Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

ja nie wiem ile mam mieszkam kolo krakowa albo kolo katowic zalezy z ktorej stronmy sie patrzy (to chyba bylo glupie to co teraz powiedzialam ale tak mi prxzyszlo do glowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze kredeczko nie mow tak bo jeszcze wykraczesz :) a ja nikomu zle nie zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turquoise.. haha a ja mieszkam kolo lublina, albo zamoscia, zalezy w sumie, z ktorej strony patrzec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o , a jak bylam jeden semestr w studium turystycznym, to oprocz odwrocenia mapy o 90stopni to jak trzeba bylko zaznaczyc miasto na mapie to zamosc zaznaczylam nad morzem tak mi sie jakos z woda skojarzylo - (za mość- za mostem, a w moscie jest woda nie?) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turquoise hehehe, no Tobie moglo sie tak kojarzyc, ja znam to miasto od dziecka :D no widzisz a to lezy prawie pod granica:p ale chujowe miasto na maxaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wykolejony wpadnie, ni z tego ni z owego rzuci slowo "czesc' ze niby dopiero wszedl :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proste :p chuj pale przed kompem, ale moj brat to mnie zajebie jak zczai, ale zajebalam taki odwiezacz do gniazdka i okno na full otworzone :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jak fajnie z takim do bui :Pgorzej jakby chcial wsadzac go we mnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredka :D:D ale wyobraz sobie taka pytke 3 centymetrowa :D:D o nie wierze, ze taka istnieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze gdyby mi jakis gosc z taka wyskoczyl to nie ma chuja zebym go wysmiala maxymalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku kredka wiesz, ze wysmiewanie sie z meskiego przyrodzenia jest najgorsza rzecza dla faceta ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie noo ja musialbym sprawdzic przed slubem, inaczej zadnego malzenstwa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×