Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozchwiana

Trwać w dziewictwie czy zacząć szaleć ?

Polecane posty

Gość Doswiadczona w seksie
Dziewczyno, nie trac czasu, seks daje taka niesamowita przyjemnosc, ze nie warto z nim czekac do slubu! Masz 21 lat, to jest idealny wiek na wspolzycie, szkoda tracic najpiekniejszych lat na zycie w celibacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik22
nie sluchaj glupot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat i masakra
nie marnuj monety, zjedz loda magnum:classic_cool: czekolada pobudza te same miejsca co seks:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwujesz
ha obserwujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nie marnuj monety, zjedz loda magnum \"> Ale żeby kupić loda i tak muszę stracić monetę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki. Rzucę, gdy tylko rozmienię :D Koneserze, duże masz doświadczenie w owej "dziedzinie" ;D ? Jakieś wnioski :D ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat i masakra
a czy ja powiedziałem ,że to jest gra typu mieć ciastko i zjeść ciastko:P jeśli moneta ma decydowac o tym czy zrobisz"rozruch w interesie":P to już lepiej kupić loda😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik22
widze ze ty chcesz stracic to dziewictwo :/ twoj wybor twoja droga. szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, przecież ja żartowałam z tą monetą !!! Nie po to czekam całe życie, by "przekonał" mnie orzeł lub reszka :D A loda chyba i tak zjem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik22
za powazny temat do zartowania ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozchwiana Dziewico - mam spore doświadczenie w owej \"dziedzinie\" i zazwyczaj jest tak, że dziewczyny długo się krygują i trzymają cnotę dla tego \"jedynego\" faceta, tracąc przy tym często okazję do związku z fajnym facetem (który nie tyle nie chce czekać z seksem latami, co nie jest w stanie znieść fochów i niezdecydowania takowej dziewczyny), aż w końcu w akcie quasi-desperacji idą na żywioł z (przystojnym) facetem, którego wcale nie znają (może to i być zajęty facet) - żeby już mieć to z głowy. Przykre, ale i z rozmów, i z doświadczeń osobistych jest tak najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj, dziewictwo to piękna sprawa i ja generalnie popieram \"czekanie na ukochanego\", ale nie możesz przesadzić w drugą stronę. Moja była dziewczyna chciała czekać z seksem do ślubu. Byliśmy ze sobą ponad 2 lata (jak ją poznałem to miała 22, ja 24) i ani razu pełnego stosunku, jedynie petting. W końcu się nam przez to wszystko zaczęło walić i musieliśmy się rozstać (powody jednak były różne - jej \"kościelne\" wychowanie, uzależnienie od rodziców itd). Mam nadzieję, że jak znajdziesz tego ukochanego, to nie będziesz stawiała mu takich warunków jak moja eks, czyli albo seks po ślubie, albo \"do widzenia\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie. A była dziewczyna Eona - jest taka szansa - jak trafi w końcu na jakiegoś faceta, to nie będzie czekać z seksem do ślubu. Czasami nawet taka dziewucha podejmuje decyzję o seksie na dyskotece pod wpływem alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 miał kłamczuszka
przecież założycielka tematu tylko tu może w ten sposób pożartować :-( nawet nie przy koleżankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koneser dziewic - moja była dziewczyna wyszła już za mąż. Do ślubu z tego co wiem z seksem czekała, ale oni się pobrali po pół roku znajomości. Znam trochę tego faceta i do świętych to on nigdy nie należał, z tymże wyczuł sytuację i po prostu szybko się jej oświadczył. Trochę to dla mnie przykra sprawa i nie będę rozwijał tego wątku. Zresztą to nie ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eon - ja nie chciałem obrazić tej dziewczyny, tak ogólnie napisałem. Że się takie zdarzają, ale oczywiście nie każda tak postępuje. Ale - jak widać - i tak ją to dziewictwo coś cisnęło, bo ślub szybko chciała wziąć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik22
nie chce mi sie juz pisac o tym! wystarczajaco duzo sie wypowiedzialem na tym forum i na innych o dziewicach i nie dziewicach. robcie co chcecie byle tego potem nie zalowac. kazdy czlowiek jest inny i ma swoje wartosci, wady, zalety. jedno jest pewne kazdy czlowiek chce kochac. czy to nie jest wielka rzecz - znaczyc dla kogos wszystko... i nawet kiedy bede sam, nie zmienie sie, to nie moj swiat. i tym wpisem zakoncze swoj pobyt na tym forum...no chyba ze mi sie cos w przyszlosci odwidzi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mallutka....p
a ja uwazam ze pierwszy raz idzie sie do lozka z milosci... Oddajesz sie osobie ktora kochasz!!!!!!!! i razem z nim przezywasz ten bol, radosc i emocje.. a nie z pijanym gnojkiem poznanym na dyskotece;/ szanujcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaello = prawik22
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po ślubie oddasz swoją cnotę żonie, czyli chuja przewiązanego wstążeczką, a żonka odda Ci swoją cipeczkę ozdobioną niezabudkami? :) Naprawdę uważacie, że błona dziewicza to jest to, co macie najcenniejszego? Że to jest ważniejsze od wnętrza i doświadczenia? Że popierdolona dziewica jest lepsza niż dobrze ułożona dziewczyna lubiąca seks (nie z każdym), która zna własne ciało i nie boi się brać i dawać przyjemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdyby taka dziewica robiła kiedyś lodzika chłopakowi, to nie miałbyś nic przeciwko? Albo laseczkę? A gdybyś nawet o tym nie wiedział... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×