Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

o kurde ale zostalysmy zjechane :D hahahaha gdybys byl spostrzegawczy "Robercie" to zobaczylbys, ze przyznalam sie ile mam wzrostu :) o zobaczeniu mojej figury czy twarzy to takie cwoki jak Ty moga sobie pomarzyc, hmm nudziara ? raczej nikt by tak na mnie nie powiedzial:p zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde za godzine powinnam byc gotowa, nigdy nie moge sie zebrac na czas, ile zapale papieroska, wezme szybki prysznic, bede sie zbierac i zajrze jeszcze na chwilke ;) papa laseczki 🖐️ jak przyjdzie pan Robert to pozdro przekazcie ode mnie dla niego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze ktoś się znajdzie co miesza :O jak komuś coś nie pasuje to po co czyta ? nie rozumiem tego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo nie Robercie, to ja codziennie zajadam pizze, zeby chociaz troche przytyc a Ty mi mowisz, ze jestem grubaa 😭 ej moze to wlasnie ten facet od tego "rasowego" psa, zobaczyl, ze powiedizalam na niego niedobit i sie wkurzyl:D no ale nie moja wina ze tak wyglada, ja chociaz oceniam po fotce, a nie w wyobrazeniu tak jak Robercik :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewczynki co wy sie burzycie :p przeciez on moze sobie gadac co tylko chce i jezeli ja sie tym nie przejmuje, to wy tym bardziej to olejcie:) 🌻 gosc nie wie jak wygladam, nie ma pojecia kim jestem a bedzie wyrazal tu opinie na temat mojego wygladu ? przeciez to smieszne jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papapa pesteczkaa 🌼 udanego pobuty🖐️ Ty madralo, gdzie ja napisalam, ze jestem na jakiejs diecie ? czy, ze sie odchudzalam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredka juz wiem o co mu chodzilo, on mysli ze ja bylam gruba caly czas, i ze przeszlam na jakas tam diete, cwiczenia i schudlam :p aa nie wiem, ze mi chodzilo, ze jak bylam mala, gdzies tak w podstawowce to takim grubszym dzieckiem bylam, bo normlanie w 4 klasie podstawowki wazylam tyle samo co teraz:p ale wyroslam z tego w moment, zaczelam palic fajki i zostalam taka szkapa :( tak to jest jak ktos nie wie, ale wtraca swoicj kilka grosze, Boze ja nie mam czasu na zawracanie sobie nim glowa, musze sie zbierac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie smieje z siebie jak widze zdjecia i jeszcze na grzyba scieta :p no wlasnie mialam mowic zebys tez gdzies wyszla, meza wziela, bo on biedny to widzi chyba swoja zone tylko przed kompem:D w lozku tez malo kiedy jestes :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D wow no to elegancko, niektorzy po slubie nawet patrzec na siebie nie moga:p a wy to w ogole ile po slubie jestescie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo kurde, super!! :0 to ja uciekam, bo i tak juz prawie spozniona, do potem, mysle ze najwczesniej kolo 11bede, sie okaze papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie pochwale , ze po slubie jestem 13 lat, i wciaz mozemy na siebie patrzec :) I w lozku po tylu latach potrafimy sie zaskakiwac. I w ogole fajnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam, molestowali mnie jak mnie nie bylo znowu? :O:D bo wczorajszy top o mnie widze skasowany hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×