Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

A. zawsze taka doslowna jestes?;) o tytul chodzilo. kurcze na ktorej stronie napisalem Ci te zyczenie. znajomy ma urodziny dzis:D starszy ode mnie jest. pytalem mieszko i pestke o czym rozmawiaja, bo watek zgubilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żartuje przecież:D a wogóle to do mnie sie jako deko czy A zwracasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn deko to wiem że do mnie:P (ale to inteligentme) ale A to nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ciebie ---> 👄 ❤️ Kocham pijaństwo bo jestem trzeźwy.... Kocham piękno bo jest brzydkie... Kocham śmierć bo chce żyć... Kocham co zakazane bo mogę to mieć... Kocham kochankę bo mam żonę... Kocham...bo tylko po to chce żyć... Kocham... Ty Wiesz.... Kocham...poczekam... W letargu byłem cos tam sobie bełkotałem O do tak sobie napisałem Lubię białe koronkę w komplecie ;) ;) ;) http://pl.youtube.com/watch?v=LF8unwxhNho Dobranoc Wszystkim :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minie wiele dni i nocy.... Gdy będziesz stąpać bo Swej drodze... Czasem warto poddać się nieznanej przyszłości... Gdy Świat pełen pokus jak baśnie pełne smoków... Czuje się sam w tym świecie, los rozstawił nas na polach szachownicy.. W moje głowie mam przestrzeń wypełniona setkami wspomnień.... Ale gdzieś się zgubiłem...Czasem odnalez się nie mogę... Czas przemija w pamięci pozostają tylko marzenia... Czas przemija, pamiętam każde miłe wspomnienia... Każda zła chwila zostaje rysą na sumieniu... Pamiętam podstawówkę...koleżanki - grę w siatkówkę, boisko betonowe - wszystkie strzelone gole... Zabawę w chowanego....Uśmiechy na twarzy... Wagary - uwagi w dzienniczku...stanie w kącie... Bójki, przezwiska - żale Matki... Tylko już pozostały mi wspomnienia... Co ja narobiłem znów się....ale nie wiem gdzie się zgubiłem... Nic już nie rozumnie... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękny wiersz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×