Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolorowo_mi

Dieta 1000 kcal. Od dziś ! Kto ze mną? Serdecznie zapraszam!

Polecane posty

kropla życia - nie martw się, szybciutko schudniesz; a co do hula-hop, to ja się uczyłam miesiąc, jak nie lepiej; co prawda wcześniej umiałam, ale to było jakieś 10 lat temu, może trochę więcej, a teraz to bez problemu kręcę, tylko robię chwilowe odpoczynki, bo mnie kolka łapie :( Dziewczynki - poczytajcie sobie: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3780203

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa no nie wiem czy tak szybciutko.. z 2 - 3 miesiace mysle, bede musiala dac z siebie wszystko zeby do tej 6 z przodu dojsc..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ma innego wyjscia.. jak juz bedzie 6 z przodu to bedzie waga idealna:) a potem jeszcze troche popracuje nad swoim wygladem i zejde tak do 66-67.. nie moge sie tylko doczekac tej 6 z prdzodu.. potem juz bedzie mi latwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki moje:) Ja juz po ćwiczeniach. dziś czwarty dzień weidera. ciekawe kiedy efekty będę mogłą zobaczyć:) o hula hop też swojego czasu ćwiczyłam. Ja to pewnie nawet dziś 100 kcal nie zjadłam, nie żebym nie chciała poprostu nie jestem głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dwa lata temu ważyłam 25 kg mniej niż dziś. i pewnie przez własna głupote zajadałam wszystko aż na wadze wyświetliło mi 85 kg. Przez ostatnie dwa tyg schudła dwa kilogramy i teraz waże 83. narazie chcę zobaczyc 7 z przodu a później jak mi się uda i na ile bede silna bede walczyc nawet o 69.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wzrostu mam 166 cm. zresztą ja mam taką okropną figurę, że nikt by nie powiedział ze az tyle wazę. poprostu zle się czuję z własnym czyt. ogromnym dla mnie ciałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszy mnie to że się nie poddajecie ! :) Razem z Wami tutaj wypracuję sobie silną wolę :D a teraz idę dalej ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubinika pewnie, ze i 6 bedzie!:) ja mam nadziej, ze za 1,5 m-ca i ja ja zobacze.. strach pomyslec, ze calkiem niedawno mialam 9 z przodu,..a teraz brakuje mi tylko 7 kg do szósteczki!:) czekam na nia z niecierpliwoscia i gdy juz ja zdobede to wiem, e bede mogla powiedz ze mam idealna wage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy kropelko:D Świetna motywacja:) Ja 7 a ty 72 max super:):) "pokonaj siebie - udowodnij, że można lepiej (...)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ale fajowo, motywacja motywacja! to mamy 4 kg do pokonania na ten miesiac, 1 sierpnia sie wazymy i nie ma zmiluj- zobaczysz jak cudownie jest widziec inna liczba- ja juz tego doswiadczylam i zazdroszcze ci ze i ciebie to czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zazdrość kropelko nie zazdrość bo napewno czeka cię jeszcze jedno takie doświadczenie z 6:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeu wtedy to chyba umre ze szcescia bo bed et wtedy normalna.. wtedy bede mogla patrzec w koncu z duma na zdjeica i porownac jak wazylam 91 kg o zgrozo..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe,a zobaczysz jak szybko ci zleci:) 2-3 miesiace i juz prawie bedzie 6 z przodu tylko trzeba dac z siebie wszystko:) ja musze do 1 pazdziernika maksymalnie sie odchudzic bo wracam na uczelnie i wszystkim ma opasc kopara, ale bede laska no:D a moj chlopak jaki bedzie szczesliwy, ze juz nie marudz nt swojego wygladu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej o tym nawet nie pomyślałam:) W końcu będzie mnie mógł podnieść:D Już czuję się lżejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaa ta moj juz mnie podnosi takze jest super:D hehe zobaczysz jakie bedziemy pewnie siebie:) juz nie doczekam sie 1 sierpnia kiedy to powiemy sobie- udało nam sie!:) i bedziemy takie szczesliwe.. kurcze..:) to z pewnoscia bedzie jeden z najwiekszych sukcesow w moim zyciu kiedy uda m ise osiagnac 6 z przodu.. a przy moich 180 cm (prawie) bede po prostu wygladac rewelacyjnie, nie mowiac ju o samopoczuciu:D kocham was i ciesze sie, ze powstal tn topik, bo moge uwierzyc we wlasne sily!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie będziesz jak modelka wyglądać:) Napewno nam się uda:) Z taką motywacją na 1000000% super że ten topik powstał:D Hip hip hura dla załozycielki kolorowo mi:) nam też kolorowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×