Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Turquoise... dkladnie :D wykolejony nic osobistego nie bedzie, bo oprocz kredy to nikt z nas nie jest doswiadczony w tych sprawach;) chociaz ja bym chciala, zeby kreda cos poopowiadala, jak Tamarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pierwszy etap uzaleznienia od kafe ;) tak to dziala :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ktos moglby tak to odebrac :D no ale ja wam sie moge pochwalic,ze jestem na maxa anty,ijestemczysta na maxa :P a chwale sie, bo uwazam, ze jest czym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambino ja tez chce Twoja fote! a wiecie, ze jak sie wpisze w nokii slowo ANALNY to ze słownika pierwsze znaczenie jakie wyskakuje to BOBKOWY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja lubie starszych :D tak to znaczy,ze ja nigdy nic niee bralam ,nie wachalam, nie wciagalm i nie wiem co tam sie jeszcze da:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turquoise.. spok, daj@, Tyjestes kobitka to wiem, ze bedzie bez krytyki ;) Wykolejony.. trudno, wymienic sie moge, jezeli obiecalbys mi kilka rzeczy, ale, ze ja sama wysylam to nie da rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe tzn nie tak starszych, ze kolo 50, ale myslalam, ze to zarty z ta 50, nie zarty ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze czytam wlasnie wikiterie i rozwalil mnie podszyw: "podczas wigilii z utesknieniem czekam na niespodziewanego goscia " :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie, no ale to co, mam fajna mame :D z reszta wiek na forum nie ma znaczenia nie ? a Tamarka jest chyba ode mnie o wiele mlodsza, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×