Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

ja schudłam 10 kilogramów..... następne 10 to już powolne chudnięcie dzięki uważaniu na to co jem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna 3 tygodnie .... potem już dbałam o posiłki... minimum pieczywa.... dużo jarzyn ...gotowane mięso . Zero słodyczy . W sumie schudłam 20 kikogramów. Efekt jojo to tylko 3 kilogramy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 3 tygodnie 10 kilo to naprawde wyczyn. Ja chcialabym zrzucic jakies 7 kilo.mysle ze to wystarczy, inaczej bede wygladala jak szczapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta jest bardzo chuda i bardzo łatwa ....przez 1 tydzień 3 razy dziennie jesz zupkę (z torebki ) i pijesz duuuużo wody mineralnej albo herbaty ( bez cytryny ) ... w 2 tygdniu jesz zupkę 2 razy dziennie + np. gotowane jajko.... albo gotowana pierś z kurczka z jarzynami .... w 3 tygodniu jest zupkę raz dziennie + dwa chude posiłki. Jakiekolwiek jedzenie wprowadzasz powoli i po troszce. Kiedys po tej diecie zjadłam trochę wędzonej ryby i myślalam że umrę :O za tłusta ....bleeeeeeeeee... to tak w ekspresowym skrócie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamarko..wiem że to za szybko ale ta dieta taka jest. Ja ją zrobilam żeby ruszyć organizm.... potrząsnąć nim. Potem już pilnowałam się i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka, a mozna w trakcie pic zielona i czerwona herbate? No i kawa? Bez kawy nie przezyje , glowe mi rozsadzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tej diecie ludzie róznie chudną . Moja koleżanka schudła na przykład 5 kilo tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz.... kawa bez cukru i bez mleka ;) czerwona i zielona też może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta dieta wyglada na dosc ...hmmm , ciezka :) Ale jesli kawa i herbaty nie sa zakazane to moze sprobuje. Jak i na tej nic nie schudne , to normalnie sie potne 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu u mnie w Rewe widzialam takie zupki w proszku, z tej diety Weight Watchers.To moze o takie chodzi Pestka? Czy moga byc np te z makaronem itp. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorszy dla mnie był 1 tydzień. Zupki są chude i niskokaloryczne. Robiłam tę dietę w zimie .... było mi tak zimno :O że ja pierdziu. No i byłam słaba.... sport niewskazany :O Potem było już łatwiej bo można było coś jeszcze zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz na google i pozytaj o tej diecie też ... to normalne że opinie sa różne na każdy temat. Ja się nie nadaję na diety gdzie trzeba ważyć ...i gotować różne duperele.... nie mam czasu ... nie chce mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×