Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozchwiana

Trwać w dziewictwie czy zacząć szaleć ?

Polecane posty

Gość prawik22
i jestem zmuszony do wypowiedzenia sie :/ nie chodzi o blone dziewicza tylko o to ze ktos byl juz wczesniej! koneser do slubu nie mam zamiaru czekac..jak pisałem wcześniej wole dziewice lecz gdybym pokochał bardzo mocno kobietę ktora ma juz to za soba to nie miałoby to...(no nie wiem, bylem postawiony w takiej sutuacji i musialem odmowic, po kilku spotkaniach (2-3) juz chciala isc do lozka, zapytalem wprost, czy jestes dziewica? no co ty! stracilam cnote juz w wieku 13-14 lat. robilam to setki razy!). jezeli na prawde spotkalbym ta jedyna to powiedzialbym TAK, ale nie ukrywam ze gdzies gleboko w sercu bede to pamietal ze nie ja bylem tym pierwszym. moze z biegiem czasu przestanie mnie to trapic. moze dlatego ze jestem prawikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik22
A jak jakiś chłopak macał jej piersi, to też byłoby źle? Jakiś jeden, a nie setki. no bez przesady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakby ona (ta dziewica) zabawiała się penisem chłopaka? Takiego którego miała jakiś czas przed Tobą. Pytam, bo chcę się dowiedzieć, gdzie leży ta granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafaello - czyli gdybyś Ty o niczym takim nie wiedział, to byłaby taka dziewczyna odpowiednia? Nie musiałaby być nawet dziewicą (fizycznie), bo jakby Ci wmówiła, że nie spała z żadnym facetem i taka jest jej fizjologia, to byłbyś happy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik22
ales ty ciekawski. jak dziewica sie szanuje to nigdy nie bawilaby sie fiutkiem! oczywiscie sa wyjatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewice, chciałybyście mieć takiego chłopaka? ;) Ja na razie Was pożegnam, zajmę się swoją nie-dziewicą, zajrzę tu jutro. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik22
dziewice! chcialybyscie takiego chlopaka ktory ruchal nie wiadomo co i nie wiadomo gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiego, co rucha wszystko, co się rusza to bym nie chciała ale takiego zatwardziałego, prawiczka, który nie potrafi zrozumieć, że dziewczyna jest dziewicą ale była już w innym związku/związkach a więc całowła się, pieściła z innym facetem (nie mówie tu o lodach, minetkach itp) to też bym nie chciała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nathalii
Bosze, czy to są jakieś żarty????? Ty tak na prawde myslisz? Oooo biedna księżniczka na ziarnku grochu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ksężniczką ale normalną dziewczyną, która nie chce mieć dziwkarza za faceta ale jak słyszę "czułbym niesmak całując , pieszcząc dziewczynę którą pieścił , całował , czy też uprawiał z nią seks inny facet" to już sama nie wiem, który jest gorszy - sorry ale będziesz miał problem znleźć dziewczynę, w wieku dwudziestuparu lat, która jeszcze się nie całowała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik22
25 latka czyli mam rozumiec ze facet twoich marzen to prawiczek? czy moze byc taki ktory byl juz w zwiazku i robil to i tamto z milosci ale nie byl hulaka lozkowym czyli nie mial 173 panienek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik22
moj kumpel, hulaka lozkowy (28) poznal fajna dziewczyne (25 lat) ktora jest dziewica. ciekawy jestem co z tego bedzie? sa juz razem ponad pol roku... dziewczyna to katoliczka ktora chodzi do kosciola co niedziela, rozance i te sprawy. kiedys mi gadal ze jak sie do niej dobieral to ona kwiczala i nie dala sie :D nie wiem jak jest teraz bo nie gadamy ze soba, ale z tego co sie orientuje to on dalej do niej jezdzi. hmm... nie bede wkladal nosa w nie swoje sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka debata :D prawik22 > Nie opuszczaj topicku 😭 Rafaello rocznik 1986 > \"...czułbym niesmak całując , pieszcząc dziewczynę którą pieścił , całował , czy też uprawiał z nią seks inny facet.\", no z tym, to faktycznie trochę \"pojechałeś\" :P Przecież nikt nie jest robotem, dla swoejego dobra radzę zmienić podejscie. Ludzie wiążą się z partnerami, które mają swoje dzieci ! Przecież ta osoba mogła wiązać nadzieję z poprzednim partnerem, mogła go kochać, więc to natauralne, że okazywała to uczucie w różny sposób ;) 25-latkaaaa > Dokładnie, też bym nie chiała mieć\"dziwkarza\" za faceta. który robił \"to\" dla sportu, pewnie nie docenił by zresztą mojego poświęcenia :P Bo nie oszukujmy się, to jest poświęcenie, przynajmniej dla mnie. wiem, że to nieskormnie zabrzmi, ale nie miałabym problemu ze znalezieniem \"chętnego\". Nie chiałabym usłyszec \"Skąd ty się urwałaś dziewczyno\"itp, nie chciałabym zostać wyśmiana. Eon> \"Mam nadzieję, że jak znajdziesz tego ukochanego, to nie będziesz stawiała mu takich warunków jak moja eks, czyli albo seks po ślubie, albo \"do widzenia\". > Nie, nie mam takich planów, by czekać do Ślubu. Rafaello rocznik 1986 > \"Powód jest prosty: żadna z nich nie zasługiwałana mnie . Nie chcę aby teraz ktoś powiedział że wyolbrzymiam swoją wartość, że jestem zarozumiałym egoistą ale taka jest prawda. Jestem poukładanym chłopakiem , konsekwentnie dążącym do celu , ambitnym , szczerym i nie chcę tego wszystkiego oddać komuś kto nie ma zasad i poczucia wartośći.\" > Mam podobnie, ale również nie jestem zarozumiała, bardziej idealistka :) Poza tym po \"tylu\" latach jakos zal mi to tak poprostu oddać komuś z ciekawości itp., czuję się bardziej \"warta\", przekonałam się, że jestem w stanie być wierna zasadom. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik22
rozchwiana czuje sie odrzucony. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik22 =rafaello ..na 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mur beton jestes
.. bardziej nawet na beton niz mur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś, jesteś. To więcej niż pewne. Ale mam dla Ciebie propozycję - wymyśl sobie kolejny nick (ale taki, coby się z poprzednimi już nie kojarzył), wybierz sobie inny wiek (żeby też się nie kojarzył), no i pisz te swoje teksty o szanowaniu się, poszukiwaniu dziewicy i to takiej, która to się nawet nie całowała z żadnym chłopakiem. Bo Ty też pewnie się jeszcze nie całowałeś z żadną dziewczyną, a jeśli już sie na to zdecydujesz, to pewnie dopiero po zaręczynach, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on już
zmieniał i wiek i nicki - teraz to już mu pozostaje tylko w mózgu sobie coś pozmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdabniem nie ma co na sile tracic dziewictwa przyjdzie taka chwila i dojdzie do czegos i nic na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trwaj sobie w dziewictwie
aż się posrasz od czytania listów św Pawła, a mając 60 lat , kiedy już będzie po zawodach i pozostanie poruchać tylko palcem w bucie , będziesz żałował, ale na pociechę pozostanie jeszcze : alkoholizm, narkomania, żebractwo, dewocja z uwielbieniem Rydzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik22
gówno prawda , nie jestem rafaello palancie j**any tego ja nie pisalem ale to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
jestes:)jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik22
dobra ja wiem swoje wy swoje, nie bede sie przegadywal. mozna tego nicka gdzies zarejestrowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
nie jestem pewna - bo jednego czarnego widze ze juz masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
ale sprobuj w starostwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×