Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

dzięki za plusa :D przyda sie ;) wydawało mi sie ża napisałes.... muszę zmienić okulary chyba :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszko dlaczego nie lubisz niedzieli Agi nie zauwazyłem pytania czemu lubie :) --------- tak dwa minusy daja plusa :) Pesteczko mądrusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafię już dalej tak żyć... Łzy chce byś mi wytarła ... Nawet nie wiesz jak pragnę Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestunio--->http://pl.youtube.com/watch?v=Wl3CGQP1gFQ Nadchodził wieczór, księżyc witał ze słońcem, szedłem śladami Twoich stóp ... Gwiazdy wskazywał drogę mi….koniki polne grały koncert... Szumią wiatr, niósł ze sobą zapach świerków nie pewność... W ręku niosłem różę... Na pniu przysiadłem w strumyk patrzyłem, myślałem... O spotkaniu...chciałem kochać i być kochanym... Poczułem dotyk na ramieniu, w lustrze wody Ciebie ujrzałem... Obróciłem się skradłem Ci pocałunek w policzek, róże dałem, uśmiechnęłaś się... Byłaś urocza, oczy zielone, włosy rude miałaś... chwyciłem Ciebie za pupę, przyciągałem do siebie przytuliłem...Serce mi mocno biło...patrzyłem Ci w oczy... Byłaś wesoła uśmiechała się...szeptałem Ci do uszka miłe słowa... Dobranoc Kochana👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 min. straty do zwyciezcy;) czekamy na tego kto zdobedzie brazowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×