Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziiwka

Pracowałam w Londynie jako prostytutka teraz czas na powrót... ale

Polecane posty

Złota, nie nakręcaj sytuacji. Londyn to prawie jak drugi koniec Polski, ale jest duża szansa, że on się o tym nie dowie. Nie ma co gdybać, ani kopać leżącego. Trzeba pomyśleć jak uchronić związek i psychikę. Miej oddzielne konto, wypłacaj po trochu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest mi z tym źle. Wiem że mieszkalibyśmy pewnie do końca życia z jego rodzicami gdyby nie to jak zarabiałam. On zarabia jakieś 1800 zł na rękę ja zarabiałam jeszcze mniej. W naszym mieście nowe mieszkanie 2 pokojowe to koszt ponad 300 000 złotych. Teraz nie ma problemu żeby je kupić i to za gotówkę. My wolimy jednak wybudować domek na obrzeżach. Może założymy też jakiś swój interes, wystarczy na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwna sytuacja:( zgadzam sie ze zlota a londyn nie jest na koncu swiata wiec nie jest powiedziane ze nic sie nie wyda tym bardziej ze to tyle kasy ze raczej ukryc sie nie da:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez sobie kup troche
ciuszkow kosmetykow....wydaj troszke kaski na przyjemnosci nalezy ci sie!!! a reszte trzymaj na drugim kacie nawet przez lata, moze najdejdzie dzien gdy bedziesz sama a kasa bedzie potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaakkkkkkkkk duzooooooo
a powiedz ile tam zarobilas??? cos mi sie nie chce wierzyc ze az tak duzo:O podaj kwote??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podam kwoty nie powiem ile brałam. Skończylam z tym to moja czarna przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaakkkkkkkkk duzooooooo
wiec to czysta prowokacja:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kiedys
tez kiedys to robilam ale bylam wtedy sama i bez kasy nie mialam z czegio zyc teraz mam meza a przeszlosc ciagle mi sie przypomina:( tego nie idzie zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałam już nie obchodzi mnie czy ktoś mi wierzy czy nie. ja tez kiedys a twój mąż wie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam on jest słodki
a ja tez to kiedys robilam i przyszlosc mi sie nie przypominam :) ty tez dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam on jest słodki
spierdalaja kometa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
co zdecydowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalony innym słońcem
dziiwka powiedz ze jakis angielski gentelman nie mial pieniazkow na napiwek, to dal Ci pol losu loteryjnego ktory pozniej okazal sie zwycieski;) nie pamietam tytulu filmu, ale gral tam N. Cage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kiedys
tak moj maz wie bo kiedy go poznalam tkwilam wlasnie w tym i on mi pomogl z tego wyjsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekLOndek
Wszystkie polki w londynie leca WYLACZNIE na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omatko
o kurde, polki to jednak dziwki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omatko
wspolczuje facetowi. n nie ma pojecia, ze jego zona miala przez ostanie 2.5 roku codziennie innego fiuta w gebie, bleeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziiwko sie lepiej dowiedz
ile trwa test na hiv, a dopiero potem sobie prowokacje pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcemy takich kurew
w Polsce nie wracaj szmato !!!!!!!!!!! wspołczuje twojemu mezowi ze ma kurwe za zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z jajami 82
ja bym tam nic mężusiowi nie mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez przeciez
to sprawa autorki wy nie robiliscie ani nie zrobiliscie takiej rzeczy macie swoja godnosc a ona jej nie ma ja bedzie gryzlo sumienie nie was nie osadzajcie jej po tym co zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japacz
hej autorko wytłumacz mi co w twoim języku znaczy słowo "kocham" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja siostra
eehhh !! jak zaczynała się puszczać to się nie pytała o poradę - wiedziała co robić - teraz biedactwo nie wie... nie ma naiwnych - da sobie radę doskonale - jeszcze się tu wychwala i robi jełopa z męża. Mąż na to konto chodził do polskich agencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla bla bla
mam nadzieję że autorka jeszcze tu zajży,coś mi przyszło do głowy,bo mój mąż zarabiał w funtach jakiś czas temu,wcześniej w dolarach,a teraz w euro i ja mam takiego pierdolca że od razu zamieniam na złotówki,powiedz mu że zamieniałaś na złotówki i że w banku na lokacie trzymałaś,ale najpierw weż do ręki kalkurator,trochę sie nagimnastykuj i policz ile mogłabyś zarobić jako kelnerka,plus biorąc dodatkowe prace,plus to co byś zarobiła na zmianie kursu walut i procencie realnym z angielskiego banku przez ten czas,niech myśli że ma żone z głową na karku,a reszte pieniędzy wrzuć na jakieś oko albo lokatę,życie bywa różne ,będziesz pracować w polsce za ten tysiąc to jak sobie do każdej pensji dołozysz dwie stówy to mąż się nie kapnie a i wam będzie lżej,A do szanownych komentatorów autorka prosiła o porade co z pieniedzmi ma zrobic a nie o komentaż do tego jak je zarobiła.Nie miej wyrzutów sumienia,świętych ludzi nie ma,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megia
,,jak z tego wyjśc na prostą i nie stracić męża którego kocham'' Jak można kochać i zdradzać?!! To są 2 sprzeczne pojęcia. Najlepiej powiedz mu prawdę, choć myślę, że i tak jej nie zaakceptuje. Tym bardziej, że przyznajesz, że nie masz wyrzutów i robiłaś to dla kasy. Powiem Ci tak: prędzej czy później i tak wrócisz do tej pracy, bo tak naprawdę ciężko jest odzwyczaić się od pieniędzy(takich dużych!) A tak na marginesie bardzo mi przykro, że nasze Polki puszczają się na lewo i prawo zarówno w Londynie jak i w innych miastach świata. Wstydzę się za ciebie, ale wybrałaś sama takie życie. Mogłaś zarabiać mniej, nie miałabyś teraz problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capricorn1990
Za nic na świecie mu nie mów! Po co Ci to? Tylko nie wciskaj kitu, że Cie sumienie będzie dręczyć... Oszczędź mu tego i nie myśl o tym więcej. Może się nie dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sileska
nie pochwalam tego co zrobilas, ale trudno, juz po,..na twoim miejscu zachowalabym to w tajemnicy, bo prawda rozbije ci malzenstwo:(.Moze zadzwon do meza i powiedz mu,ze wygralas w national lottey jakas tam kwote i moze ci uwierzy, bo duza kasa z nieba nie spada... Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×