Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

byłem wczoraj na imprezie i ani jednej fajnej dziewczyny nie widziałem ja nie mam dużych wymagań ale to już było przegięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jestem to czytam..... ale nie łaże za Tobą po topikach..... poza tym nie mam czasu siedzieć często i analizować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestunio - Miałaś na sobie krótka spódniczkę, rajstopy - widziałem koronkę, obcisły top, który uwydatniał piersi, zsunąłem ramiączko, włosy miałaś spięte, uśmiechałaś się. ---------- c.r.e.a.m ale jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest niedziela .... ludzie się luzują ...jest piękny ciepły wieczór... poszli pewnie na spacer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś zle napisałem to prosze popraw mnie jak jest inaczej moze zle zobaczyłem :) *: ---------- Cremiku jestem wesoły Ty pisałes ze Ci smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle patrzyłeś..... mam krótkie włosy więc nie mogły być spięte ;) poza tym nie noszę krótkich spódnic..... no i jak dałes radę włożyć rękę przez dziurkę od klucza żeby ściągnąć moje ramiączko ? ;) czyli....to nie byłam ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam siedziałas i krzesło mi zasłaniało cos mi sie pomieszało a ramiączko w mysli zsunełem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://pl.youtube.com/watch?v=D-9qEd0440E muzyke słyszałem.......;) Tak to Ty gdy pierwszy raz Ciebie ujrzałem - byłaś urocza Mylić się nie mogłem... Nic o Tobie nie wiem ale myślę że Ciebie znam... Wciąż czuje Twój zapach, słyszę szept do ucha.. Uwiodłaś mnie, oczarowałaś dotykiem Wciąż myślę... uwielbiam Cię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×