Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

daje sobie ręke uciąc, ze miałam plastikowy, przezroczysty, bardzo długi. Przekłuwałam w salonie, powiedzieli, ze takie są najlepsze na początek. Zaoił się dobrze i nawet proces nie trwał długo, około 3-5 miesięcy [ogólnie kiepsko mi sie goją przekłucia]. Musiałabym go wykręcac, zeby zmierzyc długosc, nie mam pojecia ile ma, ale wydaje mi sie ok.. zamierzam zamówic sobie z tej stronki, kolczyka i do brwi i do jezyka. http://www.wildcat.pl/sklep/catalog.php?cat=138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sobie jaja robisz, 3-5 miesiecy goił Ci się JĘZYK? mi sie zagoil po tygodniu, dwoch, po miesiacu juz nie czulam, ze go mam, naciągałam go w rozne strony, wymienialam, bawilam sie nim.. MUSI byc ze stali i to tej 300, dzisiaj jak przebijalam industrial to gosc mi powiedzial (mialam swoj kolczyk i nie wiedzialam z jakiej stali jest), ze w takim razie on mi przebija to na moją odpowiedzialnosc i ze jak sie nie bedzie goic szybko, bedzie czerwone i bedzie bolec to mam isc kupic kolczyk ze stali 300 :/ ja piernicze z tym plastikiem to mnie mega zdziwilas, ale to pewnie dlatego Ci sie tak dlugo goił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze, to bardziej mi sie podobasz na tym bez retuszu i ładniej i tak zadziorniej ;) taka wypindrzona jestes przecietna, tzn ładna fotka bardzo, ale taka jak kazda ladna dziewczyna bardzo ladna dziewczyna z Ciebie, naprawde, jestes jedna z 2 najladniejszych lasek jakie pokazywaly tu swoje foty (druga to tamari :classic_cool: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera, to mnie wystraszyłas, dobrze, ze mi sie nie wdało jakies zakażenie czy Bóg wie co:| ile płaciłas za przekłucie??, ja 100 zł. Oszukali mnie? To dobry salon w centrum miasta. Hm, wkurzyłam sie. Gdzie moge dostac kolczyki z tego specjalnej stali? Trudno kupic kolczyka do języka, bynajmniej w moim miescie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turq - nie umiem przyjmowac komplementów, wiec powiem tylko dzięki i nie wracajmy juz do tego, bo jakos mi głupio. Ale dzięki, cholernie miła jestes! i nawet Ci wierze;) Dziewczyny spadam, lektura na mnie czeka:) za duzo czasu spędzam przy kompie, Turkus licze na pomoc z tymi kolczykami!! Buziakii:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja placilam 70 zl w cenie byl kolczyk (w sumie to nawet 2, bo najpierw ten wielgachny, a potem mialam przyjechac po 2, ale juz nie przyjechalam, bo mi nie po drodze bylo ;) ). powinien byc w kazdym dobrym sklepie z bizuteria / salonie piercingu-tatuazu. Zobacz na metke przy kolczyku, tam powinno pisac stal 300 albo 319 cos takiego a jak nie to laryngolog i ja bym raczej tego nie bagatelizowala, bo w koncu masz COŚ w języku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"cholernie miła jesteś" - buahahaha to chyba pierwszy raz, kiedy uslyszalam takie slowa na tym forum :D:D:D pa Indzia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, nie bede tego bagatelizowac. Lubie duzo mówic, język jest mi potrzebny ;) Dziękuje za pomoc:* czym prędzej gnam po kolczyka.. do brwi chyba tez takiego kupie, a raczej na pewno, trzymajcie sie ciepło, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak juz w brwi sie przyjął to nie ma potrzeby wymieniać nie wiem, czy powinnas wymienic, u mnie w miescie jest genialny gosc, ktory przebija i ja bym poszla do niego gdyby mi sie cos dzialo, zapytalabym jego a gdybym nie mogla, to wymienilabym na 300 lub poszla do laryngologa (ale balabym sie ze mnie zjebie i kaze wyciagnac kolczyk, a drugi raz przebijac jezyka to by mi sie juz nie chcialo :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże, co ja bym dała, żeby wyglądać tak jak Ty :( jak masz jeszcze jakies fotki to możesz mi wyslac :D (nie jestem les :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indy-widualna pokaż fotkę :D Turkus, 3mam cię za słowo z tą fotką ucha za parę dni :P ja jakbym miała wybierać najładniejsze dziewczyny :D to byłaby to poszukująca inspiracji i nożyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kick boxing? tez kiedys chcialam, ale sie balam o ząbki:D za to zapisalam sie na fitness z elementami boxu, 5 godzin tygodniowo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAJPIERW popracuje na siłowni nad sylwetką czyli mam 4 miechy a od stycznia ide na kick boks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest akurat centrum tylko dla kobiet, nawet na silownie tam faceci nie maja wstepu ;) solarium, fitness i silownia w jednym ;) zaczynam dopiero w poniedzialek. kiedys chodzilam na aerobik taki z elemntami walki, nazywal sie chyba taebo, i bylo zajebiscie, podobaly mi sie mega wykopy itd, moglam sie troche wyzyc hehe a teraz w pon mam ABT 2x w tygodniu, raz afro aerobik, raz pilates i raz TBC :P codziennie godizna cwiczen, nie wiem jak dam rade, i to przez miesiac 😭 jak mnie nie bedzie na kafe przez miesiac tzn ze nie mam sily wejsc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytylam troche ostatnio, wiec schudnac :P i generalnie poprawic kondycje ;) a zaciagnela mnie przyjaciolka i wykupila nam karnety, wiec musze z nia chodzic caly miesiac :D jutro sobie kupie dresik różowy :D ale ja bardziej nie moge sie doczekac basenu od pazdziernika, łyżew tez od pazdziernika, nart jak pojade w gory w zimie, i rowerku jak tylko zainstaluje sobie siodelko :D chyba lubie sport po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jest taka specjalna komora antycellulitisowa do biegania 😠 ubierasz sie w specjalny kombinezon, wchodzisz do specjalnej komory i biegniesz po specjalnej biezni 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×