Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Słodki Listopad

Dekoracja na samochód - ładna?

Polecane posty

Gość akurat tu ci doradza
znawczynie wielkie najlepiej krytykowac no to poprosze linki pezykladowych stoikow na auto tylko niedrodo no juz takie madre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodki Listopad
Laura Diaz - mogę spytać jaką mniej więcej miałaś dekorację? Bo jeśłi ta byłą za droga wg Ciebie, to ciekawa jestem co udało Ci się wykombinować;) z moich wstępnych oględzin wynika że to jedna z najtańszych opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
już szukam szukam, tylko powiedz, jaki to samochód i jakie kwiaty będziesz miała w bukiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie o to chodzi
poogladaj sobie rozne rzeczy do dekoracji i moaze sama sie skus na zrobienie czegos moze masz zdolne znajome popros o pomoc wtedy wyjdzie ci barzdo tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodki Listopad
A no właśnie Kobitki! zamiast krytykować poproszę szybko o propozycje;) A ta jak? http://www.efekt-dekoracje.pl/product_info.php?cPath=2_33&products_id=483 znów trochę blada do srebrnego auta:/ JA to bym wolała różowy:D zaraz mnie zjedziecie pewnie. Nie jestem fanką różu, ale widziałam gdzieś delikatną różową dekorację srebrnego samochodu, wyglądało ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodki Listopad
Ani bukiet ani dekoracja sali nie wybrana - wiem wiem... nie komentujcie:) Sali z dekoracją jescze nie widziałam, bo remont się kończy i będą zakładać trwałą nową dekorację. Dekor. w kościele wspólny na kilka ślubów więc też generalnie uniwersalny, białe róże z białym tiulem coś takiego. No a bukiet... hmmm sukienka biała, myślałam o fioletowych albo różowych:D akcentach:) kwiaty - jeszcze nie wybrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobrze
roz moze w polaczenia z fioletem to twoje wesele ci ma sie podobac wiec wybieraj i przebieraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybierz cos
co ci sie spodoba a kolory zawsze mozna zmienic na inne tylko wybierz kompozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodki listopad - to co wrzuciłaś średnio ciekawe i pieronsko drogie. A ta z Artisflory z kółkami ci się nie widzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na zielonym
to porazka,z kolkami tez strasznie biednie a feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodki Listopad
Nie wiem, ale jakoś mi się te tiule wzdłuż maski po obu stronach albo w trójkąt nie podobają... Belletyn, ostatnia rzeczywiście ładna, ale maleńki bukeit, zniknie na masce sporego mercedesa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
Ale ja kochana to bym naprawdę kupiła kwiaty żywe/ sztuczne jak wolisz w kwiaciarni i sama coś skręciła. Ze sztucznych o tyle lepiej, że może je skręcać do woli i nie zepsujesz :) Kup wstążki w pasmanterii, kwiatuszki, liście i mocuj to wszystko, tak jak Ci się podoba, będziesz miała orginalną dekorację...bo na allegro raczej nie ma w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jecz ze drogo
zobacz masz sie tylko wzorowac na tym a nie odrazu zamawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodki Listopad
no dla mnei tez ta dziedzina jest jak czarna magia. Wiadomo, cos może by się skręciło ale czy to ładne będzie?:P a poza tym musi jeszcze przejechać na samochodzie jakieś 50km:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
a nie masz znajomego plastyka, florysty, albo kogoś kto ma jakikolwiek zmysł artystyczny i jest zdolny manualnie. To nie jest trudne, tylko trzeba dostrzec w tym coś przyjemnego :) Nie robiłaś nigdy żadnych dekoracji??? A może odkryjesz w sobie nowy talent ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztelanka
pomaranczowe owszem ale te biale wygladaja jak przyozdobione pietruszki, przepraszam ale takie bylo moje pierwsze wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta ostatnia jest świetna i niebanalna, ale wydaje mi się, że żywe kwiaty nie przeżyją w takim stanie 50 km drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ta ostatnia, tylko ta z kłosów i żywych kwiatów - w międyczasie pojawił się post. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×