Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

nie, ja tu tylko służę burzujom, zbey na studia zarobic :O tak wakacyjnie :O zbieram gowna i rzygi rozpieszczonych francuyskich bachorow, co oddala moja wizje wlasnego macierzynstwa o kolejna dekade :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierowe, minie :) aa zarobic sobie, ja kiedys we wloszech pilnowalam dzieci, ale zajebiste byly dzieciaczki i ja luzik mialam ogolnie u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja raczej nie mam luziku, znaczy no sporo pracy jest, a jak mam czas wolny to juz wole wyjsc z domu bo mi zawsze cos wymysla 😠 ostatnio jak ogladalam film to mi powiedzieli zebym sobie wziel adziecko na kolana, ze na pewno nie bedzie mi przeszkadzac taa filmu se nie obejrzalam przez nich 😠 a wlasciwie to nie na studia zarabiam tylko na kurs handlowegi francuskiego ;) i ja ni elubie sie tu zajmowac dziecmi, bo jezdze co roku do francji albo belgii i oni maja strasznie rozpieszczone te dzieci i podwazaja moj autorytet, gdy ja im czegos zabraniam i wymagam, a oni pozwalaja.. vkurvia mnie to 😡 :O tu sie rodzice boja wlasnych dzieci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za komentarz (nie wiem komu buehehe):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.turquoise.powiedz.to kto napisal, ze jestem wredna malpa? :O ale chamy z was :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde , moje dzieci zainstalowaly cos na kompie i teraz lazi mi po ekranie Diddl, na osiolku , a u gory lataja motylki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc bozyszcze zakompleksionych , i zatradzikowanych, z nadwaga i przetluszczonymi wlosami nastolatek :P) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, ze wpadles bo wlansie mialysmy zaczac rozmowe na Twoj ulubiony temat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo raz zaszalałam i skonczylo sie to dla mnie bardzo nieprzyjemnie :O Nozyczki, wlasnie tez ta małpa mnie uderzyla 😠 wredna to spoko, jak komplement, ale malpa? :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ po raz kolejny jestem na chwilę w domu, gulasz gotuję z młodszymi samymi sie ostatnio zadawałam, ale jakoś mnei to nie kręci sięgnełam progu dojrzałości umysłowej i zafascynował mnie najpierw intelekt:P fizyczność zeszła na plan dalszy ten teges...kilkanascie:o papierówka- to się ucz, ja zmieniam znowu księgową, znowu niedouczona:o ewidencja środków trwałych część netto, część brutto,a że była zmiana PKD to się ode mnie dowiedziała[wznosi oczy do góry i wywala białkami na wierzch]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekarnia sprzedająca marmury?? wprawdzie mysmy sobie wspisli, co sie dało,łącznie z usługami transportowymi, ale marmur?może trzeba rozważyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mnie tam, dupniemy sobie marmurowe schody do lecznicy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...przez uprzejmych ortopedów z NFZ a allianz zajmie się wypłacaniem odszkodowań,bo się już i od tego ubezpieczyliśmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie a nie wiecie gzie one sie podziewaja ? jeszcze ertre czy ocs takiego, nie ma, kurde a ja im zdjecie wyslalam, mam nadzieje, ze nie wykorzystaja tego ;) i jeszcze tu zajrza pogadac, ale jestem panikara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe o to, ze to forum jest dla kobiet i zeby faceci stad spadali :D z checia bys z nimi podyskutowal nie?:D mi tam nie przeszkadza to ze sa tu faceci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arava - czekaj ino se przypomne... :D:D:D no więc: specjalność: Zarządzanie Biznesem Międzynarodowym kierunek: Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze uczelnia: Akademia Ekonomiczna im. jakiegośtam Adamieckiego w Katowicach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×