Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

kto ma jeszcze jakieś śmieszne sytuacje z życia wzięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sprawy... jakoś się toczą własnym torem ;) a jak tam zmienianie pieluszek? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie pytam kto miał śmieszne sytuacje, a ja sam stworzyłem kilka dni temu jedna..... zona budzi mnie w nocy imowi: wody mi odeszły..... ja na to: skąd wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykolejony, nigdy cie nie widziałem, nie znam cie, ale jak patrze i widzę napis wykolejony motorniczy to widzę faceta w długich kręconych włosach, który lubi sobie pobrzdekolic na gitarce jakoś tak mam ze wyobrażam sobie jak kto wyglada:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kolege - karola - który właśnie ma dlugie kręcone włosy i gra na gitarze, spoko gosc, student ogrodnictwa, pamiętam ognisko z jego udziałem i dwie osoby ustawione na przeciw siebie rzygające w swoim kierunku. jedna z osób byl właśnie ów karol, druga byl inny kolega..... nie musze chyba nadmieniać ze impreza byla mocno nakrapiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari znając nasze możliwości moglobybyc ostro, a nawet dziko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nawiązując do pytania - ja miałam zabawną sytuację gdy podpaska przykleiła mi się do portfela (czysta) i wyciągnęłam ten zestaw w sklepie :o tego typu sytuacji miałam mnóstwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak reszta uczestników ogniska miala ubaw? a oni w zupełnej takiej nieświadomości tego co robią - robili to dalej nie zwracając uwagi na nas wcześniej karol gral na gitarze i wszyscy razem śpiewaliśmy piosenki, bylo git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neurosa:) a zrobilas sie czerwona? czy smialas sie z tego? tamari jak co mam na mysli piwo i dzika zabawę w łóżku, ja po alkoholu jestem taki ogier, ze o jaaaa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka lat temu, kiedy pracowalem jeszcze na stacji benz. otworzylismy sobie ze znajomymi szampana w sylwestra. Potem jeszcze jednego. A nastepnie nastepnego. Przed polnocą skonczylem zmiane wiec podnieslismy kolege z wycieraczki, zawleklismy za kase, zamknelismy od zewnatrz i pojechalismy kontynuowac zabawe w rynku. To byly czasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykolejony:D tamari można.....po francusku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mlodsza o 5 lat siostre. jak bylysmy mlodsze to ona nic , doslownie nic nie robila, bo wszystko dla niej to bylo SIARA.Po zakupy nie poszla, bo isc z reklamowka to siara, wyrzucic smieci, musiala robic pelen make up bo inaczej siara. I duzo by tak wymieniac.Kiedys szlysmy do szkoly, razem ( normalnie nie poszlaby ze mna bo to siara ze starsza siostra ale mama kazala , nie pamietam dlaczego), no i pech chcial ze wpadlam do kanalu:) I ta idiotka zamiast mi pomoc, to zwiala, bo to...Siara :) Na szczescie taka starowinka przechodzila i mnie stamtad wyciagnela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×