Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

kaqnapki zrobione 12 bułek dla dwóch osób na 18 godzin starczy?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale piękne zdjęcie zrobiłam, taki zachód byś śliczny ze sie powstrzymac nie moglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tost z braku innych skladnikow tylko z zoltym serem i kurczakiem, ale i tak pycha :) A propo malzonkow , to moj za dwa tygodnie wraca , po prawie 3 miesiecznym pobycie w Polsce :) !!! Nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwielbiam zachody słońca fotografuję je notorycznie nie mówcie o jedzeniu, bo mam rewolucje w żoładku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twojego rozkladu dnia nie trudno sie domyslic :P Od popoludnia do nad ranem siedzisz tutaj. Z przerwami skroconymi do minimum na posilek i siusiu :) Co robisz od rana do popoludnia ? Tez nie trudno sie domyslec, no chyba ze jestes jakims cyborgiem i nie potrzebujesz snu :P) Nie mialam na mysli trzymania sie za raczki i spedzania kazdej wolnej chwili razem( gowniarski argument swoja droga). Ale o zwyklej checi bycia z ta druga osoba. Poza tym jeszcze taka refleksja mnie naszla (!) , ze starac sie o siebie to trzeba cale zycie :P A zyc zludna pewnoscia siebie i przeswiadczeniem ze jak juz sie zalozylo na palec obraczke to nic nie trzeba. Bo przeciez te uniesienia itp to dla malolatow :P :P) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie Twojego dnia--podjelam sie i skonczylam. Nie ma tam co analizowac :P Odnosnie Twojej osoby , ugryze sie w jezyk. Ups, w palce :P Poanalizowac to Ty sama powinnas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, zrobimy deal-- Ty nie bedziesz sie do mnie podwalac ja bede wszedzie rozpawiadac ze jestes najwredniejsza suka na kafe ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Czarna podrywać Cie bede tylko w poniedz. Nie musisz o mnie rozpowiadać ze jestem suczyskiem bo wszyscy to już wiedzą:classic_cool: 👄pożegnalny całus w czoło Czarna Kreda nie wiedziałam ze jesteś mężatką:) nie przeszkadzam w kłótni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, jesli tylko poniedzialki to jakos to zniose. Ale jesli niedotrzymasz umowy, zaloze topik i napisze tam ze jestes najmilsza kafeterianka, biegnaca na pomoc z rada na ustach i slowem pocieszenia :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×