Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozchwiana

Trwać w dziewictwie czy zacząć szaleć ?

Polecane posty

Gość tutajwpisujesienick
Wrocław :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25-latko, życzę i Tobie dobrego humoru :). 25 to naprawdę niedużo, nie zamykaj się na ludzi, więcej wiary. wiem, łatwo napisać..., ale jest mozliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutajwpisujesienick
:D Listy liatmi :P a ja bym wciaz czekal na dokunetacje :P. I zeby nie bylo samo chcialas wyslac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"25 to naprawdę niedużo" - przyprawiło mnie o uśmiech, choć gorzki... Spokojnie - ja mimo wszystko mam jeszcze nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutajwpisujesienick
pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutajwpisujesienick
nie pykło :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutajwpisujesienick
a dobra juz wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę zasnąć:(, na myśl o mężczyźnie majstrujacym przy mojej szparce robi mi się niepokojąco wilgotno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Rozchwianej
Rozchwiana, dawaj, dawaj. A potem nam to opisz ze szczegółami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doautorki
Rozchwiana, zachowaj cnote dla tego jedynego. Ja niestety nie zachowałam i żałuję, a mój mąż dla mnie zachował :( teraz źle sie z tym czuję. Jemu też przykro. czasem miło sie wspomina "szalone lata", ale prawdę mówiąc to nie warto było. Gdybym wiedziała to, co teraz, to bym czekała na męża nawet 10 lat. On na to zasługuje, a ja go zawiodłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na paluszkach
no ciekawe ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyśl, kto bardziej chce Twojego dobra: "doautorki" lub ja, czy może "Fan Rozchwianej" lub jemu podobni? Myślę, że nie trudno się domyślić. Życzę prawdziwego szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na paluszkach
na pewno je zdobędzi jak ograniczy numerki z piciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja heja hej 🖐️, nie mogłam wczesniej wejsc :O Fajnie,ze temat się rozwinął :) Wiedziałam, że nie uzyskam jednoznacznej rady, każdy może mieć inne zdanie, ale dzięki za wypowiedzi :) Doautorki > Rozumiem Cię, właśnie też żal \"to\" zmarnować, zresztą nie mam aktualnie nikogo na oku, z kim bym mogła...;) Czasem mam takie momenty, ze myslę, ze nie wytrzymam;), ze pojdę gdzies na dyskotekę, poznam kogoś i będę z nim \"dla bycia\" :o \" On na to zasługuje, a ja go zawiodłam .\"> Nie patrz na to w taki sposob, przeciez wtedy się jeszcze nie zanalizcie, nie wiedzialas, ze będziesz z prawiczkiem. Fan Rozchwianej > :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik22
rozchwiana chyba zakochalem sie w tobie...myslisz bardzo podobnie jak ja. chcialbym tobie powiedziec ze ja jestem prawikiem, mam 22 lata i nigdy nie bede uprawial sexu z osoba ktorej nie kocham. mialem kedys okazje i to nie jedna ale powiedzialem sobie NIE! wiec utwierdzam cie w przekonaniu zebys tego nie robila z osoba ktorej nie kochasz, bo mozesz to zrobic tylko raz w zyciu. napisze tobie tak: Prawdziwa miłość to nie popęd ciała, lecz poryw serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozchwina
Hej :) Spostrzegawcza > Przepraszam, jakos zapomniałam Ci odp. wczoraj :O Tak, masz rację, gratuluje spostrzegawczości, a meila poprostu nie chciałam przy swoim nicku :) Gdy mam doła, pewne sprawy wyolbrzymiam, nie wstydzę się, ale nie rozpowiadam o tym :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×