Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

almaxea

Alimenty.

Polecane posty

Gość gość
nie chce tu nikogo obrażać, ale większość samotnych matek tutaj żąda nieziemskich alimentów od ojca dziecka, ale ok razem macie dziecko to dzielcie sie po polowie kosztami, a nie że jak dziecko mieszka z mamusią to ojciec łoży na całą resztę, jeśli tak to co? tylko ojciec zrobił dziecko? nie... w dzisiejszych czasach z tego co zauważyłam to jeśli ojciec odszedł to niech placi za cale utrzymanie albo i wiecej zeby mamusi wystarczylo na jej zachcianki (i to nie mówię tu o bylych zonach, ale o np. dziewczynach), a ta lezy do gory brzuchem a nie wezmie sie za robote, takie dzisiaj są czasy i niech ktos powie ze jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja powiem, że jest inaczej! ponad połowa ojców którzy mają zasądzone alimenty NIE PŁACI W OGÓLE!!! więc odczep się już od tych matek, że wołają kasę - co druga i tak nie zobaczy złamanego grosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja akurat dostałam na 3 dzieci po 500 na każde. Ex sie migał, rzucał prace, nie płacił , wiec wystąpiłam o podwyższenie i oczywiście sad podwyższył. Do 1000 na każde dziecko. Teraz ma komornika i płaci.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja powiem jeszcze inaczej: ta ponad połowa ojców którzy nie płacą, to jest margines społeczny - ludzie o niskim wykształceniu, braku moralności i poczucia przyzwoitości. Bez perspektyw. Nieodpowiedzialni. Oszuści... Jednym słowem - kiepski materiał genetyczny z perspektywy społeczeństwa. I powiem więcej: to DOBRZE, że ci ludzie nie płacą na swoje dzieci. Dzięki niedożywieniu i kiepskim warunkom, może nie będą już dalej się rozmnażać. A co powiedzieć, o kobietach które zadały się z tak kiepskim materiałem genetycznym i urodziły ich dzieci? Same sobie dopowiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój były tez nie chciał placic alimentów. Uwazam ze już sam brak ojca jest dla dziecko, no może nie tragedia, ale pewnie ma jakies skutki na wychowanie, a co wiecej jak im się nawet nie chce marnych paru groszy zapłacić. Ja już nie wiedziałam co mam robic bo sama wychowuje dwojke dzieci i zarabiam 1600 zł. Kolezanka dala mi namiary na dobrego komornika sądowego z łodzi http://www.jkrukkomornik.pl/ i dopiero jego interwencja dala skutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alimenty są czasami ciężkie do wyleczenia, ale najważniejsze jest, żeby mieć dobrego adwokata, który pociągnie to i pomoże w zdobyciu tych pieniędzy dla dziecka. Najlepszym adwokatem w tych sprawach jest www.adwokat-weglowski.pl. Mogę polecić w 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli masz problem z alimentami, jeśli twój były mąż ich nie spłaca to skontaktuj się z adwokatem panem Mariuszem Wysockim z Wrocławia http://adwokatwysocki.pl/. Adwokat udzieli ci wszelkich porad prawnych w tym temacie. Może zająć się również windykacja należności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz to
Chcecie darmowe, mrożące krew w żyłach, szokujące, autentyczne (to dokumentalne) i wartościowe filmiki na youtube? Wpiszcie sobie Piotr glas, przede wszystkim polecam „demony seksu”, gwarantuję szok z potężnym przesłaniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za parszywe spamerstwo NIGDY nie wpisujcie Piotr glas, a jak traficie na jego PARSZYWE filmiki, to skomentujcie negatywnie!!! Bo to CHAM parszywy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są lepsi i gorsi prawnicy, ja z różnymi miałam do czynienia, ale ostatnio natrafiłam na dobrą kancelarię prawną w Gdyni http://adwokat-rutkowski.pl/ i udało mi się uzyskać wysokie alimenty dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też miałam problem ze swoim ex mężem jeśli chodzi o alimenty. Wiem, że sobie nieźle dorabiał na czarno, a mi się chciał płacić po 200 zl na dziecko. Koleżanka poleciła mi potem kancelarię Mrozka z Chorzowa i dopiero ten adwokata pomógł ni wygrać sprawę alimentacyjną http://www.kancelaria-mrozek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posiadałam problem z odzyskaniem alimentów na dziecko. Jak zgłosiłam się do www.kancelariaultimatum.pl, to miałam możliwość skorzystania z fachowych porad. Jestem dzisiaj zadowolona z efektów, ponieważ płaci planowo nawet mój były partner alimenty na naszą córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry prawnik pomoże wywalczyć wyższe alimenty, ja w tej sprawie zgłosiłam się do http://adwokat-lodz.eu/ i szczęśliwie udało mi się uzyskać dość wysokie alimenty na dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od pocz.czerwca ub.roku same reklamy firm!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja potrzebuję porady dobrego komornika. Ma ktoś może jakiegoś do polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę z czystym sumieniem polecić dobrego komornika. Prowadzi moją sprawę od kilku lat, ściąga alimenty od byłego męża który skutecznie starał się przed nim ukryć; http://www.komornikbytom.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłka76
Nie można tak po prostu ustalić jednego kryterium przyznawania alimentów, to niestety jest nieco bardziej skomplikowana sprawa , dlatego nie ma co gdybać, tylko po najlepiej udać się od razu do adwokata, który specjalizuje się w sprawach związanych z alimentami. W stolicy polecam tę kancelarię http://www.adwokat-aks.pl/ , wszystkie dane kontaktowe są na stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skutecznie alimenty wywalczyłam z kancelarią Meritum, a nie było o łatwe. Jeśli ktoś potrzebuje, najłatwiej napisać na biuro@poradyprawne-kancelaria.pl , zostawić kontakt i odezwą się. Wszyscy tam są profesjonalni i sympatyczni, a przede wszystkim skuteczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam 1000 zł alimentów, pomogli mi z Liberte czy jakoś tak. Tu masz ich stronke. Pogadalismy na skype, napisali pare pism i poszło. http://doradztwo-liberte.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
Tak czytam te teksty i się zastanawiam dlaczego kobiety niszczą sobie swoim partnerom i własnym dzieciom życie... Według statystyk 96 % kobiet odchodzi od mężczyzn bo mamusia podpowie koleżanki podpowiedzą po co tu się męczyć znajdziesz sobie lepszego płacić musi tyle ile będzie trzeba bo jak nie to dziecka nie zobaczy itd potem czytam że po kilku latach taki zły niedobry ojciec nie interesuje się dzieckiem przecież powinien płacić na nie na was widywac dzieci na waszych zasadach i być zadowolony brawo mądre kobiety :-) trzeba się zastanowić jak się nogi rozkłada o przyszłości bo przez was wasze dzieci będą miały gorzej niż inne będą wytykane wysmiewane w szkołach przez was ich przyszłość będzie gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty widziałeś kobietę która się zastanawia jak nogi rozkłada? Ty sam nie zastanawiasz się nawet nad tym co i jak piszesz (apiszesztakjakmysliszazeniemyslisztoipisaninaciwychodziujowo)!! A od kobiet chcesz wymagać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FAJNY WPIS WSZYSTKO W JEDYM MIEJSCU DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam...otrzymuję alimenty na dziecko 17 letnie - 550/mc. Powinnam zasądzić to już sześć lat temu ale na niekorzyść niestety dziecka i prośbę ojca dziecka tego nie zrobiłam. Do tej pory dostawałam 400/mc. Od miesiąca mam zasądzone alimenty ale ojciec nie może się z tym pogodzić i napisał do mnie abym wykazała mu z potwierdzeniem - paragonami na co została wydana w/w kwota. Nie będę się mu tłumaczyła z poniesionych wydatków bo wiem że wykorzysta to w późniejszym czasie przeciwko mnie. Nie na tym rzecz polega że mam wydać całe alimenty w danym miesiącu tylko żeby dziecko miało pokrycie na późniejsze wydatki bo wiem że ojciec się nie dołoży. Czy może wnieść sprawę do sądu o wykazanie wydatków na rzecz dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może, ale dlaczego się dogadać nie możecie? Łatwiej samemu się dogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie może :( Ale urwać jaja twojemu obecnemu konkubentowi już może :) I na co sie przyda taki konkubent? Swoją drogą - na 17 letnie dziecko nie wydajesz 550 zł? Domyślam się że ani ty ani twój obecny konkubent nie pracujecie i te alimenty to główna pozycja w waszych przychodach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×