Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolorowo_mi

Dieta 1000 kcal. Od dziś ! Kto ze mną? Serdecznie zapraszam!

Polecane posty

Gość Alina15
Za 5 minut obiadek ;D Szybko zleciał ten czas a 15 rowerek i potem dopiero jutro sobie pogadamy dizewczęta :D ale nie grzeszcie tam za duzo hehe ;* Co myslicie o makaronie z serem oczywiscie nieduza ilosc :D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina15
Po obiadku :) Ide sie wkoncu ubrac, bo o 15 rowerek ;) i nie wiem czy zjem cos konkretnego o 17 :( bede w ruchu hehe zjem moze jakis owoc, albo warzywko jeszcze zobacze buziaczki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kropelko :):) ja porobiłam troszke na ogródku i weszłam teraz na chwilke na kompa... ja ćwiczę rano na czczo i wieczorem o 19. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rano robiłam 20 minut ćwiczeń specjalnych na brzuch i troszeczke się porozciągałam :) DAMY RADE ! a o 19 idę poskakać sobie na skakance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam dość duże boczki... ale nie przejmuj sie moja droga :) jak się mocno postaramy to jeszcze w te wakacje będziemy super laseczki, mówię Ci :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak myślisz? Jeśli będę się dobrze trzymała diety, systematycznie (czyt. codziennie - prócz niedzieli - czas na zregenerowanie sił) ćwiczyła ( skakanka, hula hop, ćwiczonka na brzusio, ćwiczenia cardio) to ile mogę schudnąć do 1 sierpnia 2008? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak dokładniej to bardzo chciałabym schudnąć 6 kg i pozbyć się cellulitisu - bo to moja największa zmora... i później poprzez systematyczne ćwiczenia jakoś ładnie ukształtować swoje ciałko, żeby już na następne wakacje było jędrniutkie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z 8-9..:) nie wiem zalezy jaka masz wage:) nie no postanowilam, ze rezygnuje calkiem ze slodyczy, bedzie mi ciezko przez pierwszy tydzien a potem jakos poleci:) a co:D dam rade!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie na kolacje zajadam bób. Chyba jest na diecie dopuszczalny? A potem standardowy plan ćwiczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja slyszalam, ze bob dosc kaloryczy jest, ale zdrowy;) raz na jakis czas mozna:) ja narazie odpoczywam, za 2h bieganie;) moze dzisiaj 35 minut wytrzymam kto to wie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo wlasnie tak
ja wczioraj zjadlam 500 kcal bo nie chxcialo mi sie jesc dzis ok 1200, ale chce jesc ok 1000 kcal. kiedys schudlam na tej diecie 9 kg w 2 miesiace..niestety potem mialam kompulsy i przytylam . teraz znowu sie ograniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nie jadłam dużo, więc kaloriami się nie przejmuję, poza tym to mój ostatni posiłek, a potem jeszcze godzinka ćwiczeń, więc jest ok :) Wolę zjeść coś bardziej pożywnego, niż koło 22:00 czuć taki potworny głód, że muszę coś wziąść do ust i dopiero wtedy szukam bomb kalorycznych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz racje:) Ty ogolnie Justyś masz juz ladna wage, pozazdrościc, pozazdrościc:) zanim ja dojde to jeszcze 10 kg..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem... Poskakałam sobie :) Na początek okrągły 1000 :) Co tydzień będę zwiększała o 200 podskoków. Teraz idę pohulać na hula hopie... będzie ciężko bo dosyć dawno nie kręciłam.. no ale co się robi dla pięknej sylwetki :) Wrócę tu po ćwiczonkach.. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na początku nie umiałam.. ale trzeba wytrwałości ! z czasem przyjdzie ta umiejętność :) Jeśli Ci spaduje to zaczynasz szybko kręcić aż samo podniesie się do góry... dasz radę ! próbuj ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×