Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolorowo_mi

Dieta 1000 kcal. Od dziś ! Kto ze mną? Serdecznie zapraszam!

Polecane posty

Cartoonist to jest taki program do robienia karykatur z fotek ale próbowałam kiedys i wyszczuplać też można:D na necie darmowy znalazłam kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz pocwiczylam:) moja jedyna chyba wada jest brzuch:( jestem jablko..:( i bardzo szerokie plecy:( nienawidze swojej budowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:D kurde kusi mnie ten weider, kiedy doszlam do 12 dnia i odpuscilam i baaardzo zaluje! ale za tydzien jak brzusio sie troche przywyczai do wysilku to zaczne go katowac to szósteczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie bawię się tym programikiem :) I nie wiem jak mam sobie niby tą swoją karykature zrobić? wszystko po angielsku, nie mogę się odnaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lewym rogu masz żółty folder klikasz na niego i wybierasz sobie odpowiednie zdjęcie i tam pojawi się takie kółeczko które możesz zwiększać lub zmniejszac za pomocą takiego wskaźnika. Ale wytłumaczyłam:) Ja bym nie zrozumiała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ja rozumiem o co ci chodziło, choć za pewne nie do mnie to było. O kurcze, ale zrymowałam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowo mi pisała że nie może się tam odnaleźć. to do niej:) Ja zmykam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina15
Dziewczyny chyba też zainwestuje w gumy mietowe :D Kupie 21 drażetek za 2,50zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kółeczko jest myszką:) a na dole w lewym rogu regulujesz jego wielkość. Buziaki. Nie ma za co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×