Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

Pytanie do studentek

Polecane posty

słuchajcie... czy oceny z protokołu są jakoś weryfikowane z tymi z indeksu? bo zdaje się, że mam 4.5 w protokole, a 4 w indeksie, bo profesor zapomniał mi zmienic :( i w sumie nie chce mi się juz tego odkręcać, nie zalezy mi na tym 4.5, ja chce miec swiety spokoj juz :D tylko nie wiem czy to nie bedzie mialo jakichs konsekwencji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta z protokolu wazniejsza i nei wiem czy nie sa sprawdzane z tymi z ndeksu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko maroko
jest weryfikowane, miałam identyczna sytuacje w tamtym roku i zadwonili do mnie z dziekanatu z wiadomoscia żebym jak najszybciej naprawic ten błąd, akurat ten sor który wstawił mi zła ocene wyjechał wtedy na urlop, wiec szybko tego nie załatwiłam, a jak poszłam złożyć indeks z protokołem to baba w dziekanacie zrobiła mi niezła awanture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że też im się chce to sprawdzac :O a te protokoły to Profesorowie oddają do dziekanatu tak? bo wątpię, żeby je non stop ze soba nosili :O no i jak ja wtedy udowodnie, ze tu mam inna ocene i tu inna :O sie narobilo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, czyli mogę iść do dziekanatu i powiedzieć, że nie jestem pewna czy oceny są zgodne w indeksie i tym protokole, ona mi sprawdzi i mam biegać za Profesorkiem tak? eee coś mi się zdaję, że takie proste to nie moze byc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko maroko
nie bedziesz musiał nic udowadniac oni sami to stwierdzą i wyślą cie do tego pomylonego wykładowcy który wpisał ci złą ocene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulkaaaa
przede wszystkim to żadni profesorowie nie noszą ze sobą indeksów! a tym bardziej nie zanoszą do dziekanatu za studentów!:D Ich świętym obowiązkiem jest wpisanie oceny, a resztę delikatnie mówiąc mają w dupie;) A ze złym wpisem leć do profesorka bo prawdopodobnie ten błąd nie przejdzie w dziekanacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko maroko
jak nie zadzwonią to sam nigdzie nie chodź, do mnie dzwonili dopiero pod koniec wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko maroko
przepraszam :) zrobisz jak uwazasz, ale to jest taka pierdoła ze nie ma sie czym przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko maroko
poza tym wydaje mi sie że to nie pociągnie za soba zadnych konsekwncji, jedynie baby w dziekanacie sa takie upierdliwe ze lubia czepiac sie szczegółów i dreczyc studentów, w regulaminie studiów nic nie pisze o ewentualnych konsekwencjacch za taki błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zludznie nie zwlekaj tylko to jutro wyjasnij:) najprawdopodobniej bedziesz musiala scignac tego wykladowce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×