Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

a spadaj jak ci juz stopki na kafe przeszkadzaja to naprawde jest z toba zle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No martwie sie o Ciebie, no. Bo to nie w Twoim stylu, sam przyznaj.Ani numer z ta stopka, ani teksty o glupocie. Wiec albo cos Ci sie przytrafilo, albo to z braku piwka albo chory jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale o co chodzi ... ona wkurwia mnie stopą ja ją bdę wkurwiał na swoje sposoby... aż ograniczą długgośc stopy.. wspomnicie moje słowa albo kiedyś zniknę co oczywiście mnie ucieszy.. marzę o banie żeby nie móc już to w ogóle nie wchodzić.. ani nawet widzieć co inni piszą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy naprawde nie macie wiekszych zmartwien w realnym zyciu? ja na codzien borykam się (pewnie nie tylko ja) z otaczajacymi mnie zewsząd przejawami egocentryzmu, tumiwisizmu, ogolnego ociemnienia, a nawet debilizmu (pozdrawiam szefa) i jesli zniszczycie mi tą beztroską odskocznię w sieci to niedlugo, kurwa zostane pierdolonym dziwakiem . Wtedy znajde was i rozjade walcem albo poszczuję wackiem po parku. Wrzuccie troche na luz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wlasnie dlatego sie martwie.Bo w moim mniemaniu jestes ostatnia osoba na kafe ktora robilaby cyrk z powodu jakiejkolwiek stopki. mam nadzieje ze to jednak z braku piwka, i za kilka dni dojdziesz do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a braku, albo z nadmiaru.... a przeciez dezrtera lubisz, jak ja:) i broniłeś mnie że napisałem jezus z małej litery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turquoise Wobec tego bądź uprzejma mnie IGNOROWAĆ.. myślę że to słowo rozumiesz . :) Nie chcę czytać że się do mnie debila zwracasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie wyzywam.:) ALe nie jak mam dola.Raczej jak mnie nosi.:) gdziesz trzeba odreagowac, a kafe sie nadaje jak nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosiłem ja publicznie i grzecznie to mnie olała.. więc się odawlacie ode mnie chociatz sorry.. róbta co chceta.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ja tu nic innego nie robię. :| Uczę się asertywności właśnie. NIe podoba mi się to walczę.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Myrek! Ale zeby odrazu az tak!? takie rzeczy to wiesz , malymi kroczkami , powoli.zeby szoku termicznego nie dostac :P I przygotowac przeciwnika.A Ty wpadles i odrazu z grubej rury tak! :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin racje max, ja też od dawna postuluje za ograniczeniem jje długości do 3-4 linijek długie stopki utrudniają czytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie mikrusowate mam cycki:D i owłosione też:D ale ja chce ciągle zobczyć te melony o których tak dyskutujecie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) wykolejony, udam , ze nie przeczytalam Twjego wpisu na moj temat;) cos o palcowce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało tego że utrudniają czytanie... ja bym to zrozumiał dwa trzy dni.. no tydzień.. ale przez miesiąc ? O_O Sę wyobraź moją jakąs styope prze miesiąc.. mimno że moje rzadko kiedy przekraczaja dwie linijki.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przy okazji chcialam Ci powiedziec, ze pomylilam sie i niechcaco wyslalam do Ciebie @, takze to byla pomylka z tym "k2"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×