Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolorowo_mi

Dieta 1000 kcal. Od dziś ! Kto ze mną? Serdecznie zapraszam!

Polecane posty

mądre słowa, mądre:) ja zaczęłam się cieszyć życiem od kiedy mam faceta.. i od kiedy schudłam- tak to nie widziałam pozytywnych stron, a szkoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam faceta i jakoś żyje.. chociaż czasami chciałoby się przytulić do kogoś i w ogóle.. Myślę, że jak schudnę te "nieszczęsne" 6 kg to przyciągnę uwagę jakiegoś "ciasteczka" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooj kochana niewątpliwie:D kurcze 6 kg.. mmm to ja juz bede miec 6 z przodu.. to chyba zbyt piękne i nierealne żeby o tym myślec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no myślę, że nie będą mi już tak szybko spadać kg.. myśle, że tak do końca sierpnia będę musiala czekać.. czyli z 2 m-ce..:) spokojnie, ja jestem cierpliwa:) za 2-3 tyg zwiększę czas biegania do 35-40 minut:) bo myślę, ze 30 minut to będzie już dla mnie zbyt mało:) bieganie to najlepsza forma chudniecia..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamiast biegania preferuję skakankę i jazda na orbitreku :) No ale każdy woli to co lubi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne:) znalazłam stronke z fajnymi ćwiczonkami http://www.naturalne-kosmetyki.net/cwiczenia-odchudzajace.html spróbujcie, ja bede po części je wykorzystywać:) w miare logicznie są opisane więc czemu nie skorzystać:D ja nie moge skakac, bo moj biust po odchudzaniu jest i tak juz dosc obwisly, a ze mam 80 D, to musze o niego dbac wiec skakanka odpada niestety:( szkoda, ze zamknęli już pływalnie u mnie w miescie bo chetnie bym poplywala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze obym za 3 m-ce miala ladniejszy brzuszek.. moja jedyna zmora- brzuch i boczki.. nogi schudna przez bieganie, ale ten brzuch.. grr.. zakladam specjalnie pas neopreonowy na bieganie cwicze abs na brzuch, w lipcu wezme sie za inne cwiczenia na brzuch, do ktorych dolacze hantelki, a potem juz do weidera brzuch bedzie gotowy więc od sierpnia zaczynam robic weidera, dokladnie za miesiac brzuch powinien byc przygotowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie coraz bardziej kręgosłup nawala.. :( troszeczkę się poruszałam bo więcej nie dam niestety rady :( mam nadzieję że to szybko przejdzie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam dziewczyny idzie? Możecie podać Wasz przykładowy jadłospis na jakiś dzień? :) Chętnie bym zobaczyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem.. kurcze dziołszki co prawda jestem jakies 5 dni moze przed okresem, wczoraj wieczorem pilam jedno piwko i jadłam słonecznik.. a dzisiaj na wadze 77, 1 :O przez to, ze jestem przed okresem czy co?? nie wiem co myślec.. dzisiaj za kare tylko obfite sniadanie aby wystarczylo na caly dzien, pozniej plazowka i bieganie wieczorem, jak dam rade pobiegam 40 min bo tak nie moze byc z ta waga, nie wiem o co chodzi, musi wrocic do tej jaka byla wczoraj!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko to napewno przez okres. mi zazwyczaj przybywa nawet 2 kg:( ale potem jest już normalnie. Pozdrowionka. trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka nie przejmuj się... trzeba być cierpliwym :) Ja niestety nie mogę się schylać.. przez kręgosłup.. kość ogonowa nawala jak głupia.. na dodatek wczoraj dostałam okres i myślałam, że w nocy się skończę.. bolało z obydwu stron.. :/ Musze poczekać aż to przejdzie bo ćwiczeniami mogę pogorszyć sprawę.. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, uwazaj na siebie:* to chyba przez okres naprawde..:( wlasnie pocwiczylam i zmeczylam troche brzuch, a dzisiaj postanowilam, ze postaram sie pobiegac 40-45 minut za to, ze wczoraj nie biegalam:( kolorowo_mi jestem cierpliwa tylko nie wiedzialam skad ten nagly wzrost wagi? a to sama woda przed okresem.. pewnie wszystko ze mnie zleci i za 8-10 dni bedzie juz normalna waga.. mam nadzieje.. chyba, ze tez troche mogly mi sie miesnie wyrobic bo naprawde widze po brzuszku zmiany!:) cierpliwosc poplaca.. byle do poazdziernika osiagnac sukces- 6 z przodu .. dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jesteście takie silne że aż wam zadroszcze. ja miewam chwile zwątpienia ale staram się nie poddawac. szukajcie motywacji we wszystkim. damy rade zobaczycie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no musimy dac.. i damy:) musze byc w koncu zadowolona z siebie.. juz nie moge patrzec na swoje odbicie w witrynach sklepowych..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kręgosłup mnie boli od tego że wczoraj plewiłam w ogródku i podczas schylania mnie siekło w kości ogonowej.. :] Waga przed i podczas okresu się chwieje więc nie przejmujcie się... wszystko na pewno wróci do normy :) Ja już uważam nas za zwyciężczynie dlatego że podjęłyśmy decyzję by zmagać się ze zbędnymi kilogramami... jeszcze troszku wysiłku a już niedługo będziemy piękne lasencje :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowo_ mi może wez czymś posmaruj te plecki albo porociagaj.. a moze na slonce wystaw to sie nagrzeje.. hmmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Później może na jakiś spacerek pójdę ;) Porozciągać raczej nie bo to pogorszy sprawę... wiem, bo już mi się tak zdarzyło. Jest ok nie ma co się martwić.. jeśli tylko ból przejdzie i skończy okres to biorę się porządnie za siebie i nie ma uproś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obys szybko wrocila do pelni sil:)😘 a ja juz po obiadku, teraz kolo 17 cos wcisne i nie ma zmiluj, przed bieganiem pocwicze jeszcze z hantelkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze idzie Ci planowanie swoich posiłków :) Trzymaj się nich a niedługo zobaczysz ubytek wagi ! Trzymam kochana za nas wszystkie mocno kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci, że ja jem obfite sniadanie i obiad zeby nie byc glodna wieczorem i wtedy zjem tylko jogurt i mam dosc:) a wszystko miesci sie w 1200-1300 wiec w granicach rozsadku, z czego 300-400 dziennie spale biegajac i ćwicząc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sniadanie np 2-3 kanapi razowca z serkiem zoltym, poledwica, salata, ogorki, pomidory i 2 jajka na twardo.. to mi wystarczy tak na 3-4 h na obiad zwykle to co jest, a dzisiaj np wrzucilam truskawki, konserwe i 2 kanapki, a na kolacje zazwyczaj jogurt:) no i tak sie mieszcze w tym moim rozsadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) niestety do końca tygodnia będę tylko ćwiczyć, bo bolą mnie kolanka przez bieganie.. ale w przyszłym tyg nadrobie.. i bede biegac chyba narazie co drugi dzien wtedy kolana beda miały czas na odpoczynek:) a wogole wczoraj cwiczylam nowe cwiczenia, a dzisiaj potezne zakwasy na boczkach!:) haaa no nareszcie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×