Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

haha...zamiast podziwiać ich walory to Wy śmiałyście się z biedaka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek....koniecznie musisz o tym porozmawiać ze swoim psychologiem :P czesc Wykolejony ;) dawno się wykoleiłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedykolwiek ja zechcę ? haha....lepiej mi nie daj wolnej ręki bo se coś wymyślę i co będzie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamarka.... :) mam.....ale wiesz.... zeby potem Ci się ...wiesz co :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek....ale wiesz...uważaj bo możesz się zamotać w tym śledzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nozyczki....może i masz rację ale jakos mi się bleeeee zrobiło .... fuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprędko Nożyczki :O i nie idź bo zas będziesz buczeć że Cię ominęła impreza jakas ;) Tamarka ....proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek....jest nas tu dzisiaj jak na lekarstwo :P coś se nie radzisz chłopie :P:P:P Wykolejony....piękniusi kawał :D i jakby to powiedzieć ...na czasie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlag by trafil tamta strone.mam tam poczte i czekam na bardzo waznego maila.Pol dnia juz nie dziala. Co tak cicho sie zrobilo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byl teraz na tysiacu gosc z nikiem Big brother. I przypomnialo mi sie jak leciala pierwsza edycja BB.W tym samym czasie poraz pierwszy w zyciu mialam net , i w ogóle nie mialam pojecia z czym to sie je. No i weszlam na czat. Naturaknie czat BB :) Pomijam juz fakt ze zanim zdazylam komus cos odpisac , to ludzie na czacie zdazyli sie juz 3 razy wymienic.:) Ale ! patrze, patrze , a tam nick Ilona jakas tam( nie pamietam nazwiska) W kazdym razie chodzilo o te Ilone ktora wlasnie odpadla z BB. z 15 minut zastanawialam sie czy sie odezwac, zagadac.W koncu sie odwazylam.No i sie zaczelo z mojej strony: Ilona o matko , to Ty , opowiedz jak bylo w domu Wielkiego brata, no i inne ochy i achy.Laska byla dzwnie malomowna. Az w koncu napisala ze idzie juz spac:) Pol nocy nie spalam i przezywalam ze moje pierwsze wejscie do netu i juz gadalam z ILONA Z BB :)To byl moj pierwszy raz z podszywaczem :) I tak wsiaklam na dobre w net :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak nawijałem, że dorobilem sie nawet kilka lat temu praw admina na jakims tlenowym. Z doswiadczenia moge więc powiedziec, ze na widok czerwonego małolaty sikają po skarpach :P🖐️ Ech, stare czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×