Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Gość
dentysta - samo słowo mnie przeraża :p iniekcja również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie tu upijam limonkowym desperadosem (musze zrobic zapasy do polski :classic_cool:) i colą light :classic_cool: a stopke niesttey planuje powiekszyc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, jako ze jestem z dala od znajomych, to sie musze wygadywac na kafe, bo tu nie mam komu :O (to tak na marginesie bo zauwazylam ze ostatnio duzo tu pisze :O) a ja iniekcje bede miec w ramie przez najblizsze 5 lat, alergicznie ale to mnie akurat cieszy, bo masochistka jestem i juz sie ciesze, ze mnie beda kłuć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no bez przesady, mi stopka Turquoise nie przeszkadza, nawet ją czytałam ze dwa razy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkus:D polak potrafi....zamknęli polaka w kwadracie bez okien i drzwi, dali mu dwie kulki.................jedna popsuł............drugą zgubił...............piję do twoich wpadek;) a film? niby komedia miała być, ale prawie beksę puściłem......strasznie się wzruszam na filmach, powiedział by kto:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, a kto to jestta stopa? Bo z tego co zrozumialam to pisal kiedys tutaj. Jaki mial staly nick? A w ogole stopo to nie angazuj sie tak i nie przezywaj bo Ci zylka w oku peknie:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
idę spać - co tu ukrywać, wszyscy mnie olewają z wyjątkiem Jarka, ktory w specyficzny sposób dostrzegł moją obecność :p dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neurosa, no co ty? a widziałaś że odnowiłem wczoraj twój temat? o marzeniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co? jak przyszła do nas połozna, to w pierwszej chwili pomyslałem sobie nu isno neurosa z kafeterii, serio, masz rodzinę w pniewach, bo podobna do ciebie jak nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i denerwuje mnie twój bolący palec:o............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie widziałam bo nie zaglądałam tutaj już 2 dni :) pewnie i tak spadł bo moje topiki zawsze są mało ciekawe. Pa Szymek, wyściskaj córeczkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie mam rodziny w Pniewach, przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo (jeszcze zapytam taty czy gdzieś tam w wojsku nie stacjonował :p ) - ale mam pospolitą urodę, więc podobnych do mnie jest na pęczki idę bo mąż wrócił, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cnotek niewydymek juz nie ma.....:o...jeśli w o góle były....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa stopa:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profilełe testełe
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neurosa - masz pospolita urode? jak ja bylam mala, to myslalam ze jestem taka przecietna, taka jak wszyscy dookola, i dziwilam sie jak mi dzieci ze szkoly mowily czesc, ze mnie odrozniaja od innych ludzi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×