch 3 zabiegi i zobaczymy jaki bedzie efekt. OCzywiscie napisze...a blog bede obserwowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.bellacontour.blog.onet.pl
A jaką dietę stosujesz? Mierzyłaś już się? Ubyło Ci troszeczkę? Czy na razie wiesz po ciuchach, że jakby mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 ZABIEGÓW ENDERMOLOGII
A któż taki mądry wam to zalecił? NIE MOŻNA WYKONYWAĆ ENDERMOLOGII Z TAKA CZĘSTOTLIWOŚCIĄ, bo zapewne nikt was nie poinformował że endermologia NACIĄGA skóre. Engermologia jest bardzo dobrym zabiegiem , ale w ciągu 12 m-cy nie można wykonać więcej niż 10 zabiegów.Seria na rok i koniec. Oj dziewczyny czasami wchodze na to forum i łapie sie za głowe jak moi pseudokoledzy po FACHU napędzaja sobie koniunkturę. Potem zaleca serię zabiegów na zwiotczała skóre, a za 5 lat skóra wam zleci zupełnie. I z tym BELLA CONTOUR też bym dała sobie spokój, to tania podróbka dobrego sprzętu. Zainteresujcie się lepiej Lipo Kontour, bo przynajmniej sa po nim efekty, co prawda zabieg jest w wiekszości polskich miast cieżko osiagalny, ale warto go poszukać i połączyć naprzemiennie z zabiegami endermologii, ale nie w takiej ilości dziewczyny zlitujcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita 24
Nie wiedziałam, że nie mozna robic wiecej niz 20 zabiegow na rok...ale dlaczego? CO mi sie moze stac? Teraz to sie przestraszyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież osoba wyżej
napisała ci że naciągnie ci się skóra, a to jest logiczne biorąc pod uwage rodzaj zabiegu i ilośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita 24
Ale to podobno ma takie działanie ze skora sie wchlania przeciez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha3000
Jeśli chodzi o endermologię - to ja z koleji słyszłam , ze jak są siniaki to ktoś nieźle przesadził i źle dobrał częśtotliwość. Po tym nie ma prawa mieć siniaków .... Ja tez miałam 10 zabiegów endermologii ale poza tym, ze skóra jest gładasza żadnych spektakularnych efektów nie widziałam. Zresztą teraz już jest 2 miesiące po zabiegach I wszystko wróciło do tzw normy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie efekty
Piszę do dziewczyny, która prowadzi bloga. Piszesz, że masz po 1 cm mniej w miejscu przeprowadzonego zabiegu. Sama się mierzyłaś czy mierzyła Cię osoba, która przeprowadzała zabieg? bo czasem bywa różnica w pomiarach ... rozumiesz o czym mówie... :) mi też kiedyś pani w gabinecie próbowałą wmówić, że po Ultracontourze jest efekt w centymetrach. Ona go widziała, a ja nie mimo 3 zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belacontour
to ściema , 700 stówek za zabig i do tego ćwicz i stosuj dietę - pogrzało ich. Za 700 stówe to będę miałą karnet na aerobik na 7 miesięcy!!! Pozdrawiam wszystkie mądre kobiety i mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efekty po belli......
Skorzystałam z oferty bella contour - byłam na 3 zabiegach na brzuch i 3 na ramiona. W wypadku ramion efekt był taki sobie, czułam różnicę i tyle, chodziło mi o 2 maks 2, 5 centrymetra. Skóra się ładnie wygłądziła, ujędrniła, jakby wciągnęła. Natomiast jeśli chodzi o brzuch - moim celem nie było pozbycie się 10 centymetrów , a utrata boczków. Efekt super - 4 centymetry mniej , ładnie ukształtowana talia, dawno nie byłam tak zadowolona z siebie. Tyle że ćwiczyłam po 30 do 45 minut dziennie w dzień zabiegu no i w tym okresie nie objadałam się - dużo sałatek, ryby, nie solę potraw. Jak dla mnie jesli ktoś wierzy w cuda, że jakas boska maszyna go odchudzi, a równocześnie nie będzie ćwiczył, będzie się objadał to życzę powodzenia. Takich cudów nie ma. Mogę tylko dodać że same ćwiczenia nigdy mi nic nie dawały, ot chudłam, ale nie udawalo mi się zgubić boczków i potraktowałam bellę jako wsparcie. Wydaje mi się że te wszystkie cuda są ok jeśli stosujemy je jako wsparcie do diety ( a przynajmniej do zdrowego sposobu odzywania) , ćwiczeń i wtedy po prostu chudnie się dużo szybciej i ładnie kształtuje sylwetkę. Jeśli ktos liczy na to że wyda na serię 1200 pln i tylko dzięki temu zdarzy się cud to się przeliczy. Jeśli podejdzie do kwestii zdrowo - właściwe odzywianie ( owoce, warzywa, minimalne ilości tłuszczów, soli i cukru ) oraz podstawowe ćwiczenia ( ja się nie katowałam - wstęp ćwiczenia rozciągające, potem na kolejne partie ciała z naciskiem na ćwiczenia na brzuch) to efekt będzie. Pozdrawiam wszystkich życząc powodzenia i właściwego myślenia :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxx j
i co dalej z tym 2 krokiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netus
hejka, ciekawi mnie jak w koncu zakonczyla sie twoja przygoda z bella contour, czy przeprowadzilas wszystkie zalecane zabiegi i zauwazylas zmiany? a jak tak to jakie, bo mi bardziej niz na utracie cm (ktore latwo osiagnac metoda drenujaca i co nie jest dlugotrwale) chodzi i wygladzenie ciala i pozbycie sie tego beznadziejnego cellulitu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO JESZCZE MOZNA SPRÓBOWAĆ?
cześć robiłam już ultracontour, velashape i bella contour w tej kolejności. najfajniejsza dla mnie była velashape - bo najlepszy wynik i całkiem przyjemny zabieg. ultracontour nie dał nic a bella contour jest ok - bez rewelacji ale działa (nie tak jak ten ultracontour czy fokus rf którego kiedyś robiłam na twarzy) ostatni zabieg robiłam rok temu bellacontoru (jakieś 3 centymety w brzuchu bo na niego się zawziełam) i teraz mam potrzebę na kolejną serię - czy jest coś nowego czy wracać na velashape?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be be bella:(
dla mnie to nie działało podobnie jak exilis - gdzie robiłaś "co jeszcze.." gdzie robiłaś velashape?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×