Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

No jak czemu nie rozmawiamy? A o czym my kurwa mamy z toba gadac? zrob se stopke na pol metra. Kurwa! Na metr sobie nawet zrob! Ps. nie zwracajcie uwagi, debil zakompleksiony.Pewnie nikt z nim nie chcial gadac i sie wyzywa. Ja pieprze jak niektorym net z realem sie miesza..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna:D cię lubię:D szczerze do bólu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze powiedz mi, ale tak szczerze, do bólu, jestem słaby w tysiąca, nie?;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, spoko spoko, nasza Papierkowa sie tym zajmie nie? :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, nie :) Tylko musisz pocwiczyc. przegrywasz bo zamiast myslec , rzucasz tylko karty do koloru :P) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam ze owa osoba jest wrogiem turkusowej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety frr, jak sie jest takim zayebistym jak ja to sie trzeba liczyc z wrogami :classic_cool: ;) gdzie Wy w tego tysiaca ciupiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyniosłem sobie miske z wodą, bo kurwa tak mi nogi śmierdziały.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byłem ja .. :) I oczywiście jako tentego wypierdalam stąd w podskokach. w półprzysiadzie i i z przytupem. Nie znoszę ludzi którzy zaśmiecają jakiekolwiek miejsca, w których sie można wypowiedzieć czyms takim jak stopka, która tak naprawdę nic nie zwiera.. Sorry... choc nie jest mi przykro.. za co tez przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turquoise choć wiem że cię to gówno obchodzi dzieki twojej twojej stopce już kurwa z tylu tematów zrezygnowałem .. Ciesz się i napawaj.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrek, wybacze Ci ten cyrk tylko dlatego ze wiem .ze zwyczajnie odpierdala Ci z braku piwska.Spoko chlopie, za pare dni bedzie lepiej:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyy........ale jak się mówi to nie da się milczeć....albo sie milczy, albo mówi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin - ten post jest specjalnie dla Ciebie ❤️ :D kiedy moja stopka jest ważna, a ze udzielalam sie glownie na uczuciowym, to nie musialam sie produkowac, wystarczylo tylko napisac glupiutkiej lasce- > patrz punkt 10 (np) :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a widziales
ale zboczyliscie z tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->Turquoise Nie , kobieto głupota tak jak w twoim przypadku nie pozawala zrozumieć drugiego człowieka. ... smutne to ale prawdziwe.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×