Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Słodki Listopad

Dekoracja na samochód - ładna?

Polecane posty

Gość padam na cyce
najlepsze ta parasolka z allegro buhaHAHAHAHA co to ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodki listopad - nie jest zła, ale przewijały się tu ładniejsze. Nie zapominaj, że to TOBIE ma się podobać, a nie nam :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najladniejsze jest to delikatne serce z pierwszej strony , chyba drugi link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
też oglądałam tą czerwoną z allegro...i na tym czarnym wygląda żle. Jeśli jest możliwość zamówienia w innym kolorze i zrezygnowania z przepasania samochodu to jest znośna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodki listopad, ja miałam dekorację własnego pomysłu, czyli kupiliśmy worek błękitnych różyczek i worek białych, i pooklejaliśmy nimi auto, na masce i zderzaku, plus małe kokardy na klamki, z białego tiulu z niebieskimi wstążeczkami. Auto było w jasnym kolorze, taki zielono-srebrny, i wyglądało to fajnie, nie chcieliśmy takich typowych bukietów na maskę, bo mieliśmy do pokonania długą trase i baliśmy się że nam spadną:) Nie było żadnych balonów, żadnej barbi na masce:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
A ja stanę w obronie Balleteyny i parasolki, moim zdaniem jest orginalna i zabawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No balony i Barbie to już chyba ekstremum :D. O przepraszam jeszcze słoniki/ gołąbki :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodki Listopad
A na srebrnym? chyba będzie ok:) No właśnie chyba tylko tą taśmę trzeba usunąc:) Jestem prawie zdecydowana na tą, jeszcze tylko konsultacja z moim Przyszłym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
Słodki Listopad czy ty bierzesz ślub w listopadzie???? Jeśli tak to nie szukaj daleko...przecież jesień, kasztany, jarzębiny, kolorowe liście- składasz na taśmie utrwalasz lakierem i będziesz się wyróżniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodki Listopad
Ach, no i obrączki na masce, przecież to legenda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde - to z liścmi i jarzębiną dobry pomysł. Można by dorzucić słonecznika (może być i sztuczny) i fajnie to może wyglądać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodki Listopad
Nie:) ślub we wrześniu. Słodki listopad to od tego filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodki Listopad
Cwanbiary jedne:) tylko jak to cholersto umocować??:) Przecie mi to spadnie bo ja aż tak zdolna nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodki Listopad
Cwaniary miało być, to wszystko wina klawiatury:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
we wrześniu...we wrześniu to ziemniaki, z tego co wiem..ale one się raczej do dekoracji nie nadają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
umocować? kupujesz takie gąbki do układania suszek- one mogę być na taśmie klejowej, i na tych gąbkach mocujesz kwiaty, a gąbki do maski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
dobre i jeszcze zaśpiewa jak poprosisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodki Listopad
plus do tego jajko sadzone, od tego gołąbka co na masce siedzi;) coś mi się fantazja ruszyła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodki Listopad
Coś mam zapłon opóźniony ale to wszystko dla tego że szefowa zerka:P A wogóle to dziękuję Wam za zaangażowanie w topik:) Wiadomo, trzeba brać to co się nam najbardziej podoba, ale chyba nikt nie chciałby usłyszeć złośliwych komentarzy od wszechwiedzących kuzyneczek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodki Listopad
hmmmmmmmmmmmmm - wiem że masz dobre chęci ale ja naprawdę nie czuję się na siłach zrobić to sama, a nie mam żadnego znajomego plastyka czy koguś podobnego...:) Starczy że zaproszenia robię sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
ja bym chciała :) seriooo lubie jak ludzie są zażenowani, często robię na przekór, bardzo często wybieram rzeczy, które zaszokują wszytskich, nawet jeśli mieliby mnie obgadywać później rok :) Ale taka już dusza artysty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam wszechwiedzące kuzyneczki, którym jad z pyska kapie. Na szczęście mam w sobie duże pokłady tumiwisizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
nie działa link :( Kocham słoneczniki :) Zresztą wszytskie polne kwiaty...ja chciałabym maki i rumianki ...ale maki to raczej mi zwieją w drodze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodki Listopad
Zazdroszczę, ja tam jestem płochliwa ptaszyna i zaraz mi się ciśnienie podnosi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×