Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

kurcze nie wiem ;) gdyby nie ten anal to latwo uwierzyc, ze masz 14/16, ale nie wierze, ze jestes stara, kolo 22 moze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no nie wiem, jak bylam mala to uwarzalam ze 30 to duuzo i juz czlowiek stary, ale z wiekiem mi to przeszlo, no i dla mnie jak umiera 50 letnia osoba, to strasznie mloda, takze dla mnie stara to naprawde duzo lat, napewno nikt z was sie tego nie tyczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zboczuchy degeneruchy fekalne-analne tematy po północy to mus! robi się pogoda! oczywiście sie robi, bo ja pracuje w weekend machnelam juz 3 zabiegi malutkie i jeszcze jeden mnie czeka, a leń w srodku narasta i narasta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam ....18 to ja bym w życiu już nie chciała mieć ... ;) Arava.... goń tego lenia ...bo się na dobre do Ciebie przyklei :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym chciala miec 18 :( mam 23 i kompleks starosci :O a w trampkach chodze, ale w adidasach nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wszystkim mowie ze mam 16 albo 17, jak mowie ze mam 23 to i tak mi nie wierza hehe to mnie pociesza:( ale czasem sobie wmawiam ze mam np 28 a potem po paru godzinach sobie mowie, ze uff na szczescie mam tylko 23 i jakos tak mi lżej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam jestem po 30 i tak chyba za młoda jestem dla mojego najnowszego obiektu westchnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka - grunt to wlasciwie nastawienie :D:D:D powmaiaj sobie czasem jak masz zle a potem zobaczysz jak sie ucieszysz jak uswiadomisz sobie ze nie jest AZ tak zle :D jak to mawial Forrest Gump: jak jest ci tak zle ze juz gorzej byc nie moze, zacznij sie walic kijem po nodze, jak przestaniesz od razu poczujesz sie lepiej :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie jakos tak zwykle sami mlodsi podobali :O juz mnie zaczelo to wkurzac, no ale na szczescie tym razem padło na jarka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turquoise ... ja nie mam problemu że mam tyle lat ;) dobrze się z nim czuję :) zwłaszcza że w głębi siebie nie czuję się na więcej niż 25 :D ale jak zaczynacie swoje wywody jakie to jestescie stare to się wkurzam ...ale troszeczkę tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie teraz dostalam na 1 rok studiow i kurva patrze na nasza klase i plus jest taki, ze na razie jestem ja i 3 chlopcow ❤️ :D a minus taki, ze wszyscy maja po 19 lat i pozuja do zdjec z nozem do masla przy szyi :O z kim ja sie kurva zadawac bede, tylko gowniarze robia z siebie idiotow na zdjeciach 😭 ukryje wiek na nk, zeby nie kapneli sie ze taka stara jestem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ze tu we francji dzieci tak do 10 roku zycia nawet pija z buitelki? bardzo czeste to tu jest a pieluchy 3 lata nosza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez w ogole mlodsi nie interesuja, chcoiaz czasami ich bajeruje, ale nie moglambym nic na powaznie, lubie starszych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×