Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozchwiana

Trwać w dziewictwie czy zacząć szaleć ?

Polecane posty

poczytałm co został tu w międzyczasie napisane i spodobał mi się dwie rady ( sama bym takie dała ): 1/ faktycznie nie analizuj wszystkiego tak do szpiku kości - to nic nie daje ,idź bardziej na żwioł 2/tutajwpisujesienick - fajnie napisał o tym szaleńtwie niekoniecznie seksualnym . Tak się do tego ustaw. Jesteś bardzo młoda i wszystko przyjdzie w odpowiednim momencie. Dodam jeszcze , że twoje poczucie sesualności i atrakcyjnosci możesz wzmocnić w sobie nie tylko przez seks. Dbaj o siebie , abyś czuła się dobrze w swojej skórze, flirtuj z facetami i sama zobaczysz, że pustka zacznie się zapełniać. Już niejeden raz widziałm piękne samotne dziewczyny i całkiem przeciętne z , którymi faceci aż piszczeli . To czy będziesz czuła się tak jak dziś zależy w dużej mierze tylko od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozchwiana
Wyobrazcie sobie moją minę i samopoczucie, gdy po raz 1 zobaczyłam jego...męskość, męskość w ogóle ;DDD xDDDDd Kumpela, ktora wie, prawie usiadla na chodniku. Cyrk xD, ale oczywiscie nie dalam po sobie poznać ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę, że już jest lepiej , bo rozmócy ci nieźle samopoczucie podnieśli . czyli rozmówki na forum na początek są dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Wiesz jakby tu powiedzieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozchwiana
Dobre rady, thx :) NO1 nie wklejałabym go ze wzgl. na Ciebie, prawie nic o Tobie nie wiem. Tak sobie pomyslalam, ale to jednak zbyt ryzykowny pomysl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutajwpisujesienick
latka 22 by wypadalo :P Ale co ogladałs jego meskosc razem z kolezeanką :P? to on musial wtedy miec niezlą mine :D JOKU tu juz wsyztko ustalone :P dziewczyna wie co ma robic ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozchwiana
No dobra, moze trochę to wyolbrzymiam, ale to jest dla mnie zabawne :), ale musielibyście mnie znać, zeby dla Was też bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozchwiana
Nie oglądałam z nią ;D, opowiadałam jej, bo jęczała o szczegóły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walizeczka
Dziewczyno, po co się męczysz ? Nie rozmyslaj tego, nie definiuj swojej osoby przez jakaśidiotyczna błonę. Chcesz, to czekaj na jednego jedynego, chcesz to nie czekaj. Ale bez sensu, żeby ta sprawa tak cie meczyła, zebys łapała jakies doły. To nie jest tego warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO1 - jest ok kolega , każdy musi się sam przekonać . kto mnie nie zna a chcę poznać ...np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutajwpisujesienick
Juz widze to pyatnie z bananem na twarzy ;P " "to jaki on jest :D ?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myśle , że czasami największą błonę dziewiczą ... kobiety mają w głowach ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozchwiana
NO1>>" Ja chadzam własnymi drogami ... .", mozesz rozwinąć tę myśl ;), bo roznie mozna rozpatrywać ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozchwiana
Pyt.jaki jest ten facet czy jego "mniejszy przyjaciel " :D ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO1 na spokojnie podchodzę do kobiet - trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutajwpisujesienick
a co mogło wywołac tego banana :P Jaki on jest to kolezanka widzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro ustalone to już nie będe się wcinać, bo faktycznie pogaduchy z fajnymi kolesiami lepiej jej zrobią, niż mądrości starej ciotki. Pozwolicie jednak, że sobie poczytam ,bo niezła ta wasza dyskusja, a Rozchwiana to świetna dziewczyna , mimo iż taka troche rozchwiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozchwiana
Czlowieku, ona jest jedną z najbardziej doświadczonych dziewczyn, jakie znam. Opowiadała mi jak to się dławiła.. XXL.. ;), a w markecie na głos zapytała jaką pozycję najbardziej lubię :classic_cool:, wtedy jeszcze nie wiedziała o mnie zbyt wiele ;) A on nie przypadł mi do gustu :Pi.... dlaczego ja się ogoliłam, a on nie :P ? :O:O:O:O:O :) xDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozchwiana
JOKU, dzięki, a "wcinaj się " :) Ja generalnie jestem świrem;), więc nie traktujcie moich wypowiedzi zbyt poważnie, aczkolwiek są prawdziwe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję , żeby YOKU sobie smacznie gaworzył . Ja to raczej ucieknę pospać sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozchwiana
Ja chyba tez będę zaraz szła, dobranocek juz nie powtarzaja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaworzyła - jestem kobietą. Też pójde spać, bo seks zaopatrzył mnie w dzieci , a te rano wstają bezlitośnie, ale jutro tu wróce , bo ten topik mi się podoba. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutajwpisujesienick
Joku, wiesz dlaczego powiedzialem ze wszystko juz ustalone ? Bo ty nadal smecisz ze dziewczyna powinna sie wyluzować, a jak bys nie zuwazyl juz dawni to zrobiła :P Co widać po nie których postach :P Facet nie ogolil ? :D ale chociaz umył :P .znaczy umył ? ;) P.S faceci zwykle gola jak kobieta o to poprosi :P moze nie za pierwszym razem ale daja sie przekonac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozchwiana
Dziękuję Wam za wsparcie :) 🌼 Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozchwiana
No chyba umył się, nie smierdział :D, a zresztą nie wąchałam :P xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutajwpisujesienick
czyli wstrzymujemy odedech i nura w dzungle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozchwiana
Kurde, mogłam mu esa wysłaś, zeby ogolił bobra ;D Generalnie był dla mnie zapoważny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×