Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziiwka

Pracowałam w Londynie jako prostytutka teraz czas na powrót... ale

Polecane posty

Gość sileska
nie pochwalam tego co zrobilas, ale trudno, juz po,..na twoim miejscu zachowalabym to w tajemnicy, bo prawda rozbije ci malzenstwo:(.Moze zadzwon do meza i powiedz mu,ze wygralas w national lottey jakas tam kwote i moze ci uwierzy, bo duza kasa z nieba nie spada... Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somebodys hurt
A możesz podać namiar na tą mieszkaniówkę, w której zwalniasz miejsce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byy m
ja bym wcisnela scieme ze wygralam na loterii... a jak nie to zalozylabym 2 konto i chociaz moje dzieci mialyby na studia kase... cos takiego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że się da odłożyć
60 GBP od klienta, liczmy po 2 - 3 klientów w dni powszednie i po 5 w weekendy. To daje 22 klientów tygodniowo, czyli 1144 rocznie, a 2860 w 2,5 roku. Pomnóżcie to przez 60 GBP i macie 171.600 GBP. Nawet jeśli wydała 50.000 GBP na utrzymanie, to wciąż zostało jej ponad 120.000 GBP, czyli jakieś 520 - 530 tysięcy PLN. Dom ze 40 - 50 km pod miastem to ok. 400.000 PLN jak ktoś sam buduje, a dobry samochód za 100.000 PLN się też kupi. Jeszcze nawet trochę zostanie. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:51 capricorn1990 Za nic na świecie mu nie mów! Po co Ci to? Tylko nie wciskaj kitu, że Cie sumienie będzie dręczyć... Oszczędź mu tego i nie myśl o tym więcej. Może się nie dowie. Może...a jak się dowie, to może go zniszczyć. Nie wiem jak można postąpić w ten sposób. Uważam, że autorka bezwzględnie powinna powiedzieć mężowi prawdę lub odejść. To naprawdę okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja maja
powiedz ze inwestowalas na londynskiej gieldzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilciaa201
opinia podzielona na: -mezczyzn- zdecydowanie powiedziec -kobiety- za nic nie mowic.. Niezle? o cym to swiadczy?ze facet to zazdrosna do granic mozliwosci kreatura, sam nie dotkne-ale nikkomu tez nie dam. Pies ogrodnika. Tylko jakim prawem? przeciez prawie kazdy facet zdradza, i o tym niepamieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo powiedz mu
miałaś nad sobą wpływowych ludzi i stąd zarabiałaś lepiej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opinia podzielona na: -mezczyzn- zdecydowanie powiedziec -kobiety- za nic nie mowic.. Niezle? o cym to swiadczy?ze facet chce znać prawde za wszelką cene, a kobiety to obłudne, kłamliwe suuki. Ciekawe jak ty byś sie czuła durna Kamilcio, gdyby twój facet zarabiał w ten sposób i nic ci nie powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faceci chcą mieć laski na ...
... własność - stąd nie należy im mówić o takich przygodach. Bycie dziewczyną faceta = bycie Jego służącą, suką, niewolnicą i poddaną - stąd zdrada będzie dla Pana straszliwie bolesna i skończy się porzuceniem. Z drugiej strony - dziewczyny biorą facetów tylko po to, by dali im "poczucie bezpieczeństwa" (czytaj: kasę), a więc nie są one wcale lepsze. Zatem... Róbta co chceta. Jak nie dacie doopy (dziewczyny) lub nie macie kasy (faceci) to i tak dla drugiej strony będziecie niczym śmieci. Nie wierzcie w miłość, ona nie istnieje. Bawcie się dobrze i nie zwracajcie uwagi na to, co mówią hipokryci. Pozdrówka! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiliciaaa201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiliciaaa201
bongobongo- a Ty poinformujesz żonę, narzeczoną, dziewczyne że ją zdradziłes? jak to bedzie Twoja zona- rozwod murowany, a co jak macie dzieci? wspolny kredyt do splacenia? mieszkanie? zaryzykujesz? jak narzeczona- ucieknie sprzed ołtarza jak dziewczyna -da ci w buzie , odwroci sie na pięcie i odejdzie.. Tu nie chodzi o obłude! Tu chodzi o to,ze w związkach/malzenstwach pozniej nie liczy sie sex, a są inne priorytetowe sprawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... ....
spierdalaj z tym testem, wyniki w nim są PŁATNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMS jest częścią tego testu...
...kto go wyśle, temu automatycznie IQ spada o 30 punktów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uchoozo
ogarnij sie kobieto nie zal Ci tego meza spoko moze ulzyl sobie na boku bo nature ciezko oszukac ale ty pieprzylas sie codziennie,chyba nie wyobrazasz sobie zrozumienia z jego strony bo to byloby wrecz nienormalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łorlando Blóm
ałtorko, jesteś wstrętna, żal mi twojego męza. nie zbliżyłbym sie do ciebie na odległość strzału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... nie masz dokąd wracać. :O I masz rację :( Te chujki z rządu tak wieli do siebie stereotypy, że Polak potrafi , że mają to głęboko w duupie co dzieje się z obywatelami Rzeczypospolitej, chyba że jesteś Kubicą, cz Małyszem. :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztywny pal azji :)))
A swoją drogą, to ciekawe jak potoczyły się autorki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekja!
2,5 roku to kawal czasu,jestem ciekaw jakie po tak dlugim okresie beda ralacje miedzy wami . O to sie martw bo kasa w sumie jesc nie wola ... Oboje zyliscie w innych swiatach ,byly nowe doznania i po pierwszych chwilach euforii z poownego wqspolnego zycia moze sie okazac ze jednak to juz nie to,ze cos sie zmienilo ,ze to juz nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czorito
Zaoszczedz na oddzielnym koncie i trzymaj na czarna godzine i pod zadnym pozorem nikomu nie mow!! zadnej kolezance czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...ja bym nie miala zadnych oporow...pracowalas...zarobilas...wybuduj dom kup samochod...postaraj sie o dzidziusia i zyjcie dlugo i szczesliwie...zapomnij o tym co robilas i ciesz sie rodzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje babcie miały
Kobito,normalnie,pewną ilość kasy przelej na swoje tajemne konto,resztę na wspólne,problem pieniędzy rozwiązany,a co do powrotu do normalności,to jak już ktoś wspomniał,idź na terapię,poza tym codzienne sprawy tak Cię wciągną,że nie będziesz miała czasy o tym mysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powroty są najtrudniejsze. :) Lecz nie w moim przypadku. Niezależnie od miejsca. Choć inne urzekały swym pięknem, to jednak w moim mieście czuję że żyję. :) Ale co ja tam wiem. Nigdy nie liznąłem nawet prostytucji. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie heh
w sumie problem jest bardziej złożony niż sama kasa. choć potrafię sobie wyobrazić faceta który potrafił by zaakceptować ów proceder swojej kobiety to jednak tacy są w zdecydowanej mniejszości. :) prawda i tak wyjdzie na jaw, prędzej czy później. trudny wybór. zgadzam sie też ze stwierdzeniem żeby szukać porady u specjalistów. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam
Witam, i jak tam? skapnoł się maż?jak wam teras sie zyje? dlamnie kolezanka zarobyła okolo 750tys lub 800tys w 2 lata.. ja jak pracowałam to miałam okolo 45tys zl miesiencnie, i puzniej byl taki moment ze zawsze mało.. duzo klientów zostawial dodatkowe pieniedzy lub płacily za całon noc.. teras mam 30lat i mam troche problemi po miałam duzo sex analny i teras chodze po lekarzach... nie załuie to co bylo..teras mam fajną rodzinka duzo kasi i jesteszmy zadowoleny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam sie na HIV ani aids ale obilo mi sie o uszy ze nawet do kilku miesiecy tzn. Okolo roku nawet moze byc w stanie uspionym! Nie wiem jak dalece temu do prawdy lecz cos musi byc na czasie skoro sie o tym mowi! Tak wiec szczesliwego calego roku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko a na dwa trzy baty
tez cie brali????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko a na dwa trzy baty
Faceci chcą mieć laski na ... jesteś pierdolnięta szmata :) lubisz sie puszczac nie wiąż się z nikim suko bo psujesz opinie kobietom i ranisz faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×